Armin van Buuren vindt dat er wel meer vrouwen actief mogen zijn in de dancescene. De grootste editie van zijn evenement A State of Trance 550, op 31 maart in Den Bosch, bevat daarom een podium voor uitsluitend vrouwelijke artiesten.
"Vrouwen hebben een fantastische muzieksmaak en sommigen kunnen ook nog eens heel goed draaien", legt de Nederlandse dj uit. "Dus ik heb besloten een hele stage met alleen vrouwelijke dj's en artiesten op te zetten. Ook de rest van de crew daar, zoals de vj, mc en stagemanager moeten vrouw zijn."
Van Buuren trapt volgende maand zijn wereldtournee A State of Trance 550 af. Enkele van de dames die op 31 maart in actie komen op het 'female-only' podium in Den Bosch zijn Claudia Cazacu, Kristina Sky, Ana Criado en Aruna.
quote:Dat zou een stuk makkelijker zijn als je er niet mee doodgegooid werdOp vrijdag 3 februari 2012 @ 12:42 schreef djmaup het volgende:
Weet je, Je hoeft niet te lezen oover Armin, je hoeft er ook niet naar te luisteren. Doe lekker Radio 2 op en geniet ervan..
quote:En en het oog wilt ook wat.Op vrijdag 3 februari 2012 @ 11:34 schreef resque het volgende:
Claudia Cazacu heeft nog wel leuke nummers
http://www.youtube.com/watch?v=bO1DSdgTYOE


quote:gadver wat een mager scharminkelOp vrijdag 3 februari 2012 @ 12:59 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
En en het oog wilt ook wat.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:SSsssssssttt.... straks verklap je het grote geheimOp vrijdag 3 februari 2012 @ 13:02 schreef slipjesgeur het volgende:
[..]
wat doet die dan?, beetje stompzinnig voor een meute wat lukraak plaatjes draaien.. kan toch iedereen..
quote:Beetje op een gitaar pengelen, kan toch iedereen. KUHLL!!Op vrijdag 3 februari 2012 @ 13:02 schreef slipjesgeur het volgende:
[..]
wat doet die dan?, beetje stompzinnig voor een meute wat lukraak plaatjes draaien.. kan toch iedereen..