Rijke Italianen verruilen hun dure auto voor een goedkoper model, omdat zij hebben gemerkt dat belastinginspecteurs speciale belangstelling voor de bezitters van een Ferrari of Lamborghini hebben. "Sinds december hebben ongeveer 30 mensen hun auto ingeruild, omdat zij een intensieve belastingcontrole vrezen", zegt een handelaar in luxewagens in Milaan.
Tot de maatregelen die de regering van premier Mario Monti heeft aangekondigd om de staatsschuld terug te brengen, behoort een scherpere aanpak van de belastingontduiking. De politie meldde vorige maand dat de belastingdienst alleen al vorig jaar meer dan 50 miljard euro aan niet-opgegeven inkomsten heeft ontdekt door belastingontduikers op te sporen.
quote:Misschien omdat een arme Italiaan zich geen Ferrari kan veroorloven?Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:10 schreef harriepopov het volgende:
Oh mijn god.. waarom verbaast mij dit absoluut niet?
quote:Als je genoeg en normaal belasting betaalt blijft er vanzelf te weinig over om een bolide van 3 ton aan te schaffen.. Anyway, ook zonder belasting te betalen heb je aardig wat centen nodig om zo'n wagen te kopen!Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:11 schreef Crack het volgende:
[..]
Misschien omdat een arme Italiaan zich geen Ferrari kan veroorloven?
quote:Volgens mij worden de meeste en belangrijkste ontdekkingen gedaan ten tijde van oorlog en niet ten tijde van kapitalisme.Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:23 schreef tjuppi het volgende:
[..]
kapitalisme heeft wel gezorgd voor de belangrijkste ontdekkingen aller tijden, zonder kapitalisme waren er een heleboel medicijnen niet bedacht.
quote:Technologie wel, maar medicijnen niet. Morphine is genoeg in oorlog.Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:31 schreef Noin het volgende:
[..]
Volgens mij worden de meeste en belangrijkste ontdekkingen gedaan ten tijde van oorlog en niet ten tijde van kapitalisme.
Tijdens oorlogen vordert de technologie zo belachelijk snel...
Kapitalisme met het pattenteren van alles bevordert net zoveel als het afremt.
quote:Dan nog worden er miljarden en miljarden in de medische wereld gestopt door bijvoorbeeld het Pentagon puur en alleen om betere soldaten te maken, of soldaten die langer mee gaan, of soldaten die minder trauma's krijgen. Je moet eens kijken wat ze allemaal tijdens Korea en Vietnam uitgespookt hebben bij het Pentagon.Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:34 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Technologie wel, maar medicijnen niet. Morphine is genoeg in oorlog.
quote:Och, een Stilo. Heb er twee gehad (1.6 Dynamic 3 deurs en een 1.9 JTD wagon), maar met name die 3 deurs Stilo's waren hun tijd ver vooruit. Climate Control, ESP, ABS, 6 airbags, Traction Control etc. etc. en dat voor Fiat eind 2001/2002, topjaren van de Stilo. Mooi spul.
quote:Alleen jammer dat je er constant mee naar de garage mag omdat het elektrische systeem weer eens faalt..Op donderdag 9 februari 2012 @ 21:41 schreef Departed het volgende:
[..]
Och, een Stilo. Heb er twee gehad (1.6 Dynamic 3 deurs en een 1.9 JTD wagon), maar met name die 3 deurs Stilo's waren hun tijd ver vooruit. Climate Control, ESP, ABS, 6 airbags, Traction Control etc. etc. en dat voor Fiat eind 2001/2002, topjaren van de Stilo. Mooi spul.
quote:Yeah rightOp donderdag 9 februari 2012 @ 21:45 schreef HeyMarlous het volgende:
[..]
Kapitalisme heeft gezorgd voor de welvaart, kunst en wetenschap waar we nu allemaal van profiteren. Socialisme heeft gezorgd voor de grootste genocides die de mensheid ooit heeft gekend..
Keuze lijkt me niet moeilijk..
quote:Tip: een verse accu doet de meest vreemde boordcomputermeldingen verdwijnenOp donderdag 9 februari 2012 @ 21:46 schreef Schepseltje het volgende:
[..]
Alleen jammer dat je er constant mee naar de garage mag omdat het elektrische systeem weer eens faalt..
quote:Andere tip:Op donderdag 9 februari 2012 @ 22:40 schreef Departed het volgende:
[..]
Tip: een verse accu doet de meest vreemde boordcomputermeldingen verdwijnen
quote:Op donderdag 9 februari 2012 @ 23:12 schreef pfaffke het volgende:
[..]
Andere tip:
Ruil die Fiat in, neem je verlies en koop iets fatsoenlijks.
quote:En ik blijf een Porsche man !Op vrijdag 10 februari 2012 @ 00:51 schreef Stefanietje het volgende:
[..]
Dan heb jij nog nooit in een aangepaste stilo Abarth gereden..
Ik heb al 10jaar een gele aangepaste abarth en wil niets anders meer..
(5cilinders met 206pk en een aangepaste selespeed versnellingsbak jammie jammie.. Haha al 10jaar kijken de mensen nog om als je tussengas geeft )
@pfaffke, idd een zwaardere accu in de abarth deed bij mij ook wonderen..
De mijne is in 2006 vervangen en heeft daarna nooit geen problemen meer gegeven