Door de enorme toeloop op de nieuwe iPhone 4S, die vanaf vrijdag te pre-orderen is, is Apple nu al door zijn voorraad in Amerika heen. Bedrijven als AT&T berichten van meer dan 200.000 pre-orders binnen de eerste twaalf uur dat consumenten de nieuwe telefoon konden bestellen.
De consequentie van deze shopping-spree is dat er nu al een wachtlijst is van een tot twee weken. Analisten verwachten dat Apple tussen de 27 tot 28 miljoen iPhones zal verkopen in de periode oktober-december. De iPhone 4S is vanaf 14 oktober verkrijgbaar in de VS, en 28 oktober in Nederland.
| User-waardering | |
|---|---|
| Aantal stemmen | 132 |
| Positie in chart | 21 » bekijk volledige lijst |
quote:Gewoon 2 abbo's...Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:29 schreef Schaapje1987 het volgende:![]()
Ik snap dat soort mensen niet. En over 2 maanden is de iPhone 5 er en dan gaan ze die ook kopen of klagen dat men zo stom is geweest om de 4S de kopen.
quote:Nee.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:30 schreef Mystic_HBC het volgende:
It will be mine as well!
Blijft mooi spul, veel beter dan die copy cat android meuk....
quote:En ja hoor, de eerste fanboy is weer aanwezigOp zondag 9 oktober 2011 @ 12:30 schreef Mystic_HBC het volgende:
It will be mine as well!
Blijft mooi spul, veel beter dan die copy cat android meuk....
quote:Nee, dat is gewoon een troll die toe is aan een dosis aandacht.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:34 schreef Migwi het volgende:
[..]
En ja hoor, de eerste fanboy is weer aanwezig
Apple fanboy: Apple is 't beste boo hoo hoo!
quote:Nou, ik heb een android phone(desire) en ben toch wel jaloers op mensen met een iPhone, dat ding werkt gewoon een stuk beter.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:34 schreef Migwi het volgende:
[..]
En ja hoor, de eerste fanboy is weer aanwezig
Apple fanboy: Apple is 't beste boo hoo hoo!
Android fanboy: Android is veel beter boo hoo hoo!
Objectieve mensen: Ach, voor dit vind ik Apple fijner en voor dat vind ik Android fijner, maar dat de één beter is dan de ander? Neuh.
quote:Apple is gewoon goed spul, nog nooit heeft een Apple product mij in de steek gelaten.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:34 schreef Migwi het volgende:
[..]
En ja hoor, de eerste fanboy is weer aanwezig
Apple fanboy: Apple is 't beste boo hoo hoo!
Android fanboy: Android is veel beter boo hoo hoo!
Objectieve mensen: Ach, voor dit vind ik Apple fijner en voor dat vind ik Android fijner, maar dat de één beter is dan de ander? Neuh.
Maar goed, laat het Apple vs. Android gezeik maar weer losbarsten hoor, het is elke keer zo vernieuwend
quote:Ga ergens anders trollen...Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:34 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon een troll die toe is aan een dosis aandacht.
quote:Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:29 schreef Schaapje1987 het volgende:![]()
Ik snap dat soort mensen niet. En over 2 maanden is de iPhone 5 er en dan gaan ze die ook kopen of klagen dat men zo stom is geweest om de 4S de kopen.
quote:...en op de een of andere manier blijf ik happen. Toegegeven: dat doe je goed.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:38 schreef Mystic_HBC het volgende:
[..]
Ga ergens anders trollen...
Walgelijke opmerking weer....
Edit: Je laat je wel kennen hoor, negeer het gast, maar dat kan je niet...
quote:Waar heb je het over? Ze brengen 1 telefoon per jaar uit, dus de iPhone 5 kan je 2012 sep/okt pas verwachten.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:29 schreef Schaapje1987 het volgende:![]()
Ik snap dat soort mensen niet. En over 2 maanden is de iPhone 5 er en dan gaan ze die ook kopen of klagen dat men zo stom is geweest om de 4S de kopen.
quote:Een plaatje zelfs, chapeau... Voel je je nu goed oid?Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:43 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
...en op de een of andere manier blijf ik happen. Toegegeven: dat doe je goed.
Nou, speciaal voor al je moeite dan:
[afbeelding]
quote:Er is altijd een nieuwe telefoon om de hoek. Je kan blijven wachten. Verder hangt er aan de iPhone 5 een ander prijskaartje.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:29 schreef Schaapje1987 het volgende:![]()
Ik snap dat soort mensen niet. En over 2 maanden is de iPhone 5 er en dan gaan ze die ook kopen of klagen dat men zo stom is geweest om de 4S de kopen.
quote:Jij begrijpt het niet, vanaf een bepaald niveau maakt het niet meer uit dat de ene telefoon bijvoorbeeld 2x sneller is dan de andere, dus er kunnen wel snellere Android's zijn die een schermpje iets sneller renderen maar daar merk je niets van.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:34 schreef Jigzoz het volgende:
En hebben we het over een enorme technologische stap voorwaarts?
Nee. Een nieuwe mobiele telefoon... Eentje die een beetje sneller is dan het model dat nu te koop is...
Maar goed, als mensen graag hun geld hieraan uitgeven: ze gaan hun gang maar.
quote:Grappig dat je dat soort dingen zegt over een telefoon.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:46 schreef slashdotter3 het volgende:
Daarintegen heeft iPhone onbetwist een veel betere ecosysteem van appstore en kwaliteitsapps wat veel meer telt bij de belevenis.
quote:Mensen die denken dat Apple meer wordt gekopieerd dan dat ze zelf kopiëren...Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:30 schreef Mystic_HBC het volgende:
It will be mine as well!
Blijft mooi spul, veel beter dan die copy cat android meuk....
quote:Mensen die denken dat mensen denken dat....Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:52 schreef ph4ge het volgende:
[..]
Mensen die denken dat Apple meer wordt gekopieerd dan dat ze zelf kopiëren...
quote:My thoughts exactly. Maargoed, een telefoon van 700-800euro, daar mag inderdaad wel een hele hoop belevenis bij zitten. Tot er weer een nieuwe uit is dan.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:48 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Grappig dat je dat soort dingen zegt over een telefoon.
quote:Het zou in het geval van Apple geen kwaad kunnen, je bent echt niet helemaal 100 als je een bij de introductie achterhaald product koopt voor +-700 euro, en dat voor Sigi. Voordat iemand Sigi heeft gebruikt wordt het alweer opgehemeld, dat is gewoon ziek, alsof mensen blij zijn dat ze eindelijk weer geld kunnen verbranden. Ik had een 3GS en een 4, zit nu op de SGS2, en het gat in functies en gebruikersgemak is gigantisch groot in het voordeel van die laatste. Als Apple echt een beter product uitbrengt koop ik het gelijk, maar met de 4s evenaren ze niet eens producten van de concurrentie die al een half jaar uit zijn en de helft van de prijs zijn. Dat terwijl ze toch echt hard proberen om ze zo goed mogelijk te kopiëren, zie bijv. het "nieuwe" notificatie systeem. Het is gewoon een budget Samsung telefoon die 3x zo duur is omdat er een Appel op staat.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:54 schreef Mystic_HBC het volgende:
Mensen die denken dat mensen denken dat....
Wat is triester?
quote:Je beschrijft nu 98% van de telefoongebruikers en Apple heeft dat heel slim gebruikt...Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:49 schreef iDutch het volgende:
iPhones zijn de beste telefoons voor mensen die alles als zoete koek slikken, niet teveel na willen denken, hun telefoon op de achtergrond na niet willen customizen en gewoon een werkende telefoon willen hebben die al je vrienden ook al hebben.
quote:Nee hoor, daar zijn cursussen voor...Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:58 schreef Grolo het volgende:
Smartphones zijn voor domme mensen om slimmer te lijken.
quote:Nee, Apple is voor mensen voor wie smartphones te moeilijk zijn. Vandaar dat je ook zoveel (40+) vrouwen ermee ziet lopen.Op zondag 9 oktober 2011 @ 12:58 schreef Grolo het volgende:
Smartphones zijn voor domme mensen om slimmer te lijken.
quote:Deels waar, en daarmee accentueer je nu ook net waarom de Iphone beter is menig andere smartphone.Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:06 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Nee, Apple is voor mensen voor wie smartphones te moeilijk zijn. Vandaar dat je ook zoveel (40+) vrouwen ermee ziet lopen.
quote:Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:09 schreef weetiknogniet het volgende:
[..]
Deels waar, en daarmee accentueer je nu ook net waarom de Iphone beter is menig andere smartphone.
quote:Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:09 schreef weetiknogniet het volgende:
[..]
Deels waar, en daarmee accentueer je nu ook net waarom de Iphone beter is menig andere smartphone.
quote:Het is overigens Siri.Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:03 schreef ph4ge het volgende:
[..]
Het zou in het geval van Apple geen kwaad kunnen, je bent echt niet helemaal 100 als je een bij de introductie achterhaald product koopt voor +-700 euro, en dat voor Sigi. Voordat iemand Sigi heeft gebruikt wordt het alweer opgehemeld, dat is gewoon ziek, alsof mensen blij zijn dat ze eindelijk weer geld kunnen verbranden. Ik had een 3GS en een 4, zit nu op de SGS2, en het gat in functies en gebruikersgemak is gigantisch groot in het voordeel van die laatste. Als Apple echt een beter product uitbrengt koop ik het gelijk, maar met de 4s evenaren ze niet eens producten van de concurrentie die al een half jaar uit zijn en de helft van de prijs zijn. Dat terwijl ze toch echt hard proberen om ze zo goed mogelijk te kopiëren, zie bijv. het "nieuwe" notificatie systeem. Het is gewoon een budget Samsung telefoon die 3x zo duur is omdat er een Appel op staat.
quote:Haha zoietsOp zondag 9 oktober 2011 @ 13:10 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Yep.
Apple is als het ware een kant en klare magnetron maaltijd.
Android de specialiteit van de kok.
quote:Anders, of iets beter is is in dit soort gevallen een mening.Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:09 schreef weetiknogniet het volgende:
[..]
Deels waar, en daarmee accentueer je nu ook net waarom de Iphone beter is menig andere smartphone.
quote:Inderdaad, het ziet er het zelfde uit, het is alleen minder...Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:10 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Apple is als het ware een kant en klare magnetron maaltijd.
Android is de leftover van die kant en klare maaltijd...
quote:Specialiteit van de kok, net als soep van de dag. Rotzooi dat ze graag kwijt willen...Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:10 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Apple is als het ware een kant en klare magnetron maaltijd.
Android de specialiteit van de kok.
quote:Gawd, je lijkt wel een of andere gristen ofzo, die moeten ook zonodig aan iedereen opdringen dan hun overtuiging het beste is. Het maakt me geen tering uit wat voor telefoon iemand heeft, ik vind appel ook goed en mooi, alleen die appelgayboys hangen me de keel uit.Op zondag 9 oktober 2011 @ 13:13 schreef Mystic_HBC het volgende:
[..]
Inderdaad, het ziet er het zelfde uit, het is alleen minder...
Treffend deze vergelijking.