CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen heeft betreurd gereageerd op het vertrek van Ab Klink uit de Tweede Kamer-fractie van de christendemocraten: "Wat er vorige week is gebeurd heeft diepe sporen getrokken, maar ik vind het ontzettend jammer dat nadat we als fractie twee dagen hebben besteed aan het herstellen van de eenheid, Ab Klink zich genoodzaakt ziet om dit te besluiten."
"Tegelijkertijd kan ik niet anders dan zijn besluit respecteren, om de doodeenvoudige redenen die hij ook zelf aangeeft dat hij naar zijn mening niet langer geloofwaardig kan opereren in de fractie", aldus de CDA-leider.
Partijvoorzitter Henk Bleker had maar drie woorden voor het vertrek van Klink: "Doodzonde. Doodzonde. Doodzonde." Zowel Verhagen als Bleker zeggen zeer verrast te zijn door het vertrek van Klink.
Volgens politiek analist Kees Boonman van EénVandaag is dit echter allemaal gezwets: "Klink is gewoon echt zwaar onder druk gezet. Hij had kunnen blijven zitten, maar dan was hij iemand geworden die geen enkele invloed meer had. Klink is echt heel zwaar aangepakt."

quote:CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen heeft betreurd gereageerd op het vertrek van Ab Klink uit de Tweede Kamer-fractie
On (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 21:03
quote:om de doodeenvoudige redenen die hij ook zelf aangeeft dat hij naar(het geven van) zijn mening niet langer geloofwaardig iskan opereren in de fractie
superworm (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 21:09
quote:Inderdaad zeg. Zal blij zijn als-ie eindelijk oprot.Verhagen: Ontzettend jammer
quote:En geheel onterecht zou dat niet geweest zijn."Klink is gewoon echt zwaar onder druk gezet. Hij had kunnen blijven zitten, maar dan was hij iemand geworden die geen enkele invloed meer had."
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 06-09-2010 @ 21:16
quote:Prototype farizeeër.Op maandag 6 september 2010 @ 21:14 schreef Sigmund666 het volgende:
Verhagen is ontzettend jammer. De psychopatische, gladde, onbetrouwbare jakhals dat hij is
quote:Beiden verklaarden ook niets te maken te hebben met het afgezaagde paardenhoofd dat Klink in zijn bed....Zowel Verhagen als Bleker zeggen zeer verrast te zijn door het vertrek van Klink.
quote:ja gaat leuk worden met die twee in een regeringOp maandag 6 september 2010 @ 21:13 schreef Gulo het volgende:
Ik denk dat ik Verhagen net zo misselijk als Wilders vind.
quote:Hij kreeg gewoon te horen dat hij mee moest met de rest van het CDA als "goed Christen".. aangezien Ab blijkbaar nog wel enig zelfrespect heeft heeft hij ontslag genomen.Op maandag 6 september 2010 @ 21:20 schreef ouderejongere het volgende:
Ik kan niet begrijpen dat Klink niet als onafhankelijk Kamerlid verder is gegaan.
quote:Of hij had de eerste CDA-spinoff kunnen oprichten, De Partij Tegen de Paddestoel.Op maandag 6 september 2010 @ 21:20 schreef ouderejongere het volgende:
Ik kan niet begrijpen dat Klink niet als onafhankelijk Kamerlid verder is gegaan.
Philosocles (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 21:29
quote:Laat dat nou het enige zijn waar je je geen zorgen over hoeft te maken.Op maandag 6 september 2010 @ 21:39 schreef Provinciaaltje het volgende:
Ik ben maar in 1 ding geïnteresseerd " Hoe zit het met het wachtgeld voor de heer Klink"
quote:Je krijgt toch geen wachtgeld als je vrijwillig opstapt mag ik hopen?Op maandag 6 september 2010 @ 21:39 schreef Provinciaaltje het volgende:
Ik ben maar in 1 ding geïnteresseerd " Hoe zit het met het wachtgeld voor de heer Klink"
quote:Ik hoop dat deze held veel geld gaat krijgen.Op maandag 6 september 2010 @ 21:39 schreef Provinciaaltje het volgende:
Ik ben maar in 1 ding geïnteresseerd " Hoe zit het met het wachtgeld voor de heer Klink"
quote:Volgende keer gewoon weer een paar cementen zolen, dat laat wat minder sporen achterOok op persoonlijk vlak heeft wat er vorige week is gebeurd diepe sporen getrokken volgens de Fractievoorzitter. "Maar ik werk al 15 jaar samen met Ab, en daar doet wat er vorige week is gebeurd niets aan af" zo besloot Verhagen.
quote:Op maandag 6 september 2010 @ 21:16 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Beiden verklaarden ook niets te maken te hebben met het afgezaagde paardenhoofd dat Klink in zijn bed....
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 06-09-2010 @ 21:56
quote:En dat de katholieken en hervormden onder die linkervleugel een eigen partij beginnen. Die zie ik tenminste niet zo snel naar de CU overlopen, om eerlijk te zijn.Op maandag 6 september 2010 @ 21:29 schreef Philosocles het volgende:
Dáág linkervleugel CDA. Deze machtsstrijd is nu definitief beslist, tenzij Marnix van Rij straks Verhagen nog even uit komt dagen.
Maar een waarschijnlijker uitkomst is dat de linkervleugel van de CDA-aanhang naar de CU overstapt.
quote:Gehuil. Hij krijgt gewoon wachtgeld, net als iedereen daar.Op maandag 6 september 2010 @ 21:56 schreef loopneus het volgende:
En helaas vergaat het hem nu zoals de meeste klokkenluiders in Nederland.
quote:Jij woont niet in hetzelfde land als ik!!! Rot dan op als het allemaal zo erg is....Op maandag 6 september 2010 @ 21:51 schreef Atheist. het volgende:
[..]
Maar ze slaan tenminste geen homo's in elkaar, plegen geen straatroven, veranderen geen wijken in terreurghetto's en jagen niet op joden.
quote:Op maandag 6 september 2010 @ 21:16 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik heb er nog een mooiere foto neergezet.

quote:PVV kamerleden hebben ook geen eigen wil, ze zijn niet lid van een partij en moeten gewoon hun leider volgen. Als je de PVV leider niet volgt ben je geen sympathisant.Op maandag 6 september 2010 @ 22:03 schreef Atheist. het volgende:
[..]
Ik zeg alleen maar dat de PVV kamerleden zich niet aan dit soort praktijken schuldig maken en dat is een feit.
Een hoop mensen minachten de mensen die de PVV vertegenwoordigen en laten dat ook duidelijk merken. En dat terwijl er andere groepen zijn, die vaak door dezelfde mensen worden verdedigd, die veel ergere dingen doen.
quote:Ik vraag me soms inderdaad af of er op Fok! systematisch extreem rechtse reacties worden achter gelaten. Ik kan het me niet voorstellen dat zoveel mensen zo ontzettend intollerant en dom zijn.
quote:goeie keus tahiti geen moslim tsunami , maar wel af en toe een gewone tsunamiOp maandag 6 september 2010 @ 22:02 schreef Atheist. het volgende:
[..]
Geef me maar een miljoen en een eersteklas vliegticket naar Tahiti.
quote:mooie vulkaan iddOp maandag 6 september 2010 @ 22:13 schreef Atheist. het volgende:
[..]
Gelukkig dan maar dat het een vulkanisch eiland is met een flink hoge bergtop.
[afbeelding]
quote:Inderdaad, dat sloeg ook werkelijk nergens op.Op maandag 6 september 2010 @ 21:03 schreef On het volgende:
Wat jammer is, is dat Klink niet weggegaan was voordat hij met het Paddoverbod kwam.
quote:intolerantie is niet hetzelfde als domheid, integendeelOp maandag 6 september 2010 @ 22:09 schreef Sam_Raimi het volgende:
[..]
Ik vraag me soms inderdaad af of er op Fok! systematisch extreem rechtse reacties worden achter gelaten. Ik kan het me niet voorstellen dat zoveel mensen zo ontzettend intollerant en dom zijn.
harry64 (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 23:01
quote:Ik hoop dat die meneer hierna zijn vingers heeft geteld, en zijn zakken gecontroleerd, voor je het weet heb je ongewenste toegevoegde waarde.Op maandag 6 september 2010 @ 21:23 schreef Gulo het volgende:
[afbeelding]
Hij kijkt ook altijd zo sneaky.
harry64 (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 23:04
quote:fixOp maandag 6 september 2010 @ 22:10 schreef Atheist. het volgende:
[..]
En aan het gevalletje Klink te zien geldt die werkwijze niet alleen voor de PVV.
quote:Kan ook nog.
En aan het gevalletje Klink te zien geldt die werkwijze alleen voor de PVV ?
harry64 (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 23:14
quote:CDA maakt er gebruik van dat PVDA niet over zijn eigen schaduw heen kan stappen t.a.v. de PVV. Iedereen doet mee, behalve de PVV volgens Cohen.Op maandag 6 september 2010 @ 22:31 schreef zo-is-het het volgende:
Bij het CDA zitten een stelletje liegende en konkelende ratten.
Volgens mij hebben de VVD de PVV en het CDA gewoon een geheime afspraak gemaakt. PVV stopt de onderhandelingen, het CDA loost haar dissidenten en Rutte gooit even een nietje door het regeerakkoord. En over twee weken gaan die drie partijen gewoon weer verder....
quote:Het eerste jaar 80% van hetlaatst verdiende salaris, daarna 70%. Met een maximum van 6 jaar. Niets geheims aan, is gewoon op te zoeken.Op maandag 6 september 2010 @ 21:39 schreef Provinciaaltje het volgende:
Ik ben maar in 1 ding geïnteresseerd " Hoe zit het met het wachtgeld voor de heer Klink"
quote:Verhagen is katholiek en in de katholieke kerk mag je weliswaar ook niet liegen, maar als je gelogen hebt en je biecht dat netjes op, wordt het met een paar onzevaders en weesgegroetjes weer kwijtgescholden. Tenminst, in Limburg nog wel. En ja, ik ben ook katholiek.Op maandag 6 september 2010 @ 21:45 schreef The_Avatar het volgende:
CDA is gewoon een smerige partij gadverdamme. Leugenaars. Ik dacht dat christenen niet mochten liegen? Klink is waarschijnlijk gewoon zo "gepest" dat er gewoon maar 1 weg was. Dat was de uitgang. Maxime is een leugenaar en zou eigenlijk zelf moeten opstappen. De Communistische Partij van de Sovjet-Unie was waarschijnlijk nog beter voor zijn leden.
quote:Eurlings en Bos krijgen ook wachtgeld. Klink dus ook.Op maandag 6 september 2010 @ 21:46 schreef Gulo het volgende:
[..]
Je krijgt toch geen wachtgeld als je vrijwillig opstapt mag ik hopen?
Ik bedoel, de ww-regeling is al veel soberder dan wachtgeldregeling wat ik niet terecht vind, maar als je zelf opstapt en je krijgt toch wachtgeld zou het nog schandaliger zijn dan dat ik dacht.
Ik bedoel, als ik nu naar mijn baas ga en zeg op te stappen weet ik 100% dat ik geen aanspraak op WW kan maken.
quote:Ja, want het kwartje van Kok hebben we ook allemaal al lang weer terugOp maandag 6 september 2010 @ 23:11 schreef Razwer het volgende:
Kunnen we nu weer roken in de horeca nu die eikel weg is? Mogen de paddo's ook weer? Klink you STINK! opgerot staat netjes!
quote:Extreem-rechtse kutmongelen zul je bedoelen.Op maandag 6 september 2010 @ 21:21 schreef Atheist. het volgende:
[..]
U doet aan schedelmetingen zie ik. Dat was een veel voorkomende hobby onder een bepaalde groep jodenhaters.