Er is een eerste teaser uitgebracht van de film The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn. In deze film wordt gebruikgemaakt van 3D Motion Capture. De film is geregisseerd door Steven Spielberg en Peter Jackson is de producent. Peter Jackson is daarnaast de regisseur van de volgende film met Kuifje, genaamd The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun. Op dit moment wordt er zelfs een derde film verwacht van Kuifje in 2015, maar wie de regisseur is van deze film, is nog niet bekendgemaakt.
In de film van Spielberg wordt een drietal stripverhalen van de Belgische striptekenaar Hergé (Georges Rémi) samengebracht tot één verhaal. Het gaat hier om de volgende titels: De Krab met de Gulden Scharen, Het Geheim van de Eenhoorn, en De Schat van Scharlaken Rackham.
Kuifje zal gespeeld worden door Jamie Bell. Andere rollen zijn er voor Andy Serkis als Kapitein Haddock, Nick Frost en Simon Pegg als de tweeling Jansen en Janssen en Daniel Craig zal te zien zijn als Red Rackham.
De film van Steven Spielberg wordt verwacht in december. Een jaar later zal de film van Peter Jackson in de bioscopen te zien zijn.
Eerste teaser The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn (Video: YouTube)
quote:Kuifje is een cartoon, ik neem aan dat ze die feel wilde behouden.Op woensdag 18 mei 2011 @ 08:24 schreef Fratz het volgende:
Hmm. Op een of andere manier ziet het er enorm nepperig uit.
quote:Is het niet CGI? Dan is het nogal logisch dat het er nepperig uitziet...Op woensdag 18 mei 2011 @ 08:24 schreef Fratz het volgende:
Hmm. Op een of andere manier ziet het er enorm nepperig uit.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 @ 08:24 schreef Fratz het volgende:
Hmm. Op een of andere manier ziet het er enorm nepperig uit.

quote:De Krab met de Gulden Scharen??? het gaat niet over piraten??? ik weet het niet meer...De Krab met de Gulden Scharen, Het Geheim van de Eenhoorn, en De Schat van Scharlaken Rackham.
quote:Mee eens. Deze look werkt niet voor mij. Heeft niks meer met de oude tekenstijl te maken. Alsof ze niet wisten welke kant ze op wilden met de look.Op woensdag 18 mei 2011 @ 09:53 schreef Yi-Long het volgende:
Geen idee wat ik er van moet verwachten.
Als ik eerlijk ben, had ik liever gezien dat ze veel dichter bij de stijl van Herge waren gebleven. Wel CGI, maar dan echt in de stijl van de boeken.
Dit ziet er een beetje uit zoals die waardeloze film The Polar Express enzo...
Maar goed, we zien het wel.
DragonFodder (FOK!games crew) 18-05-2011 @ 12:39
quote:Inclusief de racistische en koloniale wijze waarop negers door Herge werden geportetteerd?Op woensdag 18 mei 2011 @ 09:53 schreef Yi-Long het volgende:
Geen idee wat ik er van moet verwachten.
Als ik eerlijk ben, had ik liever gezien dat ze veel dichter bij de stijl van Herge waren gebleven. Wel CGI, maar dan echt in de stijl van de boeken.
Dit ziet er een beetje uit zoals die waardeloze film The Polar Express enzo...
Maar goed, we zien het wel.
quote:Mooi toch? Ik walg ervan dat ze dat achteraf een beetje gaan aanpassen en censureren enzo.Op woensdag 18 mei 2011 @ 12:39 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Inclusief de racistische en koloniale wijze waarop negers door Herge werden geportetteerd?