Het laatste stuk van het clubgebouw van de Hells Angels in Amsterdam is maandag gesloopt. Dat heeft de gemeente gemeld. Na veertig jaar verliet de motorclub afgelopen week het clubterrein aan de H.J.E. Wenckebachweg.
Na jarenlang bakkeleien bereikten de gemeente en de Angels overeenstemming over het terrein. De motorclub kreeg vier ton vertrekpremie. Ook overlastgevende bedrijven zoals glassnijders moeten het veld ruimen. Daarna wordt de grond gesaneerd en bouwrijp gemaakt.
Op de plek van het voormalige clubterrein moet een parkje verrijzen. Ook zal er ruimte komen voor zelfbouw. Mensen kunnen dan in hun eentje een huis of met een groep een appartementencomplex bouwen.
quote:Ik had hetzelfde idee...Op maandag 6 februari 2012 @ 21:49 schreef hottentot het volgende:
Zou toch wel een stunt zijn als de Angels er over een paar jaar een leuk appartementencomplex gebouwd hebben.
quote:Op maandag 6 februari 2012 @ 21:18 schreef Junyo het volgende:
Eerst moet het terrein "gesaneerd" worden. In dit geval wil dat zeggen dat de grond voledig afgegraven moet worden zodat de stoffelijke resten en de benzine die zich daar in de loop van de jaren hebben opgestapeld zijn verwijderd.
quote:Nee,sinds gebleken is dat die jongens inderdaad schurken zijn die drugs dealen.Op maandag 6 februari 2012 @ 21:55 schreef RedNeck.nl.Returns het volgende:
[..]
Nee joh.
De jongens gaan gewoon door in een bestaand clubhuis.
Dit hoort gewoon bij het jennen van de overheid tegen motorclubs .
Dit is enorm toegenomen sinds Sons of Anarchy op TV is.
quote:Jij ziet alleen maar de slechte kanten van de Angels en niet de goede....Op dinsdag 7 februari 2012 @ 00:21 schreef Electrood het volgende:
[..]
Nee,sinds gebleken is dat die jongens inderdaad schurken zijn die drugs dealen.
quote:bewijs maar.Op dinsdag 7 februari 2012 @ 00:21 schreef Electrood het volgende:
[..]
Nee,sinds gebleken is dat die jongens inderdaad schurken zijn die drugs dealen.