De Japanse wedstrijdeter Takeru Kobayashi heeft vrijdag een recordaantal chickenwings weggewerkt. Hij wist in een halfuur 337 kippenvleugeltjes te verstouwen en verpulverde het record van Jonathan 'Super' Squibb, die vorig jaar bleef steken op 255 stukken kip.
De eetwedstrijd, de Wing Bowl XX, werd gehouden in Philadelphia en trok zo'n twintigduizend enthousiastelingen. Zij moedigden Kobayashi aan bij zijn krachttoer die hem twintigduizend dollar (ruim vijftienduizend euro) prijzengeld opleverde.

Japanner eet recordaantal chickenwings (Foto: Novum)
quote:Denk je niet dat ze daar op letten? Volgens mij ben jij nu niet opeens een genie met deze reactieOp vrijdag 3 februari 2012 @ 19:17 schreef KickButtowski het volgende:
Tja, maar hoeveel kippenvlees heeft hij nu op? Het ene vleugeltje is kleiner/groter dan de ander en heeft meer vlees. Hoe goed zijn ze afgekloven?
Echt een machtig getal die 337, en ook die 255 is al een machtig getal, maar het zou bijna dezelfde hoeveelheid kunnen zijn...
quote:1) het zijn kleine chichenwingsOp vrijdag 3 februari 2012 @ 19:01 schreef totalvamp het volgende:
Hoe is dat zelfs mogelijk? Schijt hij het ondertussen gelijk uit? Of is zijn maag zo groot als een skippybal.
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 @ 20:02 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Die 20k dekt mooi de kosten van de bypass die ie binnenkort nodig gaat hebben.

quote:Aah, een politicus, konden we ook wel afgunst verwachten. Troost je, zijn levensverwachtingen liggen onder die van jou.Op vrijdag 3 februari 2012 @ 20:02 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Die 20k dekt mooi de kosten van de bypass die ie binnenkort nodig gaat hebben.
quote:Daar kunnen ze niet op letten, want dan zijn het geen chickenwings meer. Onderste deel van de vleugel is voornamelijk hol bot en huid, bovenste deel zijn twee botjes met een klein stukje vlees daartussen.Op vrijdag 3 februari 2012 @ 20:13 schreef Zeepvloertje het volgende:
[..]
Denk je niet dat ze daar op letten? Volgens mij ben jij nu niet opeens een genie met deze reactie
quote:Mooie 6-pack...lijkt wel ge-airbrushtOp vrijdag 3 februari 2012 @ 20:45 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
[afbeelding]
Ik denk dat 90% van de FOK!kers alleen kunnen dromen van een dergelijk lichaam. Het is de enige pro-voedselwedstrijdendeelnemer en naast het eten traint hij enorm veel om zijn lichaam in conditie te houden.
De reden dat hij zoveel wedstrijden wint is omdat zijn maag niet op de zelfde plek zit als bij normale mensen, zijn maag zit lager waardoor de expansie van zijn maag niet gelimiteerd wordt door zijn ribben.
Verder is dit wel een zeer knappe prestatie
quote:Haha pomplichaam, sorry maar daar droom ik alleen van in mijn nachtmerries. Dat is wat bijna alle fitness kneusjes willen en waar ze voor trainen.Op vrijdag 3 februari 2012 @ 20:45 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
[afbeelding]
Ik denk dat 90% van de FOK!kers alleen kunnen dromen van een dergelijk lichaam. Het is de enige pro-voedselwedstrijdendeelnemer en naast het eten traint hij enorm veel om zijn lichaam in conditie te houden.
De reden dat hij zoveel wedstrijden wint is omdat zijn maag niet op de zelfde plek zit als bij normale mensen, zijn maag zit lager waardoor de expansie van zijn maag niet gelimiteerd wordt door zijn ribben.
Verder is dit wel een zeer knappe prestatie
quote:En dat is dan weer een reactie van iemand die nooit van de bank komt, alleen maar big mac's eet en zijn nickname eer aan doetOp vrijdag 3 februari 2012 @ 21:15 schreef dikkeder het volgende:
[..]
Haha pomplichaam, sorry maar daar droom ik alleen van in mijn nachtmerries. Dat is wat bijna alle fitness kneusjes willen en waar ze voor trainen.
quote:En ik heb beetOp vrijdag 3 februari 2012 @ 21:50 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
En dat is dan weer een reactie van iemand die nooit van de bank komt, alleen maar big mac's eet en zijn nickname eer aan doet
Maar je kan ook een leuke en vriendelijke reactie neerzetten natuurlijkIk zal je een voorbeeldje geven: "Goh, zo'n sportief lichaam had ik niet verwacht van iemand die zoveel eetwedstrijden wint!"
Maar blijf jij maar de hele wereld negatief en zwart bekijken en zulke reacties uitdelen, win je vast veel meer vrienden mee
quote:http://www.youtube.com/watch?v=2VoBCdNpdbgOp vrijdag 3 februari 2012 @ 22:24 schreef dikkeder het volgende:
[..]
En ik heb beet
Weer iemand die denkt dat mijn nickname iets met gewicht te maken heeft. Het komt van een South Park aflevering:
http://www.youtube.com/watch?v=768h3Tz4Qik#t=27s
Ik ben hier ook niet om vrienden te winnen, of om leuke en vriendelijke reacties neer te zetten, maar om mijn mening te geven.
Een sportief lichaam is in mijn ogen niet een opgepompte gorilla, er zijn maar 2 sporten waar je dit soort lichamen vaker tegenkomt, dat zijn fitness en body building.
Ik geef deze kritiek omdat jij zegt dat hij traint om zijn lichaam in conditie te houden. Ik kan natuurlijk niet elk persoon met elkaar vergelijken, want iedereen is anders, maar 99% van mensen met dit soort lichamen trainen puur om spiermassa te kweken. Dat is niet hoe je je lichaam in goede conditie houd.
quote:Ik weet niet uit wel deel van die docu moet blijken dat hij het doet om gezond te blijven, behalve het "deel" dat hij de hele tijd er niet als een gorilla eruit ziet. Daar ziet hij er idd een stuk minder gepompt uit, maar de foto die jij post, waarschijnlijk jaren later, daar is het gewoon een pompjosti. Als jij denkt dat zo'n lichaam het resultaat is van goede gebalanceerde training, heb ik slecht nieuws voor je.Op vrijdag 3 februari 2012 @ 23:02 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=2VoBCdNpdbg
Als je die documantaire bekijkt dan weet je wel dat hij het doet om in conditie te blijven. Daarnaast zijn er juist heel veel mensen die zo'n lichaam hebben omdat ze graag gezond bezig zijn. Vooroordelen, geen goede eigenschap