Ze gaan al decennialang als warme broodjes over de toonbank van de seksshop op de hoek: kruisloze slipjes. Een Amerikaanse kindermodezaak zag er dan ook wel brood in en hangt ze sinds kort tussen de gewone onderbroekjes in de rekken.
Zoek je nog een leuke onderbroek voor je dochter, dan moet je even naar Greeley afreizen. In die stad in de staat Colorado is namelijk Kids N Teen gevestigd, een op het oog normale kindermodeboer. Ene Erin French is geschokt door de ontdekking dat ze wel heel pikant meisjesondergoed verkopen.
De moeder wilde met haar zoon naar de speeltuin die zich in het winkelcentrum van Greeley bevindt. Naast de speeltuin bleek een nieuwe kinderkledingzaak te zijn geopend. De moeder besloot direct tussen de rekken te snuffelen. "Ze hebben schattige kleine rugzakken en mooie prinsessenjurkjes", vertelt French.
"Daarna zag ik de kruisloze slipjes, en ik was geschokt. Mijn eerste reactie was: 'Zie ik dat echt?'" Vervolgens pakte ze haar telefoon om het volgens haar ongepaste kledingstuk voor eeuwig vast te leggen. De eigenares van Kids N Teen, Kristina, heeft de hand in eigen boezem gestoken en de gewraakte slipjes inmiddels uit de schappen gehaald. Ze geeft toe zich vooral te richten op jonge kinderen, maar ongeveer een kwart van de kleding is bestemd voor tieners.
French is er echter van overtuigd dat de kinderkledingwinkel fout zat. "Dit is een babywinkel, een zaak voor kinderen. Dat kledingstuk is maar bedoeld voor een ding, en dat is niet iets dat we bij jonge meisjes willen aanmoedigen", besluit ze.
Kruisloze kinderslipjes!
quote:Heel sneu voor die koters
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 15-11-2011 @ 21:21
quote:Zou best kunnen, maar als iets (vooral in Amerika) geassociëerd wordt met erotiek/porno dan wordt het al snel taboe.Op dinsdag 15 november 2011 @ 21:23 schreef Henise het volgende:
In China had/heeft? men voor kinderen die bezig zijn met zindelijk worden, een soort bovenbroekjes zonder naad in het kruis, zodat de kleintjes snel en gemakkelijk kunnen plassen.
Functioneel dus.
De functionaliteit van deze slipjes zie ik niet zo....wel een foute associatie.
quote:komt door het vrolijke achtergrondmuziekje...Op dinsdag 15 november 2011 @ 21:28 schreef Almeloweb het volgende:
[..]
Die kids kijken ook allemaal zo vrolijk
quote:Kwestie van beetje editten. Meeste jonge meisjes vinden het hartstikke leuk om lekker met make-up en mooie kleding te tutten. Je moet er als ouder niet in doorslaan; maar dat geldt voor allesOp dinsdag 15 november 2011 @ 21:28 schreef Almeloweb het volgende:
[..]
Die kids kijken ook allemaal zo vrolijk
quote:maar daalt Djeez nu af in de krochten van het internet om de lezertjes tevreden te stellen,of is het persoonlijke fascinatie?Op dinsdag 15 november 2011 @ 21:09 schreef RampwayBukkake het volgende:
Die Djeez toch.. ik krijg gelijk weer zin om te rukken
quote:Approved!Op dinsdag 15 november 2011 @ 20:35 schreef Shakkara het volgende:
Pedobear seal of approval...
quote:Oh, dus die slipjes waren eigenlijk voor (jonge) tieners bedoeld. Dan is het prima.Ze geeft toe zich vooral te richten op jonge kinderen, maar ongeveer een kwart van de kleding is bestemd voor tieners.
quote:Wat is er praktisch aan een onderbroek onder een luier?Op woensdag 16 november 2011 @ 00:32 schreef trabant het volgende:
Mogelijk is het de bedoeling dat er over dat open kruis nog een luier gedragen moet, en dan is het juist heel praktisch.
Alleen die panterprint...