Een weekendje op stap met oma is voor een familie uit Alpharetta, in de Amerikaanse staat Georgia, uitgedraaid op een nachtmerrie. De vierjarige kleinzoon van Carmen Jones trof in de hotelkamer een gebruikt condoom aan. Sindsdien leeft de familie in angst en woede.
De oma had op 31 juli haar twee kleinkinderen meegenomen naar attractiepark Six Flags in Georgia. Omdat ze de volgende dag een bezoekje aan een aquarium op het programma hadden, ging het drietal overnachten in een hotel in Atlanta. Bij aankomst in het hotel bleken er geen zeepjes te liggen en lagen er te weinig handdoeken. Omdat ze te moe was om van hotelkamer te ruilen, liet ze deze bezorgen door het hotelpersoneel en ging slapen.
Plotseling zag oma hoe haar kleinzoon een gebruikt condoom tussen de lakens vandaan haalde en ermee begon te spelen. Jones pakte het kapotje af en vroeg het hotelmanagement om mondwater om de mond van haar kleinzoon schoon te spoelen. Van het hotel kreeg ze als goedmakertje de overnachting, het ontbijt en de entree naar het aquarium gratis en hiermee leek de kous af.
De echte horror kwam pas later. Aan het eind van het dagje zeedieren kijken werd de kleuter ineens ziek. De volgende dag ging ze met hem naar de dokter, maar die kon niets vinden. Omdat het slechter met hem bleef gaan, ging Jones enkele dagen later zelfs met haar kleinzoon naar het ziekenhuis. Sindsdien komt het ventje bijna dagelijks in het ziekenhuis en bij de dokter, in afwachting van de uitkomst van de SOA- en HIV-tests.
De familie is vastbesloten het hotel aan te klagen voor al het aangedane leed. De oma heeft inmiddels een advocaat in de arm genomen.
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 24-08-2010 @ 20:33
quote:In Amerika wel. Ze sue-en je de laan uit als ze er zin in hebbenOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:In Amerika wel. Dat, en het lawsuit virus.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:Nouja, om heel eerlijk te zijn vind ik het ook niet echt fris als er een condoom tussen de lakens ligt...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:34 schreef Carliano het volgende:
Goh goh, een gebruikte condoom.....echt een nachtmerrie....jongetje dagenlang dood- en doodziek.
Dat gaat het hotel miljoenen kosten. Zulke integere mensen zullen hun kleinzoontje heus geen chloor te zuipen hebben gegeven voor het uitzicht op zulk een miljoenenclaim.
quote:De vierjarige kleinzoon van Carmen Jones trof in de hotelkamer een gebruikt condoom aan. Sindsdien leeft de familie in angst en woede.
quote:pffff, Nederlands leren...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:36 schreef TSI het volgende:
pfff, een lowbudgethotels nemen en klagen over achtergelaten condooms
quote:Die angst die doet 't 'm
quote:oma bevestigd hiermee nogmaals dat de gemiddelde amerikaan het IQ van een aardappel heeft
Plotseling zag oma hoe haar kleinzoon een gebruikt condoom tussen de lakens vandaan haalde en ermee begon te spelen
quote:De reactie is begrepen en goedgekeurd. Bij deze is het je vergevenOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:41 schreef TSI het volgende:
[..]
Terechte klacht. had een typo en liet het door FF herstellen![]()
quote:Ik denk dat ze al opgelucht kan ademhalen als je zegt dat die in ieder geval niet van een Vietnamese hoer is omdat die namelijk niet van zulke grote tieten hebben.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:42 schreef pudpong3 het volgende:
Ach zo vonden mijn vrouw en ik bij terugkomst in het hotel, na een Mekong Delta tour van 3 dagen, een BH cup G onder het hoofdkussen (mijn vrouw heeft krap aan B). Moest ik dat gaan uitleggen dat ik niet wist waar die vandaan kwam. Stel je voor het was een condoom geweest van mijn favoriete merk
quote:Je vrouw iets moeten uitleggen...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:42 schreef pudpong3 het volgende:Moest ik dat gaan uitleggen dat ik niet wist waar die vandaan kwam.
quote:Van jouw favoriete merk ?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:42 schreef pudpong3 het volgende:
Ach zo vonden mijn vrouw en ik bij terugkomst in het hotel, na een Mekong Delta tour van 3 dagen, een BH cup G onder het hoofdkussen (mijn vrouw heeft krap aan B). Moest ik dat gaan uitleggen dat ik niet wist waar die vandaan kwam. Stel je voor het was een condoom geweest van mijn favoriete merk
quote:Leuk, mag jij de rotzooi van je vriendje opruimen.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:56 schreef vaginabeheerder het volgende:
pff ik vind zo vaak volgespoten condooms tussen mijn lakens
quote:Das geen merk, dat is gewoon een smaakje...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:55 schreef Carliano het volgende:
[..]
Van jouw favoriete merk ?
Zuig jij liever aan naturel of aan aardbeiensmaak ?
quote:Ja, sorry, ik ben een beetje slordig....Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:56 schreef vaginabeheerder het volgende:
pff ik vind zo vaak volgespoten condooms tussen mijn lakens
quote:Angst? zijn ze bang dat er opeens overal volgespoten condooms in hun bedden liggen?Sindsdien leeft de familie in angst en woede.
quote:Glider?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:59 schreef Toiletboy het volgende:
[..]
Das geen merk, dat is gewoon een smaakje...
Ik ken (eerlijk gezegd) maar 1 merk...
quote:Die dus niet
quote:Google nog maar even door dan.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:06 schreef Toiletboy het volgende:
[..]
Die dus niet
ff googlen...
Veel gevonden over Hanggliders en World of Warcraft...
beiden rol ik er dus niet om heen
quote:uitgedraaid op een nachtmerrie. De vierjarige kleinzoon van Carmen Jones trof in de hotelkamer een gebruikt condoom aan. Sindsdien leeft de familie in angst en woede.
quote:Ga ik doen.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:14 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Google nog maar even door dan.
quote:Of het kind voelt zich gewoon prima maar het "I'll sue your ass" gehalte is gewoon weer veel te hoog.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:31 schreef Cajmere het volgende:
Hiv overleeft amper buiten het lichaam. Lijkt mij sterk dat er paar seconden voor die kleuter met de condoom zat te spelen, de condoom gebruikt is.
Zal wel veel miserie aangepraat zijn door de familie, waardoor de kleine fysieke reacties krijgt.
quote:Nee tuurlijk niet. Zou niet durven.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:21 schreef Toiletboy het volgende:
OEHHHHH hij is de goedkoopste
bedoel je nu met je hele actie dat ik een armoedzaaier ben?
quote:Amerikanen zijn niet goed ingelicht over seksuele zaken.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:31 schreef Cajmere het volgende:
Hiv overleeft amper buiten het lichaam. Lijkt mij sterk dat er paar seconden voor die kleuter met de condoom zat te spelen, de condoom gebruikt is.
Zal wel veel miserie aangepraat zijn door de familie, waardoor de kleine fysieke reacties krijgt.
quote:Maar...het is van Durex...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:36 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Zou niet durven.
Ik bedoelde alleen maar dat er meer merken zijn dan Durex. (Het merk Glider kocht ik vroeger voor de zaak altijd in. Was erg goedkoop per grote hoeveelheid. (Business is business he...)
quote:Nee, dat is de Glyder.
quote:Nee, maar het kan gewoon geen kwaad om wel een test af te laten nemen. Alleen moet dat twee keerOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:lolz, wat voor zaak mag dat zijn? Wel dozen condooms nodig, maar er tegelijkertijd op besparen?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:40 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nee, dat is de Glyder.
Ik denk dat ik nog wel ergens in een uithoek een doos heb staan. Zal morgen ff kijken.
quote:Dat dachten we 20 jaar geleden toch, toen er ook nog mensen waren die geloofden dat Aids door de bijtjes werd verspreid.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:31 schreef Cajmere het volgende:
Hiv overleeft amper buiten het lichaam. Lijkt mij sterk dat er paar seconden voor die kleuter met de condoom zat te spelen, de condoom gebruikt is.
Zal wel veel miserie aangepraat zijn door de familie, waardoor de kleine fysieke reacties krijgt.
quote:Vroegah, had ik een 'prive'- huis en daarbuiten nog een nachtclub. En geld is geld he.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:44 schreef TSI het volgende:
lolz, wat voor zaak mag dat zijn? Wel dozen condooms nodig, maar er tegelijkertijd op besparen?
quote:Overdrijven is echt een Amerikaanse topsport, zo blijkt maar weer.Sindsdien leeft de familie in angst en woede.
quote:Jij bent echt bij vlagen zinvolOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:52 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Vroegah, had ik een 'prive'- huis en daarbuiten nog een nachtclub. En geld is geld he.
quote:Niet AIDS maar HIV en om te zorgen dat je het perongeluk niet krijg met dit gedoe dient men gelijk een behandeling in te zetten, er wordt dus vanuit gegaan dat er een besmetting heeft plaats gevonden. Doordat men gelijk behandelt kan HIV worden voorkomen maar wacht men te lang dan heeft de preventieve behandeling geen zin meer.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:Erm...het gaat hier niet meer om een bosje maar om een bed dat je huurt waarvan je toch wel enigsinds mag verwachten dat er schone lakentjes op liggen die allemaal dusdanig strak zijn getrokken dat je je buik in moet houden als je in je bed ligtOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:05 schreef MantaGSi het volgende:
Dna test doen![]()
In sommige buurten liggen er overal conddoms in de bosjes/etc.
Opvoeding maar de schuld geven.
Ik klaag ze aan.
quote:of mondwaterOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:07 schreef Disavowed het volgende:
Misschien is ie allergisch voor latex?
quote:Ik geef je groot gelijk hoor.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:52 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Vroegah, had ik een 'prive'- huis en daarbuiten nog een nachtclub. En geld is geld he.
quote:Wat? De reacties of die condoom?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:12 schreef kwiwi het volgende:
Oke.... Dat is gewoon ronduit smerig om tegen te komen
quote:Nou om eerlijk te zijn was dat een niet zo zinvolle periode...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:01 schreef Toiletboy het volgende:
[..]
Jij bent echt bij vlagen zinvol
quote:Heb je daar geen Don't ask Don't tell-policy dan? Zolang ze betalen en geen kutgeintjes uitvreten is het prima toch?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:17 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nou om eerlijk te zijn was dat een niet zo zinvolle periode...
Tuurlijk heb je een hoop plezier als je heen en weer pendelt tussen je 'eigen' privehuis en nachtclub maar alle sores die erbij komt wordt je dan weer niet vrolijk van.
Met alle respect naar de 'dames' toe hoor, die zijn stuk voor stuk eigenlijk best van goede wil, maar geestelijk gezien zit er toch net ff ergens iets niet goed. (Maar dat zal wel nodig zijn om dat werk te kunnen doen.)
Je kunt er niet op bouwen (Als je er 1 inroostert voor 3 dagen, en die heeft op de eerste of 2e dag genoeg verdient, komt ze de dag erna gewoon niet opdagen...) en je moet eens weten wat je voor volk je over de vloer krijgt. De die-hard criminelen zijn het probleem niet, daar kun je best mee praten als er een meningsverschil is, maar juist de lutsers die lijken te zijn weggerend uit het Pieter-Baan Centrum zijn de lastigste. Geen land mee te bezeilen.
quote:Kan natuurlijk ook een andere SOA zijn waar je sneller het gevolg van merkt. Of de persoon die het condoom volgespoten heeft leed aan een andere besmettelijke niet sexuele gerelateerde ziekte.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:Voor de klanten? Ja tuurlijk. Motto is eigenlijk betalen en bek houden, maar zeker in de club zitten ze eerst aan de bar. Bar = drank. Drank is heibel.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:22 schreef Toiletboy het volgende:
Heb je daar geen Don't ask Don't tell-policy dan? Zolang ze betalen en geen kutgeintjes uitvreten is het prima toch?
quote:Als ze niet op komen dagen MOET je ze gelijk weigeren. Doe je dat niet dan denken ze een loopje met je te kunnen nemen en nemen ze voor je het weet heel je zaak over. Dat is het probleem niet. Probleem is waar haal je binnen 1 a 2 dagen een nieuwe vandaan.En van die dames kan ik me best voorstellen, maar ik denk dat je bij een aantal gewoon een voorbeeld moet stellen en die direct na 1 keer ontslaan, dan haalt de rest het wel uit hun hoofd. Ze hebben dan voorlopig geld, maar zodra ze beseffen dat dat ook maar voor 1 weekje is...
quote:Ik denk dat wanneer je een goeie "verhuurder" bent dat de dames ook snel genoeg met hun vriendinnen praten. Ik heb zo eens een reportage gezien uit Amerika over een bordeel. De grote eindbaas was in dat geval een vrouw, en die was heel lief voor haar "dochters". Zij bleven allemaal bij dat pand.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:28 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Voor de klanten? Ja tuurlijk. Motto is eigenlijk betalen en bek houden, maar zeker in de club zitten ze eerst aan de bar. Bar = drank. Drank is heibel.
De klanten in een privehuis heb je minder last van, die willen elkaar eigenlijk niet eens zien, dus snel naar binnen, dame uitzoeken en naar boven. Gaan ook z.s.m. weer weg.
[..]
Als ze niet op komen dagen MOET je ze gelijk weigeren. Doe je dat niet dan denken ze een loopje met je te kunnen nemen en nemen ze voor je het weet heel je zaak over. Dat is het probleem niet. Probleem is waar haal je binnen 1 a 2 dagen een nieuwe vandaan.
quote:Goed betekent niet alleen rechtvaardig, maar in dit geval ook streng (echt waar, die dames zijn niet op hun mondje gevallen en vechten zich desnoods dood. Als je die een vinger geeft.... Ben je gewoon de lul, en runnen zij de toko en delen zij de roosters in. )Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:31 schreef Toiletboy het volgende:
Ik denk dat wanneer je een goeie "verhuurder" bent dat de dames ook snel genoeg met hun vriendinnen praten. Ik heb zo eens een reportage gezien uit Amerika over een bordeel. De grote eindbaas was in dat geval een vrouw, en die was heel lief voor haar "dochters". Zij bleven allemaal bij dat pand.
quote:Alsof je ook maar enigszins kans op aids hebt als je wat sperma in je mond krijgtOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:33 schreef Ferdo het volgende:
Ja, na één dagje begin je natuurlijk al de symptomen van AIDS te vertonen!
quote:Ik denk dat dat wonen inderdaad het grootste verschil is. Dan zitten ze toch al met elkaar opgescheept dus kunnen ze er maar beter het beste van maken.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:36 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Goed betekent niet alleen rechtvaardig, maar in dit geval ook streng (echt waar, die dames zijn niet op hun mondje gevallen en vechten zich desnoods dood. Als je die een vinger geeft.... Ben je gewoon de lul, en runnen zij de toko en delen zij de roosters in. )
Waar jij het over hebt is anders. Die wonen en leven daar, dat is geen werk maar een manier van leven. Hier in NL, komen ze gewoon van begin tot eindtijd en gaan daarna naar huis. Die gunnen elkaar het licht in de ogen niet hoor.(Uitzonderingen daargelaten, maar 95% ziet elkaar als concurrenten. )
quote:LOL, omdat het voor mij ook gewoon 'werk' was? Oftewel s'morgens de toko openen, s'avonds weer sluiten en naar huis.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:52 schreef Toiletboy het volgende:
Waarom kwamen ze niet bij jou wonen?
quote:Fair enough...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:56 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
LOL, omdat het voor mij ook gewoon 'werk' was? Oftewel s'morgens de toko openen, s'avonds weer sluiten en naar huis.
quote:Dit! en het staat er nog net niet letterlijk maar volgensmij heeft dat kind de sperma nog gegeten ook? Gadverdamme joh!Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:36 schreef Toiletboy het volgende:
[..]
Nouja, om heel eerlijk te zijn vind ik het ook niet echt fris als er een condoom tussen de lakens ligt...
quote:FF tussendoor...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 23:02 schreef Sk00p het volgende:
Dit! en het staat er nog net niet letterlijk maar volgensmij heeft dat kind de sperma nog gegeten ook? Gadverdamme joh!
Gemiddelde fokker vindt het aanstellerij.. nou ik niet!
quote:'s morgens en 's avonds? als in: 9-24? ik neem aan dat het iets van 14-05 is oid? nja, ik weet er ook niets van, maar et lijkt me niet dat je om 9 uur 's morgens al wil betalen. nja, t zal welOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 22:56 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
LOL, omdat het voor mij ook gewoon 'werk' was? Oftewel s'morgens de toko openen, s'avonds weer sluiten en naar huis.
quote:Privehuis van 10.00 - 23.00, club van 16.00 tot zeg maar 06.00.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 23:39 schreef TSI het volgende:
's morgens en 's avonds? als in: 9-24? ik neem aan dat het iets van 14-05 is oid? nja, ik weet er ook niets van, maar et lijkt me niet dat je om 9 uur 's morgens al wil betalen. nja, t zal wel
quote:thnx, klinkt wel logischOp dinsdag 24 augustus 2010 @ 23:42 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Privehuis van 10.00 - 23.00, club van 16.00 tot zeg maar 06.00.
quote:Wat een verhalen joh. Dat is wel leuk aan het internet, je hebt echt geen idee wie de andere persoon is.Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 21:52 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Vroegah, had ik een 'prive'- huis en daarbuiten nog een nachtclub. En geld is geld he.
quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 23:18 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
FF tussendoor...
Jouw avatar en die van Toiletboy.... Samen....
quote:Chloor drinken??? Probeer jij het anders even uit?Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:34 schreef Carliano het volgende:
Goh goh, een gebruikte condoom.....echt een nachtmerrie....jongetje dagenlang dood- en doodziek.
Dat gaat het hotel miljoenen kosten. Zulke integere mensen zullen hun kleinzoontje heus geen chloor te zuipen hebben gegeven voor het uitzicht op zulk een miljoenenclaim.
quote:Haha...Op dinsdag 24 augustus 2010 @ 20:46 schreef Toiletboy het volgende:
[..]
Ik denk dat ze al opgelucht kan ademhalen als je zegt dat die in ieder geval niet van een Vietnamese hoer is omdat die namelijk niet van zulke grote tieten hebben.
En als je daarna die BH over je kop knoopt als 2 mickey mouse oren en doet alsof je een stier bent die en achter haar aan begint te rennen dat ze je vanzelf wel weer mag...of ze kickt je alsnog uit de kamer