Willem Holleeder vreest dat er door de film met Rutger Hauer een verkeerd beeld ontstaat van de Heineken-ontvoering. Het gaat hem naar eigen zeggen niet om reputatieschade, zoals eerder werd gemeld. Holleeder spande een kort geding aan tegen de producenten van de film De Heineken Ontvoering, dat dient donderdag.
Holleeder mag zelf niet aanwezig zijn bij het kort geding. Middels een brief laat hij toch van zich horen. De crimineel laat weten dat hij commotie vreest. "Zoals die ook nu is ontstaan."
Holleeder is bang dat De Heineken Ontvoering een verkeerd beeld schetst en mensen fictie aan gaan zien voor werkelijkheid. "De film wekt de suggestie dat Holleeder wegens persoonlijke wrok heeft gehandeld jegens Heineken", stelt een van Holleeders advocaten.
In De Heineken Ontvoering, met Rutger Hauer in de hoofdrol, komt de naam Willem Holleeder niet voor. Wel zegt Holleeder zich te herkennen in een van de personages. Zijn medeontvoerders worden wel met naam en toenaam genoemd. Jan Boellaard en Frans Meijer overwegen eveneens een zaak aan te spannen tegen de producenten van de film.
Holleeder wil de film verbieden via het kort geding. Of dat lukt blijkt vrijdagmiddag, als de Amsterdamse rechtbank uitspraak doet.

Holleeder vreest verkeerd beeld door Heineken-film (Foto: Novum)
quote:Inderdaad, als dit geen goed beeld geeft van wat er is gebeurd, dan moet je ook wel zeggen wat ze anders moeten doenOp donderdag 20 oktober 2011 @ 11:32 schreef Niels47 het volgende:
Nou, vertel dan hoe het werkelijk is gebeurd.
quote:Amerikaans? nee hoor, ze hebben 'm in een Bollywoodvorm gegoten.Op donderdag 20 oktober 2011 @ 11:37 schreef Dauthi het volgende:
Zowiezo toch een nep film als je de belangrijkste crimineel buiten het hele verhaal laat... Het daarna naar Amerikaans gebruik gaat oppimpen omdat het anders niet lekker wegkijkt... Beet jammer natuurlijk.
quote:"Macht en invloed" is meer van toepassingOp donderdag 20 oktober 2011 @ 11:38 schreef Broer_Banaan het volgende:
Criminelen hebben hier nog altijd meer rechten..
quote:Kan niet, de Film duurt minder dan 2 uur, bollywood betekent 4 uur film waarvan 3 uur dansen en zingen..Op donderdag 20 oktober 2011 @ 11:49 schreef Joop_van_Amerongen het volgende:
[..]
Amerikaans? nee hoor, ze hebben 'm in een Bollywoodvorm gegoten.
quote:Is toch allang bekend? Hij is hier voor veroordeeld en geloof dat het hele verhaal wel duidelijk was toen voor justitie.Op donderdag 20 oktober 2011 @ 11:32 schreef Niels47 het volgende:
Nou, vertel dan hoe het werkelijk is gebeurd.
quote:Criminelen zijn net zo goed een onderdeel van onze maatschappij als die trieste kleurloze personen die 2x per dag in de file staan.Op donderdag 20 oktober 2011 @ 12:52 schreef DuvalBrood het volgende:
We zijn jou liever kwijt dan rijk. Jij hoort niet in onze maatschappij
quote:Dat ze onderdeel van de maatschappij zijn betekent niet dat ze in de maatschappij thuis horen.Op donderdag 20 oktober 2011 @ 13:11 schreef Pinobot het volgende:
[..]
Criminelen zijn net zo goed een onderdeel van onze maatschappij als die trieste kleurloze personen die 2x per dag in de file staan.
quote:Ik hou niet van mensen die hun zinnen nietOp donderdag 20 oktober 2011 @ 12:18 schreef Toekito het volgende:
Hij heeft toch zat in de bajes.
quote:Ja ik denk dat je boodschap wel aankomt... Vogel :pOp donderdag 20 oktober 2011 @ 12:52 schreef DuvalBrood het volgende:
Hollleeder is een ranzige crimineel.
Zo, je goede naam is verpest.
En de rest.. het interesseert ons eigenlijk geen enkele bal waarom je een crimineel bent, alleen maar dat je er een bent. Net zoals we niet willen weten waarom pedo's pedo zijn. We zijn jou liever kwijt dan rijk. Jij hoort niet in onze maatschappij
Genoeg hints zo?
Ranzige kutcrimineel.
quote:Ik zie het al voor me.Op donderdag 20 oktober 2011 @ 12:26 schreef banaan56 het volgende:
ja, dan had die reetveter maar even beter na moeten denken voor die aan zijn criminele carriere begon. wat een huilebalk.