In Noord-Brabant zijn de afgelopen week tijdens een speciale actie twintig wietplantages gevonden. Op twaalf plekken werden sporen van eerdere oogsten aangetroffen, meldt de politie donderdag. Veertien mensen zijn aangehouden.
In totaal werden afgelopen week op 27 plekken in negentien Brabantse gemeenten doorzoekingen gehouden. De acties leverden 5400 wietplanten en ruim 24 kilo hennep op met een geschatte waarde van meer dan een half miljoen euro. Verder is een luchtdrukpistool gevonden en is beslag gelegd op drie auto's.
Een speciale taskforce probeert de georganiseerde criminaliteit in Brabant terug te dringen. De speciale groep is in het leven geroepen na een aantal incidenten in de provincie die te maken hadden met drugs en georganiseerde criminaliteit.
In de taskforce werken onder meer gemeenten, politie, Openbaar Ministerie, de belastingdienst, en het ministerie van Veiligheid en Justitie samen.
Pumatje (Forum Moderator) 09-02-2012 @ 19:00
quote:Het leger dat woonhuizen doorlicht kan je dan ook moeilijk positief noemen....Op donderdag 9 februari 2012 @ 19:00 schreef Pumatje het volgende:
En Defensie.. die doet het meeste met Search en UAV's ...maargoed doe maar niet vermelden! Stel je toch voor dat er ooit eens wat goeds over Defensie wordt geschreven.
quote:Apaches voornamelijk met infrarood, maar dat terzijde.Op donderdag 9 februari 2012 @ 19:00 schreef Pumatje het volgende:
En Defensie.. die doet het meeste met Search en UAV's ...maargoed doe maar niet vermelden! Stel je toch voor dat er ooit eens wat goeds over Defensie wordt geschreven.
quote:uit BN/DeStemOp donderdag 9 februari 2012 @ 18:41 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Benieuwd welke prachtgemeentes dit keer aan de beurt waren.
quote:Tijdens zogenoemde hennepactiedagen in 19 gemeenten in Brabant zijn deze week 20 kwekerijen gevonden.
Er zijn 14 mensen aangehouden. De politie heeft dat donderdag bekendgemaakt. In totaal troffen agenten ruim 5400 wietplanten aan.
De kwekerijen werden gevonden in Breda, Eindhoven, Tilburg en verschillende kleinere plaatsen in de provincie. De politie nam drie auto's in beslag.
quote:Zo gaat dat dus. De overheid heeft niet de capaciteit dit terug te dringen aangezien elke kleuter een wietplant kan laten groeien.Op donderdag 9 februari 2012 @ 18:37 schreef Masyl het volgende:
En volgende week zijn er weer 20 bij