'Coalitie vreest nieuwe bezuinigingen'

Economie • Geschreven door Novum op 07-02-2012 @ 07:58
print 

Er is mogelijk een nieuwe tijdelijke bezuinigingsronde nodig om aan de Europese begrotingsregels te voldoen. Dat is in de top van de coalitie besproken, schrijft De Telegraaf dinsdag.

De coalitie vreest dat voor 2013 ingrijpende maatregelen nodig zijn. Volgens de krant kan zo'n noodpakket bestaan uit lastenverzwaringen voor burgers en bedrijven of het bevriezen van ambtenarensalarissen en uitkeringen.

De maatregelen zijn noodzakelijk omdat eerdere ingrepen pas te laat effect hebben. Brussel eist dat het Nederlandse begrotingstekort volgend jaar onder de drie procent uitkomt.


Bron: Novum


Lees ook:

» 05/02 Meerderheid ziet meer bezuinigingen niet zitten79
» 01/02 '15 miljard aan bezuinigingen in kaart gebracht'75
» 21/01 PvdA steunt verdere bezuinigingen kabinet niet44
» 25/05 DNB: Bankenbelasting zeer slecht39


delen | eKudos nujij

1933 views / 14 reacties
Reacties op dit bericht
14  van 14 reacties op deze pagina. (2 verborgen.Registreer en log in om deze berichten te kunnen zien)
Pagina  1
userIcon
Vooral blijven geloven in eeuwige groei ambtenaartjes en steeds meer budget eisen voor het komende jaar, want eeuwige groei...

Jullie snappen hoe je een economie totaal om zeep helpt!
userIcon
En maar water naar de Griekse zee dragen en dan hier nog meer bezuinigen.
userIcon
Donder op Angryduck, m'n pa is ambtenaar en geloof mij, die staat qua salaris al jaren stil. Ambtenaren worden altijd het
userIcon
2013 ben ik weg dus ga je gang maar.
Ik vrees het niet aanpakken van de HRA zodat de woningmarkt nog meer in het slop raakt en er de komende 5 jaar niet meer uitkomt.

Ik vrees het niet schrappen van die overbodige incapabele straaljagertjes (JSF) die elk jaar minimaal 20% duurder wordt en met 2 vingers in de neus wordt neergehaald door elke willekeurige concurrent (voor de helft van het geld). De beste straaljager verkoopt de VS namelijk niet buiten haar landsgrenzen (F22 raptor).
Alleen al om van het gezeik van links af te zijn ben ik voor afschaf van de HRA.
Flattaxje, persoonlijke uitkering voor iedereen op absoluut minimun niveau en geen belastingvrije voet, subsidies of toeslagen, iedereen blij en iedereen dezelfde regel.
En dan kunnen we 50.000 geldrondschuif ambtenaren op straat zetten.
Des op dit kabinet.
quote:
Op dinsdag 7 februari 2012 @ 10:38 schreef stoftotnadenken het volgende:
[..]


Flattax? Extra belastingschijf van 90% op het deel boven de 200.000 euro eerder. En een houdbaarheidsdatum op geld, waardoor het minder waard wordt hoe langer je het bewaart. Op die manier stimuleer je het uitgeven van geld en blijft de economie tenminste draaien, ipv dat iedereen alles gaat oppotten.

Hebzucht keihard afstraffen!
HRA afschaffen voor bedragen boven de zoveel ton, en geen inflatiecorrectie op spaarrekeningen bedoel je?
Hm, zit wat in.
userIcon
Laat ze eens beginnen met het wachtgeld af te schaffen en de ambtenaar salarissen boven de 50.000 te korten. Dan komt er geld als water binnen en hoeven ze de normale werkende man niet constant te bezeiken.
userIcon
Wordt niet gedoogd door die blonde haatkuif, nu dan, hij draait 180 raden in minder dan een seconde...
quote:
Op dinsdag 7 februari 2012 @ 12:26 schreef Mystic_HBC het volgende:
Wordt niet gedoogd door die blonde haatkuif, nu dan, hij draait 180 raden in minder dan een seconde...
Ah dat was die blonde tol dus
14  van 14 reacties op deze pagina. (2 verborgen.Registreer en log in om deze berichten te kunnen zien)
Pagina  1


Lees ook:

» 05/02 Meerderheid ziet meer bezuinigingen niet zitten79
» 01/02 '15 miljard aan bezuinigingen in kaart gebracht'75
» 21/01 PvdA steunt verdere bezuinigingen kabinet niet44
» 25/05 DNB: Bankenbelasting zeer slecht39


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden