Een inbreker in een kantoortje bij een boerderij heeft fotokopieën gemaakt van zijn achterwerk en voor de politie achtergelaten. De kopieën van de blote billen zijn door de politie meegenomen voor een nadere analyse. Bij de inbraak in het Gelderse Hattemerbroek werd niets gestolen. De kontkopieerder richtte wel vernielingen aan.
De politie tast nog in het duister over het motief achter de vreemde inbraak. Het politieteam Forensische Opsporing dat zich over de kopieën buigt, weet nog niet of er bruikbare sporen zijn achtergelaten die helpen bij het oplossen van de inbraak.
De kopietjes werden afgelopen weekeinde gemaakt op het kopieerapparaat in de boerderij aan de Hanewende. De dader liet ze achter op het bureau van de boer. Van de inbreker ontbreekt verder ieder spoor.
quote:Wat zou er gekopieerd worden bij een inbraak in het landelijk gelegen Hattemerbehain het Gelderse Hattemerbroek
quote:Konthaar... da's toch al DNA?
quote:Wat voor een gigantische kutbaan heb je dan als je die moet analyserenDe kopieën van de blote billen zijn door de politie meegenomen voor een nadere analyse.
quote:Er is anders wel een reet aan.Op donderdag 2 september 2010 @ 00:50 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Wat voor een gigantische kutbaan heb je dan als je die moet analyseren
quote:Op donderdag 2 september 2010 @ 00:50 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Wat voor een gigantische kutbaan heb je dan als je die moet analyseren
quote:Is je anus in de rui
quote:dan had er wel inbreekster gestaan.Op donderdag 2 september 2010 @ 00:53 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
[..]
die kopieen kunnen ook van een geile concurrent-boerIN zijn ?
quote:Rare positie in deze situatie . . .Het politieteam Forensische Opsporing dat zich over de kopieën buigt,
quote:Een CopycatOp donderdag 2 september 2010 @ 00:59 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
dan had er wel inbreekster gestaan.
quote:Op donderdag 2 september 2010 @ 00:29 schreef Gokhan03 het volgende:
"Does anyone recognizes this man?"
mouthman (Redactie Frontpage) 02-09-2010 @ 01:55
quote:Gewoon je ster bleken.Op donderdag 2 september 2010 @ 01:36 schreef Catwoman1986 het volgende:
Binnenkort: naast vingerafdrukken ook kontafdrukken in de database.
quote:Staat mooi in de analen van de politieOp donderdag 2 september 2010 @ 01:36 schreef Catwoman1986 het volgende:
Binnenkort: naast vingerafdrukken ook kontafdrukken in de database.
quote:Ik denk echter dat hij door het oogje van de naad gaat kruipen...Op donderdag 2 september 2010 @ 01:59 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Staat mooi in de analen van de politie
quote:Als je er teveel naar kijkt krijg je een blote billen gezicht.Op donderdag 2 september 2010 @ 02:09 schreef blonchi het volgende:
[..]
Ik denk echter dat hij door het oogje van de naad gaat kruipen...
quote:ja... maar ze krijgen pas een treffer als de dader al in het systeem zit.Op donderdag 2 september 2010 @ 00:49 schreef Nober het volgende:
[..]
Konthaar... da's toch al DNA?
Serieus: Zijn er geen ergere zaken op te lossen dan een inbraak waar niets is ontvreemd?
quote:Op donderdag 2 september 2010 @ 00:29 schreef Gokhan03 het volgende:
"Does anyone recognizes this man?"