Toptennisser Rafael Nadal heeft met zijn oude schoolvrienden een voetbalelftal gevormd bij de vereniging FC Inter Manacor. De ploeg zal uitkomen in de derde divisie van het Spaanse eiland Mallorca.
Nadal staat dan wel ingeschreven bij de ploeg, veel zal hij niet op het voetbalveld te bewonderen zijn. De Spanjaard speelt alleen als zijn toernooischema dit zal toelaten. Nadal zal bij FC Inter Manacor rugnummer negen dragen. In het elftal zal hij de positie van 'klassieke spits' bekleden.
De huidige nummer twee van de wereld heeft wel enig voetbaltalent. Op zijn dertiende moest Nadal echter een keuze maken tussen tennis en voetbal. Zijn oom Miguel Angel speelde in het verleden jarenlang in het eerste elftal van FC Barcelona. Daarnaast kwam zijn oom ook uit voor het Spaanse nationale elftal.

Tennisser Rafael Nadal gaat voetballen (Foto: Pro Shots)
quote:Omdat familie altijd hetzelfde talent bezit. Daarom kunnen de kinderen van acteurs altijd acteren, etc.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:42 schreef pillenboer het volgende:
Waarom zou Nadal talent hebben omdat zijn oom het had?
quote:je voetballend vermogen heeft minder met je genen en meer met de interesse uit je omgeving voor de sport te maken. een oom die op een hoog niveau voetbal speelt kan een jongetje best inspireren zelf te spelen. en voor zover ik weet is de voetbalgen nog niet ontdekt.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:42 schreef pillenboer het volgende:
Waarom zou Nadal talent hebben omdat zijn oom het had?
quote:Ik weet niet om welke reden, maar mensen met talent voor tennis hebben vaak ook talent voor voetbal.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:42 schreef pillenboer het volgende:
Waarom zou Nadal talent hebben omdat zijn oom het had?
quote:Balgevoel.Op maandag 17 oktober 2011 @ 16:01 schreef IvIasteIz het volgende:
[..]
Ik weet niet om welke reden, maar mensen met talent voor tennis hebben vaak ook talent voor voetbal.
quote:Schumacher kan inderdaad ook een aardig balletje trappen en speelt voor een Zwitserse amateurclub.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:39 schreef Gdvoo het volgende:
iets met een schoenmaker ...
quote:Hij had talent voor zowel voetbal als tennis. Op zijn dertiende moest hij een keuze maken en heeft hij voor tennis gekozen.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:42 schreef pillenboer het volgende:
Waarom zou Nadal talent hebben omdat zijn oom het had?
quote:oh? is het niet gewoon omdat pappie en mammie beroemd zijn dat je wat makkelijker de kans krijgt? zie zoon will smithOp maandag 17 oktober 2011 @ 15:45 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Omdat familie altijd hetzelfde talent bezit. Daarom kunnen de kinderen van acteurs altijd acteren, etc.
Ofzo.
quote:Echt niet altijd, je krijgt de helft van je erfelijke eigenschappen van je moeder en vader. Maar sommige genetische eigenschappen zijn dominant, de kan dat een blank/zwart stel een donker kind krijgen is bijvoorbeeld groter dan een blanke.Op maandag 17 oktober 2011 @ 15:45 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Omdat familie altijd hetzelfde talent bezit. Daarom kunnen de kinderen van acteurs altijd acteren, etc.
Ofzo.
quote:Het milieu waar je in opgroeit is voor voetballers en andere topsporters ook zeer belangrijk. Als je regelmatig bij de Mc komt als kind zal je het minder snel maken. Discipline in de opvoeding geeft de discipline voor later. Natuurlijk is 'talent' ook deels aangeboren. Maar dat is weer het klassieke nature/nurture-vraagstuk.Op maandag 17 oktober 2011 @ 19:51 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Echt niet altijd, je krijgt de helft van je erfelijke eigenschappen van je moeder en vader. Maar sommige genetische eigenschappen zijn dominant, de kan dat een blank/zwart stel een donker kind krijgen is bijvoorbeeld groter dan een blanke.