PVV-leider Geert Wilders heeft kennisgenomen van het vertrek van Ab Klink. Hij wijst er op dat er nog twee 'dissidenten' over zijn in de CDA-fractie.
"Ik neem kennis van vertrek Klink. Zijn nog twee dissidenten over. We zullen bezien waar dit toe leidt", aldus Wilders in een sms aan het ANP.

Wilders: nog twee dissidenten over (Foto: ANP)
quote:ook dezelfde kapper toch!Op maandag 6 september 2010 @ 17:58 schreef TUFKAL het volgende:
Leuk die zelfde stropdassen. Twee halen één betalen?
quote:Zoiets?Op maandag 6 september 2010 @ 18:02 schreef Disavowed het volgende:
Nacht van de lange messen the sequel.
quote:Jammer dat Klink weg is. Hopelijk zorgt dit er niet voor dat de gesprekken voort gezet worden. Het land is al genoeg naar de klote en we hebben snel een stabiele regering nodig.Op maandag 6 september 2010 @ 18:01 schreef Atheist. het volgende:
Wedden dat Wilders na de grote schoonmaak bij het CDA toch weer wil gaan praten?
En dan durft geen CDA'er zijn moel nog open te maken.
En zo hoort het ook.
mouthman (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 18:05
quote:Op maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Want kamerleden die niet met een coalitie eens zijn, zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:Wilders houdt niet van mensen met principes en mensen die zelf kunnen denken.Op maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Waarom zijn kamerleden die niet met een coalitie eens zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:Omdat hun mening niet overeen komt met die van het partijkader en daardoor de deelname aan de beoogde regering in gevaar brengen. Die dissidenten moeten natuurlijk niet denken dat ze op persoonlijke titel daar zitten, ze hebben maar mee te stemmen met wat het politbureau bepaalt, en anders worden ze wel gezuiverd.Op maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Waarom zijn kamerleden die niet met een coalitie eens zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:Vandaar mijn opmerking.Op maandag 6 september 2010 @ 18:06 schreef 2030rd het volgende:
Wilders is een strategisch wonder.
De formatie afblazen, 34 zetels in de peilingen, en de dissidenten die één voor één uit de weg geruimd worden.
wow
mouthman (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 18:07
quote:Ja natuurlijk, dat is precies waarom de CDA dat doet....het CDA wil kost wat kost meeregeren.Op maandag 6 september 2010 @ 18:01 schreef Atheist. het volgende:
Wedden dat Wilders na de grote schoonmaak bij het CDA toch weer wil gaan praten?
En dan durft geen CDA'er zijn moel nog open te maken.
En zo hoort het ook.
quote:Op maandag 6 september 2010 @ 18:06 schreef 2030rd het volgende:
Wilders is een strategisch wonder.
De formatie afblazen, 34 zetels in de peilingen, en de dissidenten die één voor één uit de weg geruimd worden.
wow


quote:Maar wel twee declareren . . .Op maandag 6 september 2010 @ 17:58 schreef TUFKAL het volgende:
Leuk die zelfde stropdassen. Twee halen één betalen?
quote:Als je tegen de ruime meerderheid van je fractie ingaat dan ben je een dissident. Geeft niet, ook dissidenten hebben we nodig. Maar dat is nu eenmaal de geldende term voor die mensen.Op maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Waarom zijn kamerleden die niet met een coalitie eens zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:SPIEEEEKEROp maandag 6 september 2010 @ 18:11 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Maar wel twee declareren . . .
quote:Daarbij heeft de PvdB 2 zetels en beide fractie voorzitters zijn op persoonlijke titel gekozenOp maandag 6 september 2010 @ 18:13 schreef Carliano het volgende:
[..]
Als je tegen de ruime meerderheid van je fractie ingaat dan ben je een dissident. Geeft niet, ook dissidenten hebben we nodig. Maar dat is nu eenmaal de geldende term voor die mensen.
Let wel dat we in Nederland (en zeker binnen het CDA) amper mensen hebben die op persoonlijke titel worden gekozen. Het is de partij die een lijst samenstelt en normaliter worden de zetels verdeeld op basis van de plaats op de verkiezingslijst van die partij.
Stel jij stond bij het CDA op de 21e plek, dan krijg je een zetel. Stond je toevallig op plaats 26 dan mag je op de publieke tribune plaatsnemen.
quote:Daar zeg je inderdaad wat. Voor de rest is het me een raadsel wat die rechtse heethoofden onderling bekokstoven.Op maandag 6 september 2010 @ 18:06 schreef 2030rd het volgende:
Wilders is een strategisch wonder.
De formatie afblazen, 34 zetels in de peilingen, en de dissidenten die één voor één uit de weg geruimd worden.
wow
quote:En? Ook al hebben ze 40 zetels dan zit buiten de VVD geen enkele partij er echt op te wachten om met hem samen te werken.Op maandag 6 september 2010 @ 18:06 schreef 2030rd het volgende:
Wilders is een strategisch wonder.
De formatie afblazen, 34 zetels in de peilingen, en de dissidenten die één voor één uit de weg geruimd worden.
wow
quote:Op maandag 6 september 2010 @ 18:16 schreef Kremers het volgende:
Daar verliest het CDA wel een zwaargewicht mee hoor.. Ab Klink werd toch ook genoemd als een mogelijke opvolger van Balkenende?
CDA loopt wel erg veel schade op zo..
quote:Ab Klink werd in mei 2009 bij een verkiezing georganiseerd door de Nieuwe Revu uitgeroepen tot de "Irritantste Nederlander 2009", met een ruime voorsprong op de nummer twee, Geert Wilders.
quote:Ik ben de kwaadste niet, maar ik heb alleen een sixpack.Op maandag 6 september 2010 @ 18:10 schreef BasOne het volgende:
[..]
![]()
Ik krijg nog een pilsje van je etter
quote:Op Joop.nl noemen ze hem ook zo hoorOp maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Waarom zijn kamerleden die niet met een coalitie eens zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:Andere partijen hebben geen keus. Dat is nou eenmaal het mooie van democratie.Op maandag 6 september 2010 @ 18:19 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En? Ook al hebben ze 40 zetels dan zit buiten de VVD geen enkele partij er echt op te wachten om met hem samen te werken.
quote:Ja maar niet elk kamerlid kan bogen op zulk persoonlijk charisma.Op maandag 6 september 2010 @ 18:16 schreef BasOne het volgende:
[..]
Daarbij heeft de PvdB 2 zetels en beide fractie voorzitters zijn op persoonlijke titel gekozen![]()
quote:Ik zou zeggen zoek het woord op in een woordenboek. Het is geen scheldwoord hoor.Op maandag 6 september 2010 @ 18:03 schreef Aquatic het volgende:
Waarom zijn kamerleden die niet met een coalitie eens zijn tegenwoordig dissidenten. Omdat ze hun mening uiten?
quote:Inderdaad hij kan het onmogelijke eisen, zonder zijn vingers te branden. Zo blijft hij lekker uit de buurt van regerinsverantwoordelijkheid en kan blijven roepen wat hij wilt. Met als beloning, stijgen in de polls!Op maandag 6 september 2010 @ 18:27 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Ik denk dat de boodschap duidelijk is: Geert ziet de peilingen en denkt: ''Waai maar op met je kabinet, ik wacht mijn tijd wel af.''
quote:Het kan ook wel, Rutte schrijft het regeerakkoord op, CDA, PVV EN SGP schuiven aan.Op maandag 6 september 2010 @ 18:25 schreef puntje-tussen-de-bougie het volgende:
one down, two to go!
Zou toch ontzettend gaaf zijn als Cohen weer buitenspel gezet zou worden.
quote:WHOOOOHOOOOOOOOp maandag 6 september 2010 @ 18:26 schreef ArfArf het volgende:
[..]
Ik ben de kwaadste niet, maar ik heb alleen een sixpack.
Kun je even vooruit, Proost!
[afbeelding]
quote:Ja, het is duidelijk dat hij wist hoe sterk hij stond toen hij vrijdag de stekker er uit trok. Een rechts kabinet met een gereinigd CDA is zo goed als binnen.Op maandag 6 september 2010 @ 18:06 schreef 2030rd het volgende:
Wilders is een strategisch wonder.
De formatie afblazen, 34 zetels in de peilingen, en de dissidenten die één voor één uit de weg geruimd worden.
wow
quote:Tijd voor een nieuw geluid in de 2de kamer..Op maandag 6 september 2010 @ 18:31 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ja maar niet elk kamerlid kan bogen op zulk persoonlijk charisma.
Ik denk zelfs dat deze helden zelfs een kamerzetel toegewezen zouden hebben gekregen als ze zich niet eens verkiesbaar hadden gesteld.
"Hetz vjolk roeptzj om onsj."
quote:Je wilt zeggen dat het iets positief is?Op maandag 6 september 2010 @ 18:32 schreef Mammy het volgende:
[..]
Ik zou zeggen zoek het woord op in een woordenboek. Het is geen scheldwoord hoor.
quote:'Gereinigd'Op maandag 6 september 2010 @ 18:34 schreef Mammy het volgende:
[..]
Ja, het is duidelijk dat hij wist hoe sterk hij stond toen hij vrijdag de stekker er uit trok. Een rechts kabinet met een gereinigd CDA is zo goed als binnen.
quote:Wil je dat Ab verder gaat als Groep Klink met als one issue niet met de PVV samen te werken?Op maandag 6 september 2010 @ 18:09 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Net zoals Wilders zelf ook zijn zetel inleverde toen hij zich niet meer kon vinden in de standpunten van de VVD?
O, wacht...
quote:Same here. Rutte moet is opschieten. Hij moet niet zo zeuren maar gewoon gaan praten met de pvda. Of, wat ik nog mooier zou vinden is als de pvda de formatie mag overnemen.Op maandag 6 september 2010 @ 18:26 schreef The6thgate het volgende:
Tering laat die gast eens oprotten. Word echt zo moe van Wilders
quote:En ook nog eens een rode kleur, waren de blauwe en groene stropdassen op?Op maandag 6 september 2010 @ 17:58 schreef TUFKAL het volgende:
Leuk die zelfde stropdassen. Twee halen één betalen?
quote:Waar anders kan het CDA zomaar 5 van de 11 ministerposten krijgen? CDA-ers staan altijd te popelen om op het warme pluche plaats te nemen. Vandaar bye bye Klink.Op maandag 6 september 2010 @ 18:19 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En? Ook al hebben ze 40 zetels dan zit buiten de VVD geen enkele partij er echt op te wachten om met hem samen te werken.
quote:Ja want dan is het zo stabiel 76 zetels en een paar rare koekebakkers binnen de PVVOp maandag 6 september 2010 @ 18:34 schreef Mammy het volgende:
[..]
Ja, het is duidelijk dat hij wist hoe sterk hij stond toen hij vrijdag de stekker er uit trok. Een rechts kabinet met een gereinigd CDA is zo goed als binnen.
quote:Ik heb ook een sixpack, maar dan van het trainen op de sportschool.Op maandag 6 september 2010 @ 18:26 schreef ArfArf het volgende:
[..]
Ik ben de kwaadste niet, maar ik heb alleen een sixpack.
Kun je even vooruit, Proost!
[afbeelding]
quote:Maar wel zeer kernachtig het streven van de partij weergegeven.Op maandag 6 september 2010 @ 18:34 schreef BasOne het volgende:
[..]
Tijd voor een nieuw geluid in de 2de kamer..
BUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRPPPP
Scuzi
quote:De SGP kan ook twee zetels leveren. Dat zit wel goed.Op maandag 6 september 2010 @ 18:26 schreef supereend1984 het volgende:
Het lijkt me nog onwaarschijnlijk dat ze toch nog verder gaan met een rechts kabinet. Er zitten er nog 2 in het CDA.
quote:SGP en VVD is als water en vuur, doorgaans dan.Op maandag 6 september 2010 @ 18:40 schreef Mammy het volgende:
[..]
De SGP kan ook twee zetels leveren. Dat zit wel goed.
quote:Dat denk ik ook. Volgens mij wil hij niet in een kabinet.Op maandag 6 september 2010 @ 18:27 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Ik denk dat de boodschap duidelijk is: Geert ziet de peilingen en denkt: ''Waai maar op met je kabinet, ik wacht mijn tijd wel af.''
quote:Sssssst, dat wil men niet horen.Op maandag 6 september 2010 @ 18:09 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Net zoals Wilders zelf ook zijn zetel inleverde toen hij zich niet meer kon vinden in de standpunten van de VVD?
O, wacht...
quote:Het is neutraal. Niet positief of negatief.Op maandag 6 september 2010 @ 18:35 schreef Aquatic het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat het iets positief is?
Philosocles (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 18:46
quote:Maar nu is steun van die twee SGP-Kamerleden al genoeg hoor.Op maandag 6 september 2010 @ 18:25 schreef puntje-tussen-de-bougie het volgende:
one down, two to go!
Zou toch ontzettend gaaf zijn als Cohen weer buitenspel gezet zou worden.
quote:Hij was een beetje dubbelzinnig bedoeld, ook die heb ik namelijk..Op maandag 6 september 2010 @ 18:40 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik heb ook een sixpack, maar dan van het trainen op de sportschool.
quote:Nou nou, we hebben het over een sms'je hoor. Het is dus niet zo dat hij het voltallig Neerlandse journaille heeft uitgenodigd voor een persconferentie om deze opmerking te maken.Op maandag 6 september 2010 @ 18:40 schreef MREn het volgende:
[..]
Hoezo aandachtsgeile Wilders en waan-van-de-dag-media...
quote:Ik denk dat je Beatrix teveel macht toedicht. Ze zal dit misschien wel willen, maar in feite is haar mening niet relevant.Op maandag 6 september 2010 @ 18:46 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Maar nu is steun van die twee SGP-Kamerleden al genoeg hoor.
Echter: Beatrix zal de mogelijkheid dat VVD/CDA/PVV doorstart, waarschijnlijk onmogelijk maken. Ze zal Rutte niet toestaan zelf een proefakkoord te schrijven, en misschien zelfs een PvdA-informateur aanstellen.
Ik denk dat Bea namelijk behoorlijk geïrriteerd was dat er een loopje werd genomen met haar vorige opdracht. Dat was immers niet: 'onderzoek een minderheidskabinet'.
quote:Dan train je verkeerd.Op maandag 6 september 2010 @ 18:40 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik heb ook een sixpack, maar dan van het trainen op de sportschool.
quote:O, ze mogen hun zetel houden hoor. Maar dan is er geen rechtse meerderheid en dus geen akkoord mogelijk. Wilders kan de kieswet niet veranderen en stelt dat ook niet voor.Op maandag 6 september 2010 @ 18:42 schreef budha het volgende:
[..]
Sssssst, dat wil men niet horen.
Bovendien is dat het dogma van de PVV: hij is niet hypocriet.
- Andere dissidenten moeten hun zetel opgeven ook al deed Wilders dat zelf niet.
quote:Juist de dissidenten willen niet luisteren naar wat hun eigen democratische partijcongres zal besluiten.
- Wilders vind dat er niet geluisterd wordt naar de kiezers, maar staat geen partijdemocratie toe.
quote:Wilders mag mij gerust de vrijheid ontnemen haathuizen te bouwen en schriftelijke oproepingen tot haat en geweld te verhandelen. Ook als hij mij wil belasten op het dragen van een hoofddoek kan ik daar niet wakker van liggen.
- De Partij voor de Vrijheid doet er werkelijk alles aan om zoveel mogelijk vrijheden af te nemen van burgers. En niet alleen van moslims.
quote:Ik hoop dat ze dat probeert. Hoog tijd dat haar rol eens goed onder de loep wordt genomen. En opnieuw wordt gedefinieerd.Op maandag 6 september 2010 @ 18:46 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Maar nu is steun van die twee SGP-Kamerleden al genoeg hoor.
Echter: Beatrix zal de mogelijkheid dat VVD/CDA/PVV doorstart, waarschijnlijk onmogelijk maken. Ze zal Rutte niet toestaan zelf een proefakkoord te schrijven, en misschien zelfs een PvdA-informateur aanstellen.
Ik denk dat Bea namelijk behoorlijk geïrriteerd was dat er een loopje werd genomen met haar vorige opdracht. Dat was immers niet: 'onderzoek een minderheidskabinet'.
quote:Dan begrijp jij niet erg veel van ons staatsbestel. Bea kan geheel naar eigen keuze formateurs en informateurs aanwijzen. Ze heeft het verzoek van Rutte om aangewezen te worden vorige keer ook genegeerd en vertrouweling Lubbers naar voren geschoven.Op maandag 6 september 2010 @ 18:51 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ik denk dat je Beatrix teveel macht toedicht. Ze zal dit misschien wel willen, maar in feite is haar mening niet relevant.
En dat is maar goed ook, want niemand zit te wachten op een figuur dat wegens geboorte een zeer machtige positie inneemt.
Philosocles (Redactie Frontpage) 06-09-2010 @ 19:02
quote:Ik vind Bea's invloed absoluut te groot, maar zij is nu aan zet.Op maandag 6 september 2010 @ 18:51 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ik denk dat je Beatrix teveel macht toedicht. Ze zal dit misschien wel willen, maar in feite is haar mening niet relevant.
En dat is maar goed ook, want niemand zit te wachten op een figuur dat wegens geboorte een zeer machtige positie inneemt.
quote:Dan kan ze voor de volle 100% van haar kleinkinderen gaan genieten en mag haar zoon zich gaan voorbereiden op een full time baan als lintjesknipper met als bijbaantje (de werkelijke job) een bestuursfunctie binnen het NOC.Op maandag 6 september 2010 @ 18:56 schreef Mammy het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze dat probeert. Hoog tijd dat haar rol eens goed onder de loep wordt genomen. En opnieuw wordt gedefinieerd.
quote:Dat is niet wat Wilders heeft gezegd. Mijn punt is dat ie hypocriet is en dat heb je niet tegengesproken, dus ik neem aan dat je dat toegeeft.Op maandag 6 september 2010 @ 18:54 schreef Mammy het volgende:
[..]
O, ze mogen hun zetel houden hoor. Maar dan is er geen rechtse meerderheid en dus geen akkoord mogelijk. Wilders kan de kieswet niet veranderen en stelt dat ook niet voor.[..]
quote:Afleidingsmanoeuvre. Feit is dat Wilders geen partijdemocratie toestaat en daarmee zet hij zichzelf buitenspel als het kwesties rond de democratie betreft.Juist de dissidenten willen niet luisteren naar wat hun eigen democratische partijcongres zal besluiten.[..]
quote:Je geeft dus ook op dit punt toe dat de PVV een hypocriet clubje is. Overigens is de PVV een van de meest burgerrechten beperkende clubs in de tweede kamer. Maling aan privacy, voor verbod op coffeeshops, etc.Wilders mag mij gerust de vrijheid ontnemen haathuizen te bouwen en schriftelijke oproepingen tot haat en geweld te verhandelen. Ook als hij mij wil belasten op het dragen van een hoofddoek kan ik daar niet wakker van liggen.
quote:Ik weet niet hoor, maar volgens mij heeft Rutte dat nooit gedaan. Rutte wil premier worden, dan wordt je formateur en geen informateur. Dat zijn 2 totaal verschillende functies.Op maandag 6 september 2010 @ 19:02 schreef Lagging het volgende:
[..]
Dan begrijp jij niet erg veel van ons staatsbestel. Bea kan geheel naar eigen keuze formateurs en informateurs aanwijzen. Ze heeft het verzoek van Rutte om aangewezen te worden vorige keer ook genegeerd en vertrouweling Lubbers naar voren geschoven.
Ik vermoed echter dat ze dat deze keer niet meer zal durven. Het aanwijzen van een PvdA-er zou haar wel erg politiek kleuren en het doel van Bea is toch altijd nog om nog enigszins de schijn van onpartijdigheid hoog te houden, zelfs al is ze daar niet toe verplicht.
Het is enkel de mogelijke negatieve publiciteit die Bea een beetje in toom houdt.
quote:Je lult uit je nek. Sabine Uitslag stond 31e op de kieslijst en werd met voorkeurstemmen in de Kamer gekozen.Op maandag 6 september 2010 @ 18:13 schreef Carliano het volgende:
[..]
Als je tegen de ruime meerderheid van je fractie ingaat dan ben je een dissident. Geeft niet, ook dissidenten hebben we nodig. Maar dat is nu eenmaal de geldende term voor die mensen.
Let wel dat we in Nederland (en zeker binnen het CDA) amper mensen hebben die op persoonlijke titel worden gekozen. Het is de partij die een lijst samenstelt en normaliter worden de zetels verdeeld op basis van de plaats op de verkiezingslijst van die partij.
Stel jij stond bij het CDA op de 21e plek, dan krijg je een zetel. Stond je toevallig op plaats 26 dan mag je op de publieke tribune plaatsnemen.
quote:Uit Van Dale:Op maandag 6 september 2010 @ 18:35 schreef Aquatic het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat het iets positief is?
quote:1dis·si·dent de; m,v -en andersdenkende
quote:Eh nee, Wilders is eruit gegooid omdat hij iets WEL wilde. Ab Klik wilde iets NIET. Dan ben je dissident.Op maandag 6 september 2010 @ 18:02 schreef BasOne het volgende:
[..]
Ja idd
De dissident van de VVD![]()
Prachtig
quote:PVV-ers zijn toch ook zo hypocriet als de pest. Jaren zitten ze te kankeren op de gristenhonden van de SGP en nu zijn ze ineens wel goed?Op maandag 6 september 2010 @ 18:40 schreef Mammy het volgende:
[..]
De SGP kan ook twee zetels leveren. Dat zit wel goed.
quote:Nou, daar wil ik je best mee feliciteren. Hulde ! Ook al is van het CDA hetgeen weinig goeds belooft.Op maandag 6 september 2010 @ 19:08 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Je lult uit je nek. Sabine Uitslag stond 31e op de kieslijst en werd met voorkeurstemmen in de Kamer gekozen.
en ik heb haar twee weken geleden nog een zoen gegeven
[afbeelding]
quote:En zal Brinkman vroeg of laat óf zelf opstappen óf uit de PVV gezet worden.Op maandag 6 september 2010 @ 18:42 schreef Hillbillie het volgende:
[..]
Is toch logisch,geen enkele partij kan dwarsliggers en onruststokers gebruiken.Is funest voor de eenheid van een partij,uiteindelijk zal iedereen zich toch bij de partij dicipline moeten neerleggen.Daarom is b.v ook Lazrak uit de SP gezet en zijn Wilders,Verdonk en ooit Hendriks (ouderen partij) voor hun eigen begonnen.
quote:Zei de profeet Mohammed niet dat hypocrieten ter dood moesten worden gebracht? Dan is het begrijpelijk dat je Wilders dat predikaat wilt geven.Op maandag 6 september 2010 @ 19:07 schreef budha het volgende:
[..]
Dat is niet wat Wilders heeft gezegd. Mijn punt is dat ie hypocriet is en dat heb je niet tegengesproken, dus ik neem aan dat je dat toegeeft.
quote:Nee, een sms-je naar het ANP is niet hetzelfde als een sms-je naar alle journalisten in NederlandOp maandag 6 september 2010 @ 18:48 schreef Carliano het volgende:
[..]
Nou nou, we hebben het over een sms'je hoor. Het is dus niet zo dat hij het voltallig Neerlandse journaille heeft uitgenodigd voor een persconferentie om deze opmerking te maken.
quote:Het type Brinkman kennende zal hij waarschijnlijk heel keurig de lijn volgen in ruil voor een uitgesproken 2e plek binnen de organisatie.Op maandag 6 september 2010 @ 19:17 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
En zal Brinkman vroeg of laat óf zelf opstappen óf uit de PVV gezet worden.
quote:Heb ik op ze zitten kankeren? Ik weet alleen dat ze tegen de Islam zijn. Verder zijn ze zo klein en onbetekenend dat ik me nooit in ze verdiept heb.Op maandag 6 september 2010 @ 19:16 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
PVV-ers zijn toch ook zo hypocriet als de pest. Jaren zitten ze te kankeren op de gristenhonden van de SGP en nu zijn ze ineens wel goed?
quote:Bla, bla, bla. Speel je ook nog een ander deuntje?Op maandag 6 september 2010 @ 19:18 schreef Mammy het volgende:
[..]
Zei de profeet Mohammed niet dat hypocrieten ter dood moesten worden gebracht? Dan is het begrijpelijk dat je Wilders dat predikaat wilt geven.
quote:Hij wilde WEL dat Turkije bij de EU kwam?Op maandag 6 september 2010 @ 19:14 schreef mordokania het volgende:
[..]
Eh nee, Wilders is eruit gegooid omdat hij iets WEL wilde. Ab Klik wilde iets NIET. Dan ben je dissident.