Muzikant en Radio 6-presentator Joep Pelt is tijdens zijn vakantie in Zuid-Afrika zwaargewond geraakt bij een ongeluk. Zijn echtgenote kwam om het leven, laat zijn manager vrijdag weten. Ook een inzittende van de andere auto die bij het ongeval betrokken was, verongelukte.
De gitarist en zanger is na het ongeluk in kritieke toestand per helikopter naar Johannesburg gebracht, waar hij zes keer is geopereerd. Zijn toestand is inmiddels stabiel.
Pelts geplande optredens in Frankrijk in maart zijn uitgesteld. Zijn management is inmiddels druk bezig met het plannen van een benefietavond in de Melkweg in Amsterdam, die naar verwachting op 13 maart wordt gehouden.
quote:Ik vraag me nu af of hij liever bij Radio 1 had gewerkt...
Muzikant en Radio 6-presentator
waar hij zes keer is geopereerd.
quote:Hij mag van geluk spreken dat ie niet bij Radio 538 zitOp vrijdag 10 februari 2012 @ 12:11 schreef Kareltje_Kwak het volgende:
[..]
Ik vraag me nu af of hij liever bij Radio 1 had gewerkt...
quote:heeft Veronica niet de top 2000?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hij mag van geluk spreken dat ie niet bij Radio 538 zit
quote:Verzekering dekt de kosten van operatie maar niet de misgelopen inkomsten?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:06 schreef Patrick.L het volgende:
Zonder iets af te willen doen aan de ernst hiervan, maar waarom een benefietavond? Ik neem aan dat hij gewoon een reisverzekering had?
quote:Hij was op vakantie... Zodra hij terug is in NL heeft hij recht op ZW of hoe dat ook heet tegenwoordig. Benefiet is leuk om te laten zien dat men meeleeft maar uit financieel oogpunt totaal niet noodzakelijk...Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:24 schreef Jamiroquai het volgende:
[..]
Verzekering dekt de kosten van operatie maar niet de misgelopen inkomsten?
quote:Terechte opmerking.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:06 schreef Patrick.L het volgende:
Zonder iets af te willen doen aan de ernst hiervan, maar waarom een benefietavond? Ik neem aan dat hij gewoon een reisverzekering had?
quote:Dat was ook mijn eerste gedachte.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:06 schreef Patrick.L het volgende:
Zonder iets af te willen doen aan de ernst hiervan, maar waarom een benefietavond? Ik neem aan dat hij gewoon een reisverzekering had?
quote:Nou en?Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:28 schreef Kareltje_Kwak het volgende:
[..]
Hij was op vakantie... Zodra hij terug is in NL heeft hij recht op ZW of hoe dat ook heet tegenwoordig. Benefiet is leuk om te laten zien dat men meeleeft maar uit financieel oogpunt totaal niet noodzakelijk...
quote:Waarom moet zijn management dat doen? Het staat familie, vrienden of management van welke overledene dan ook vrij om een benefiet te organiseren hoor.Op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:30 schreef BasEnAad het volgende:
Een benefiet is gewoon compleet belachelijk. Doe het dan voor álle mensen die een vreselijk ongeluk hebben gehad. Of eigenlijk ook niet, het gaat helemaal niet om geld en je krijgt er je vrouw niet mee terug.