Karl Lagerfeld vindt dat Adele wel een paar kilo kan missen. "Ze is een beetje te dik, maar ze heeft een mooi gezicht en prachtige stem", zegt de Duitse modeontwerper tegen forenzenkrant Metro. Lagerfeld mocht maandag optreden als gastredacteur van alle edities van Metro, waaronder de Nederlandse.
Over de zangeres Lana del Rey is de 78-jarige Chanel-ontwerper iets positiever. "Ze heeft een erg modern uiterlijk en op foto's ziet ze er mooi uit, ondanks alle implantaten. Maar daarmee is ze niet de enige."
Lagerfeld vindt overigens niet dat mensen altijd hun mening moeten geven. "Wees politiek correct, maar wordt niet saai. Mensen moeten wat gevoeliger zijn op dit vlak en niet zo veel vertellen. Is het echt nodig dat anderen altijd weten wat je vindt?"
De Duitser was zelf ooit ook aan de zwaardere kant. Lagerfeld viel in 2001 42 kilo af, dit deed hij naar eigen zeggen niet uit gezondheidsoverwegingen, maar vanwege ijdelheid. Hij wilde koste wat het kost een Dior-pak van slanke snit aankunnen. Het in 2005 verschenen boek, The Karl Lagerfeld diet, vertelt over zijn dieetperikelen.
JeMoeder (Moderator / Redactie Frontpage) 07-02-2012 @ 13:22
quote:Die rook ik van verre aankomen.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 13:21 schreef slipjesgeur het volgende:
Gelijk heeft die, plus dat ze klote muziek maakt of zingt.
quote:Binnenkort als kop op de Story of de PrivaatOver de zangeres Lana del Rey is de 78-jarige Chanel-ontwerper iets positiever. "Ze heeft een erg modern uiterlijk en op foto's ziet ze er mooi uit"
quote:Lagerfeld vindt overigens niet dat mensen altijd hun mening moeten geven.
quote:Is het echt nodig dat anderen altijd weten wat je vindt?"
quote:Klopt!Lagerfeld vindt overigens niet dat mensen altijd hun mening moeten geven.
quote:Solomon Burke, Fats Domino; geweldige zangers en niemand die het over hun lichaamsomvang had. Nu is het een vrouw en nu is het ineens een zeugenlijf? Ze is een zangeres, geen fotomodel.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 13:43 schreef zovty het volgende:
[..]
Zij moet zo nodig met d'r zeugenlijf op het podium springen en aandacht gaan trekken. Dan is het toch niet gek dat we onze mening geven over alles wat er op podium staat?
quote:Dank u.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 13:44 schreef almostdone het volgende:
Die lul is 78 en had al 30 jaar onder het gras moeten liggen.

quote:Nouuuuu..... Nee:Op dinsdag 7 februari 2012 @ 13:47 schreef FireFox1 het volgende:
Ze lijkt ook op die dikke wijf uit de plus reclame.

quote:Oke dus ik mag hopen dat jij slecht 48 jaar oud wordt?Op dinsdag 7 februari 2012 @ 13:44 schreef almostdone het volgende:
Die lul is 78 en had al 30 jaar onder het gras moeten liggen.
quote:Hijs almostdone, dus wie weet.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 14:03 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Oke dus ik mag hopen dat jij slecht 48 jaar oud wordt?
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 @ 14:01 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Nouuuuu..... Nee:
[afbeelding]
Totaal niet
[afbeelding]
quote:Over 3 jaar niets meer van horenOp dinsdag 7 februari 2012 @ 14:01 schreef slipjesgeur het volgende:
[..]
Maar die kan niet zingen.. Adele kan wel zingen, alleen het reportoire is triest.
Gelukkig horen we er over 3 jaar ook niks meer van.., ze voegt muzikaal dan verder ook niets blijvends toe..
quote:Ik denk dat jij beter bij het snuiven aan slipjes kunt blijven...van muziek heb je namelijk totaal geen verstandOp dinsdag 7 februari 2012 @ 14:01 schreef slipjesgeur het volgende:
[..]
Maar die kan niet zingen.. Adele kan wel zingen, alleen het reportoire is triest.
Gelukkig horen we er over 3 jaar ook niks meer van.., ze voegt muzikaal dan verder ook niets blijvends toe..
quote:Die kan niet zingen... Lul niet zo slap man die "dikke" uit de Plusreclames doet iets met musicals, maar nee zingen kan ze niet.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 14:01 schreef slipjesgeur het volgende:
[..]
Maar die kan niet zingen.. Adele kan wel zingen, alleen het reportoire is triest.
Gelukkig horen we er over 3 jaar ook niks meer van.., ze voegt muzikaal dan verder ook niets blijvends toe..