Sint was aanwezig bij de première van Bennie Stout; een film waar de Sint zelf ook in meespeelt.
FOK!tv voelde de Sint aan de tand over niet aangekomen brieven, verhuizingen en ADSL-verbindingen. Verder zochten we uit hoe het nu precies zit met die ene adviseur, Bram van der Vlugt. Want Bram is op FOK! misschien nog wel populairder dan Sinterklaas zelf.
> Download de flv en speel af met oa VLC Media Player.
quote:Ja zeker:Op maandag 28 november 2011 @ 13:49 schreef maily het volgende:
de enige echte sint??
zijn er ook neppers dan?
RealBizkit666 (Weblogger) 28-11-2011 @ 14:15
quote:De Amerikanen hebben van Sinter-Klaas, Santa-Claus gemaakt. En toen is door CocaCola een prijsvraag uitgegeven om de Kerstman vorm te geven.
quote:En nog een Turk ook!Op maandag 28 november 2011 @ 14:17 schreef Yo-Desperado het volgende:
Ouwe racistische slavendrijver.
quote:Waren er maar meer zoals hem. Om zulke zeikerds als jou te pakken. En zo naar Spanje terug te brengen.Op maandag 28 november 2011 @ 14:17 schreef Yo-Desperado het volgende:
Ouwe racistische slavendrijver.
quote:Op maandag 28 november 2011 @ 14:05 schreef Syphixx het volgende:
[..]
kerstman is gebasseerd op de sint
quote:Op maandag 28 november 2011 @ 14:15 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
De Amerikanen hebben van Sinter-Klaas, Santa-Claus gemaakt. En toen is door CocaCola een prijsvraag uitgegeven om de Kerstman vorm te geven.
quote:

quote:Moet dat niet zijn: En toen is door CocaCola een paar hectoliter frisdrank gedoneerd om de Kerstman vorm te geven. Hij is echt veel dikker dan Sinterklaas.Op maandag 28 november 2011 @ 14:15 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
De Amerikanen hebben van Sinter-Klaas, Santa-Claus gemaakt. En toen is door CocaCola een prijsvraag uitgegeven om de Kerstman vorm te geven.
quote:De echt Sint is Katholiek dus je merkt het gauw genoeg.Op maandag 28 november 2011 @ 13:49 schreef maily het volgende:
quote:Niks Spanje voor jou, Yo-Desperado! Rot jij met je anti-pieten obsessie maar op naar een land met zwartmensen. Daar zul je je ongetwijfeld veel beter thuis voelen.Op maandag 28 november 2011 @ 14:25 schreef Yo-Desperado het volgende:
[..]
Dat lijkt mij nou fantastisch. Slechter dan met EasyJet zal het niet gaan.
Enig idee wat de temperatuur daar nu is ?
quote:Sinterklaas en de hoofdpiet doen het fantastischOp zaterdag 3 december 2011 @ 10:58 schreef renwan het volgende:
Wat een tenenkormmend slecht interview
quote:ZekerOp woensdag 30 november 2011 @ 07:32 schreef Symphonic het volgende:
Het is even wennen, maar ik vind toch dat Stefan het prima doet in zijn debuutjaar
quote:ga jij eens de film sint kijkeOp maandag 28 november 2011 @ 14:17 schreef Yo-Desperado het volgende:
Ouwe racistische slavendrijver.
quote:Op donderdag 1 december 2011 @ 22:19 schreef giessss het volgende:
Wat doet bram nou toch. Het zou slimmer zijn om stefan niet op deze manier in de wielen te rijden.
quote:oei oei net als alle 20'000 andere hulp sinten....Op maandag 28 november 2011 @ 23:01 schreef Chinless het volgende:
de enige echte sint is nu stefan. Als de mens dat niet kan accepteren moet bram niet stoppen.