Een kopstuk van de radicaal-islamitische beweging Sharia4Belgium is vrijdag veroordeeld tot twee jaar cel voor het aanzetten tot haat en geweld tegen niet-moslims. De rechtbank in Antwerpen veroordeelde Fouad Belkacem bovendien tot een boete van 550 euro, melden Vlaamse media.
De 29-jarige Belkacem riep moslims in videogesprekken op zich aan te sluiten bij terreurgroepen en in Afghanistan te gaan vechten. Ook noemde hij het overlijden van de Vlaamse politica Marie-Rose Morel 'straf van Allah'.
Een Britse medestander kreeg twaalf maanden cel. Het is nog niet bekend of de twee tegen hun veroordeling in hoger beroep gaan.
Leden van de moslimextremistische beweging verstoorden eind vorig jaar nog een debat in het Amsterdamse debatcentrum De Balie. Ze riepen leuzen en gooiden met eieren. Enkele Sharia4belgium-leden zaten een paar dagen vast. Bij het debat spraken de Canadese schrijfster Irshad Manji en GroenLinks-Kamerlid Tofik Dibi over modernisering binnen de islam.
quote:Ik zou ze het liefst bestraft zien volgens hun eigen shariawetten. Ironie en zo. Wat is de straf voor haatzaaien volgens de sharia? Tong eraf?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:11 schreef StateOfMind het volgende:
Het is een begin, al zou ik dat soort gasten het liefst aan een touw zien bungelen.
quote:Waarschijnlijk gaat hij al verder in de gevangenis, veel Nederlandse mensen die gevangen zitten bekeren zich tot de islam in de gevangenis..Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:17 schreef Draganta het volgende:
2 jaartjes maar, als hij vrij is, gaat hij vrolijk weer verder...
quote:Vast een beloning als het tegen het ongelovige volk isOp vrijdag 10 februari 2012 @ 14:16 schreef Frank_Peters het volgende:
[..]
Ik zou ze het liefst bestraft zien volgens hun eigen shariawetten. Ironie en zo. Wat is de straf voor haatzaaien volgens de sharia? Tong eraf?
quote:Het is ook niet voor niets een religie voor criminelen, geweldplegers en losers.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:18 schreef Pandaria het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaat hij al verder in de gevangenis, veel Nederlandse mensen die gevangen zitten bekeren zich tot de islam in de gevangenis..
quote:Vrolijk?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:17 schreef Draganta het volgende:
2 jaartjes maar, als hij vrij is, gaat hij vrolijk weer verder...
quote:Op het moment dat het land geregeerd en gedoogd wordt door een coalitie die slechts een minderheid van stemmen heeft behaald, is het niet zo verstandig om een grote waffel op te zetten over het respecteren en accepteren van de democratie.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:43 schreef ansitermiet het volgende:
[..]
dat geldt voor iedereen die van plan is de democratie en het daar bij behorende rechtsstelsel te respecteren en te accepteren.
Voor hen die daar openlijk op spugen en op alle mogelijke manieren de westerse democratievorm- en rechtsstructuur proberen te ondermijnen geldt dat niet nee...
wel de rechten maar niet de plichten?
lekker koekje he, trol? geniet ervan.
quote:Is jouw televisie ook nog zwart/wit of geldt dat alleen voor je wereldbeeld?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 14:56 schreef ansitermiet het volgende:
[..]
mijn excuses, laat mij het goed maken met een handtekeningenactie om de sharia in te voeren, dan zal er recht gedaan worden!
happy now?
quote:Jij bent echt gestoord. Ook zo'n 'zwakte-prediker'.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 15:53 schreef Jibbe het volgende:
[..]
Belachelijk. Dus als communist mag je niet meer het communisme preken? Deze man van Sharia4Belgium heeft zover ik weet nooit geweld gebruikt of gepreekt, de media zijn partijdig IMHO en liegen te vaak, doen aan stemmingmakerij om moslims zoals deze Belg veroordeeld te krijgen terwijl ze niets misdaan hebben.
Zo zie je maar weer dat democratie en vrijheid van meningsuiting in het westen niet bestaand zijn, want juist figuren als deze Belg moeten de vrijheid krijgen om te preken, tenminste dat zou moeten als de westerse democratie werkelijk zo superieur is. Nu staat het 1-0 voor Sharia4Belgium aangezien ze hebben aangetoond dat hun Islam superieur is aan de westerse democratie, wat die gasten preekten (dat democratie fake is) is nu uitgekomen.
quote:Alleen in Duitsland is Mein Kampf verboden. In NL iig niet. Wil je de Word of de ePub-versie? (Ik moet je wel waarschuwen. Het is een erbarmelijk slecht en hoogdravend geschreven wanproduct, waar niet doorheen te beuken is.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 16:07 schreef ansitermiet het volgende:
[..]
als een boek als 'Mein Kampf' her en der verboden is (ja ik maak er een godwin van goed?), dan kan ook ander twijfelachtig gedachtegoed verboden danwel bestraft worden.