Het kabinet moet een onderzoek instellen naar het functioneren van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD). Dat vindt de PVV, blijkt uit Kamervragen die de Kamerleden André Elissen en Marcial Hernandez dinsdag hebben ingediend.
Aanleiding voor de Kamervragen is een bericht in De Telegraaf waarin wordt gesteld dat de leiding van de AIVD waarschuwingen heeft genegeerd over een medewerker die later informatie bleek door te spelen aan de Hofstadgroep. Dat zou passen in de cultuur die heerst bij de AIVD, waarin slordig wordt omgegaan met geheime informatie.
De PVV-Kamerleden willen dat premier Mark Rutte (VVD) en minister van Binnenlandse Zaken Liesbeth Spies (CDA) op de berichtgeving reageren en een onderzoek instellen.
quote:Dát wordt intussen nog onderzocht.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:13 schreef ADQ het volgende:
Is dit niet verkeerd om? Of is dat nog bezig?
quote:Die hebben dan ook niet De Telegraaf als enige bron van informatie.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:26 schreef henk-101 het volgende:
best wel humor
als dit door een andere partij zou zijn aangedragen hoor je er niemand over
quote:Ach, in de oorlog waren ze ook fout dus het verbaast me niets dat het de krant van PVV-minnend Nederland is geworden.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:24 schreef Jigzoz het volgende:
Echt een PVV-krant hè, De Telegraaf. Lekker simpel, schreeuwerig, veel halve waarheden, heel veel spektakel en een niet bijster intelligent publiek.
Wel grappig dat de PVV zo goed de vooroordelen weet te bevestigen.
quote:Dat klinkt als een nsb-afficheOp dinsdag 17 januari 2012 @ 19:41 schreef Leftie het volgende:
Kijkt allen bij RTL gemist!!!!
quote:Allemaal linkse demonisering volgens PVV-aanhangers.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:41 schreef Leftie het volgende:
Daarnet een leuk item op het RTL4 journaal over het belletje trek gedrag van Wilders, eerst zorgen voor ophef en dan snel wegrennen en geen verantwoording afleggen. Kijkt allen bij RTL gemist!!!!
En wake up PVV stemmers
quote:Want GroenLinks, PvdA en SP eisen een onderzoek naar aanleiding van een berichtje uit de Telegraaf?Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:56 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Vervang PVV voor GL/PvdA/SP en men zou lovend zijn hier..
quote:Al stond het op een WC-deur. Dit zijn geen malse aantijgingen en het is eigenlijk een schande dat de oppositie niet aan de bel trekt.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 20:13 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Want GroenLinks, PvdA en SP eisen een onderzoek naar aanleiding van een berichtje uit de Telegraaf?
quote:Heeft de PVV ook aanwijzingen, dat de aantijgingen "passen bij de cultuur" van de AIVD? Of blaten ze weer wat populairs in het rond, om er vervolgen, zoals wel vaker, nooit meer op terug te komen?Op dinsdag 17 januari 2012 @ 20:17 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Al stond het op een WC-deur. Dit zijn geen malse aantijgingen en het is eigenlijk een schande dat de oppositie niet aan de bel trekt.
quote:Die aanwijzingen heeft Google... Google AIVD maar eens, komen er genoeg sappige stukjes tevoorschijn, ook van andere bronnen dan de televaag.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 20:33 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Heeft de PVV ook aanwijzingen, dat de aantijgingen "passen bij de cultuur" van de AIVD? Of blaten ze weer wat populairs in het rond, om er vervolgen, zoals wel vaker, nooit meer op terug te komen?
quote:Nee.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 20:54 schreef Al-Qutfend het volgende:
[..]
Kom jij nog terug op die twee punten waarvoor ik nog excuus van je krijg?
quote:Te laat, veel te laat, daar wordt al voor gezorgd en er is voortdurende contrôle op.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:59 schreef zyx1981 het volgende:
En wij willen een onderzoek naar de financiering van de PVV. Totdat duidelijk is welke private partijen Blondi financieel overeind houden, eis ik dat deze partij haar overheidssubsidies verliest. Het mag nooit zo zijn dat een of meerdere private partijen proberen om via een stroman invloed te hebben op de Nederlandse politiek en opinie.
We kennen allemaal de geruchten dat dit rijke Amerikaanse Joden zijn (enkelen van hen hebben dit immers zelf bekend gemaakt). En ik vind het volstrekt onacceptabel wanneer de schijn bestaat dat niet de stemmers bepalen wie in de politiek zit, maar dat senaatszetels door buitenlanders worden opgekocht.
ps: wie mij mint is overduidelijk tegen een transparantie politiek, die het belang van haar eigen burgers hoger heeft staan dan die van bepaalde buitenlandse groepen.
quote:Waarom zou je een van hun trouwste aanhangers in de bosbouw aan het werk willen zettenOp dinsdag 17 januari 2012 @ 20:47 schreef RedNeck.nl.Returns het volgende:
Ik zal de PVV eens mailen of ze Ali55J niet in de bosbouw aan het werk kunnen zetten.
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:35 schreef Masyl het volgende:
Hoe staat het eigenlijk met het onderzoek over de terugkeer van de gulden, wanneer kunnen we dat verwachten?
quote:Helemaal mee eens dat er een onderzoek moet komen naar de inkomsten van de PVV. Het kan toch niet zo zijn (blijkbaar wel) dat de Israëlische regering / geheime diensten iemand als wilders hier de macht willen laten pakken...Op dinsdag 17 januari 2012 @ 19:59 schreef zyx1981 het volgende:
En wij willen een onderzoek naar de financiering van de PVV. Totdat duidelijk is welke private partijen Blondi financieel overeind houden, eis ik dat deze partij haar overheidssubsidies verliest. Het mag nooit zo zijn dat een of meerdere private partijen proberen om via een stroman invloed te hebben op de Nederlandse politiek en opinie.
We kennen allemaal de geruchten dat dit rijke Amerikaanse Joden zijn (enkelen van hen hebben dit immers zelf bekend gemaakt). En ik vind het volstrekt onacceptabel wanneer de schijn bestaat dat niet de stemmers bepalen wie in de politiek zit, maar dat senaatszetels door buitenlanders worden opgekocht.
ps: wie mij mint is overduidelijk tegen een transparantie politiek, die het belang van haar eigen burgers hoger heeft staan dan die van bepaalde buitenlandse groepen.
quote:Als het aan de PVV ligt dan is er in dit land over een paar jaar helemaal geen bos meer over. Want de natuur is links....Op dinsdag 17 januari 2012 @ 20:47 schreef RedNeck.nl.Returns het volgende:
Ik zal de PVV eens mailen of ze Ali55J niet in de bosbouw aan het werk kunnen zetten.
quote:Ja.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:04 schreef Al-Qutfend het volgende:
[..]
Ow, vandaar dat je anderen steeds verwijt weg te lopen.
quote:Helaas, tot op heden heeft onze eigen zelfbenoemde Koning Bruinhemd geen openheid van zaken gegeven omtrent zijn financiers. Kom met een goede bron (Telegraaf is dat dus niet), of ik sla je bewering als een natte scheet af.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:10 schreef suizebol het volgende:
[..]
Te laat, veel te laat, daar wordt al voor gezorgd en er is voortdurende contrôle op.
quote:Kloons? Of bedoel je klonen? Die gebruik ik niet. Je kickt er wel op, om iemand van iets te betichten, wat hij niet doet, nietwaar? In de gewone wereld noemen we dat smaad en is dat strafbaar. En welke leugens?Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:26 schreef Al-Qutfend het volgende:
[..]
Natuurlijk, katoliek: doen wat je anderen verwijt.
En hoe is het trouwens met je kloons?
Alles goed met ze?
Had je die echt nodig laatst om te voorkomen dat ik je leugens doorprikte?
quote:Normale bedragen van privepersonen: prima. Maar buitenlandse overheden, stichtingen, buitenlandse miljonairs/andere buitenlandse rijaards hebben geen zak te maken met de Nederlandse politiek. Ik vind het zeer zorgelijk wanneer blijkt dat onze Blondi vele tonnen ontvangt van Amerikaanse Joden. Niet omdat ik tegen Joden danwel antisemiet ben, maar omdat ik vind dat welke buitenlandse Joden dan ook nooit invloed zouden moeten mogen hebben op de Nederlandse politiek. We moeten de PVV-ers voor hun simpelheid beschermen en voorkomen dat niet de PVV-stemmert, maar de rijke buitenlander het binnen de PVV voor het zeggen heeft.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:37 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Misschien omdat het tegenwoordig levensgevaarlijk is om anti-islam te zijn. Nogal logisch dat mensen niet zitten te wachten tot hun namen bekendgemaakt worden. Overigens ook volledig legaal.
quote:Welk domme geloof van mij?Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:53 schreef HeiligHuisje het volgende:
[..]
Zucht.... Ik ben ook anti Islam net zo als ik tegen dat domme geloof van jou ben... Wat nu? Ben ik dood morgen?
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 @ 22:00 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Doe niet zo xenofobisch tegenover buitenlanders alstublieft. Dat zijn ook gewoon mensen hoor.
quote:Ik ben atheïst, beste Sherlock Holmes. En nee, je bent niet in gevaar als je je negatief uitlaat over de PVV. Maar doe je dat publiekelijk over de islam, ja dan wel. Doe je dat in bepaalde wijken, ja dan wel.Op dinsdag 17 januari 2012 @ 22:02 schreef zyx1981 het volgende:
[..]
Ben ik dan nu in gevaar, als ik roep dat PVV-ers net zulke simpele, op angst gebaseerde levensvormen zijn als die Yanks? Dat ze alles wat ze in hun leven beoordelen op: "levert me dit persoonlijk niets op?", "Lijkt me dit gevaarlijk voor mij of mijn directe naasten?", "Gaat dit mijn pet te boven?", "Ruikt mijn onderbuik onraad?". Levert dit de PVV-er 1 of meerdere ja's op, dan is hij tegen en moet hetgeen stuk/dood/verweg in een doosje gestopt, want eng/etc.
En ps: elke vorm van religie is achterlijk. Dus als jij er eentje aanhangt, dan is dat dus per definitie een achterlijke religie.
quote:Conspiracy theoriesOp dinsdag 17 januari 2012 @ 22:07 schreef Ouwesok het volgende:
Je zou als rijke Amerikaanse jood of als wie dan ook je geld maar in de PVV steken en erachter komen dat er in tien jaar tijd niet anders dan loos geraaskal door een stel bedenkelijke lowlifes uitgekomen is.
Dan blijf je om redenen van genant ook maar liever geheim
quote:Ik blijf me hier ook over verbazen. Ik zie echt de helft al woest rammend en scheel ziend op hun toetsenbordje rammenOp dinsdag 17 januari 2012 @ 22:01 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Dit dus. Sommige Fokkers schijnen het land naar de klote te willen zien gaan, alleen maar om zo de PVV dwars te zitten.
quote:Stap jij anders even op zondag een kerk in urk binnen en schreeuwt dat hun god een varken is... wat denk je dat er gebeurt? .... Je mag blij zijn als je er levend uitkomt...Op dinsdag 17 januari 2012 @ 21:58 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Welk domme geloof van mij?
En roep maar eens iets negatiefs over de islam in de media, of gewoon op straat in bepaalde wijken. Je kunt niet ontkennen dat je dan een groot probleem hebt. Het is niet alleen onverantwoordelijk om dit anderen aan te doen, maar getuigt ook van kwade wil.
quote:Wat heb je toch tegen buitenlanders?Op dinsdag 17 januari 2012 @ 22:04 schreef zyx1981 het volgende:
[..]
Gezond verstand m.b.t. het functioneren van de PVV en haar buitenlandse financiers wegzetten als xenofobisch.