Op de A67 bij Venlo is zaterdagavond een persoon doodgereden die over de snelweg liep. Het slachtoffer werd na de aanrijding ook nog door een vrachtwagen geraakt. De automobilist reed aanvankelijk geschrokken door, maar meldde zich later bij de politie. De bestuurder van de vrachtwagen stopte wel en sloeg alarm, meldt de politie.
De trucker meldde de aanrijding rond 21.30 uur bij de politie. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeluk en wat het slachtoffer op de weg deed. De identiteit van de snelwegloper is nog niet bekend.
quote:Wat erg! Ik dacht dat dus ook gelijk! Pfff, die nare vooroordelen, die je kunt hebben...Op zondag 5 september 2010 @ 07:18 schreef janusuittilburg het volgende:
Durf het bijna niet te vragen, maar was die voetganger toevallig een dronken Pool?
quote:Dronken Polen en snelweg noemen ze ook wel elkaars tegenpolen...Op zondag 5 september 2010 @ 08:43 schreef cheqy het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven misschien een dronken pool. Drank, polen en snelwegen schijnen niet zo goed samen te gaan.
quote:Volledig met jou eens, het gevoel en de indruk die dat zal geven als je een mens hebt dood gereden, ook al kon je er helemaal niets aan doen.Op zondag 5 september 2010 @ 07:10 schreef Hilde76 het volgende:
Ik wil niet weten hoe die bestuurders zich voelen nu.. ik weet hoe ik schrok toen er ineens drie 40 k/m per uur rijdende scooters invoegden op de snelweg (ik reed dus 100... midden in de spits, met mijn dochter in de auto). Maar zo maar ineens een voetganger voor je auto, op een donkere snelweg...
Ik kan me heel goed voorstellen dat je dan in eerste instantie door rijdt en je probeert te realiseren wat er net gebeurde. :insert scared smilie:
quote:Zeker bij pech op de snelweg, zet jouw auto dan zo ver mogelijk in de berm.Op zondag 5 september 2010 @ 08:01 schreef Xbm360 het volgende:
[..]
Wat erg! Ik dacht dat dus ook gelijk! Pfff, die nare vooroordelen, die je kunt hebben...
Ik zou er niet aan moeten denken als mij zoiets zou overkomen, had laatst ook zowat iemand op de motorkap liggen op de snelweg :-( Iemand dacht dat die bij 'n afslag gewoon links van z'n auto kon lopen, toen die met panne stond, midden in de nacht :-(
quote:Of A73Op zondag 5 september 2010 @ 09:08 schreef Remunj88 het volgende:
Waarschijnlijk bedoelen jullie de A67 ipv A76.
De A67 is de snelweg van Venlo richting Eindhoven.
quote:Precies wat ik dacht, die gasten hebben sowieso de rare gewoonte op de snelweg te lopen en waarschijnlijk nog bezopen inderdaad.Op zondag 5 september 2010 @ 07:18 schreef janusuittilburg het volgende:
Durf het bijna niet te vragen, maar was die voetganger toevallig een dronken Pool?
quote:In Polen zelf moet je het niet proberen om dronken de weg op te gaan: sowieso proberen Polen je op alle manieren te beletten dat je in je auto stapt (ze pakken zelfs je autosleutels af), in Polen is de regelgeving wat betreft alcohol in het verkeer vele malen strenger dan hier (dwingt enorm veel respect af) en, in Polen kom je op de snelweg zelfs handkarren tegen... Zelf daar meegemaakt, ik schrok me wezenloos. En... dat mag ook echt. Paard en wagen mag ook gewoon op de snelweg. Doodeng. Je moet op en top concentratie zijn op de weg in Polen anders overleef je het niet (geldt trouwens ook voor hun doodenge manier van inhalen, hoewel die in NL 30 jaar geleden ook nog werd gezien op de dijk in de Flevopolder).Op zondag 5 september 2010 @ 07:18 schreef janusuittilburg het volgende:
Durf het bijna niet te vragen, maar was die voetganger toevallig een dronken Pool?
quote:dat gebeurt ook hoor alleen merken ze dat meenstal niet. er is dan dus geen opzet in het spelOp zondag 5 september 2010 @ 09:50 schreef limbojoop het volgende:
Het had de vrachtwagenchauffeur eens moeten zijn die was doorgereden.
quote:Lijken steeds meer personages bij te komen die niet begrijpen waar ze zich in het verkeer moeten bevinden. Hier voor mijn huis (Utrecht) liggen ook overduidelijke fietspaden, een stoep en een drukke weg. En de voorkeur van veel mensen is toch LOPEN over het FIETSPAD en FIETSEN over de STOEP. Tel daarbij op de personen die blindelings de weg op lopen en dan krijg je inderdaad meer en meer ongelukken. Een ieder die het kan verklaren; schroom niet.Op zondag 5 september 2010 @ 07:43 schreef maartena het volgende:
Darwin Award dus. Mensen die denken dat de snelweg geschikt is als wandelpad voor een stevige nachtwandeling worden op zo'n manier door de natuur geselecteerd voor genetische afschaffing.
quote:Nouja.. op de vluchtstrook zou je niet doodgereden moeten worden, tenzij de bestuurder zit te pitten/gezopen heeft. Zelfs oversteken moet snachts best lukken dus het zalme niet verbazen als dit verkapte zelfmoord is.Op zondag 5 september 2010 @ 07:43 schreef maartena het volgende:
Darwin Award dus. Mensen die denken dat de snelweg geschikt is als wandelpad voor een stevige nachtwandeling worden op zo'n manier door de natuur geselecteerd voor genetische afschaffing.
quote:En ik altijd maar denken dat ie dwars door Zuid-Limburg liepOp zondag 5 september 2010 @ 09:16 schreef Twinkle20 het volgende:
Ja kwou zeggen A76 ligt toch een stukje verderop bij Gennep.
quote:Waarom zou je je eraan schuldig moeten voelen.Op zondag 5 september 2010 @ 08:52 schreef suizebol het volgende:
[..]
Volledig met jou eens, het gevoel en de indruk die dat zal geven als je een mens hebt dood gereden, ook al kon je er helemaal niets aan doen.
Verschrikkelijk, en alle sterkte voor de betrokken chauffeurs.
quote:Dat loopt wat sneller als op een voetpadOp zondag 5 september 2010 @ 12:26 schreef weps het volgende:
Waarom lopen op een snelweg? Ik snap het niet....
quote:Als op een voetpad wat?Op zondag 5 september 2010 @ 14:45 schreef Avmmeke het volgende:
[..]
Dat loopt wat sneller als op een voetpad