De beroemde zanger Youssou N'Dour mag niet meedoen aan de presidentsverkiezingen in zijn vaderland Senegal. Dat heeft het Grondwettelijk Hof in het West-Afrikaanse land vrijdagavond bepaald. De reden voor de afwijzing is nog niet bekend. Na de uitspraak raakten aanhangers van de artiest slaags met de politie.
N'Dour wilde het bij de verkiezingen op 26 februari opnemen tegen de zittende president Abdoulaye Wade (85). Die geeft geld uit als water, ook al moeten de meeste Senegalezen rondkomen van enkele euro's per dag,
N'Dour is in Nederland vooral bekend van de hit 7 Seconds, die hij in 1994 had met zangeres Neneh Cherry.
N'Dour mag geen president Senegal worden
quote:fixed!Op vrijdag 27 januari 2012 @ 23:28 schreef ADQ het volgende:
Ik ben benieuwd wat ze als "officiële" reden gaan aanvoeren.
quote:Dat helpt niet mee natuurlijk.Op vrijdag 27 januari 2012 @ 23:26 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Dat krijg je als je op Koeman gaat schelden en hem vals beschuldigt van vandalisme..
quote:Dat hebben ze ook echt nodig als ze al geen cent te makken hebbenOp vrijdag 27 januari 2012 @ 23:46 schreef zuiderbuur het volgende:
Maar Wade heeft zijn land wel dit geschonken:
[afbeelding]
quote:Die geeft geld uit als water, ook al moeten de meeste Senegalezen rondkomen van enkele euro's per dag,
quote:in europa zijn er ook hele volksstammen die moeten kunnen rondkomen van een paar euro per dag dus waarom die senegalezen niet?president Abdoulaye Wade (85). Die geeft geld uit als water, ook al moeten de meeste Senegalezen rondkomen van enkele euro's per dag
quote:De opmerking van nogeenoudebekende was denk ik een grap. Er is een mondegreen ("mamma appelsap") waarin het lijkt alsog hij "Koeman gooit alle dingen om" zingt.Op vrijdag 27 januari 2012 @ 23:45 schreef MaGNeT het volgende:
[.Op vrijdag 27 januari 2012 @ 23:26 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Dat krijg je als je op Koeman gaat schelden en hem vals beschuldigt van vandalisme. ..]
Dat helpt niet mee natuurlijk.
Wel jammer, hij heeft een goede reputatie.
quote:Op zaterdag 28 januari 2012 @ 00:20 schreef McWurth het volgende:
[..]
in europa zijn er ook hele volksstammen die moeten kunnen rondkomen van een paar euro per dag dus waarom die senegalezen niet?
quote:Mijn reactie was dan ook een droge reactie op die grap maar helaas viel het kwartje niet bij jeOp zaterdag 28 januari 2012 @ 01:46 schreef Alecks het volgende:
[..]
De opmerking van nogeenoudebekende was denk ik een grap. Er is een mondegreen ("mamma appelsap") waarin het lijkt alsog hij "Koeman gooit alle dingen om" zingt.
http://www.youtube.com/watch?v=yjuNSNWKDrI