Een 42-jarige Duitser is vrijdagmiddag tijdens laswerkzaamheden in Hoogezand gewond geraakt door een explosie. Door onbekende oorzaak was er gas opgehoopt in de loods aan de Industrieweg waar hij aan het werk was. Door de gasexplosie werd de Duitser enkele meters gelanceerd en kwam hij tegen een wand aan, meldt de politie zaterdag.
De man bleek brandwonden in zijn gezicht en kneuzingen te hebben en is naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleken zijn verwondingen mee te vallen.
De brandweer stelde vast dat het gevaar geweken was. De Arbeidsinspectie onderzoekt de zaak.
quote:En met 'Gegen die wand'Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:25 schreef ChefAli het volgende:
Duitsers zijn natuurlijk nogal bekend met gas en explosies...
quote:Gelijk terug sturen en het hem nog een keer over laten doen!De man bleek brandwonden in zijn gezicht en kneuzingen te hebben en is naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleken zijn verwondingen mee te vallen.
quote:Zegt diegene die altijd zo tegen discriminatie lijkt te zijn.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:25 schreef ChefAli het volgende:
Duitsers zijn natuurlijk nogal bekend met gas en explosies...
Ferdo (Eindredactie Frontpage) 31-07-2010 @ 17:31
quote:Tja, je hebt een dubbel moraal of je hebt het niet. Discriminatie van de ene groep is natuurlijk helemaal fout en maakt je een nazi, maar homo's, joden en Duitsers mogen naar hartelust worden gediscrimineerd.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:28 schreef Aka-Zigor het volgende:
[..]
Zegt diegene die altijd zo tegen discriminatie lijkt te zijn.
quote:Al jouw posts tochOp zaterdag 31 juli 2010 @ 17:30 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Ja, maar mijn post is ironisch.
quote:Want Duitsers zijn niet bekend met gas en explosies? Ironisch betekent dat je het tegenovergestelde bedoelt van wat je zegtOp zaterdag 31 juli 2010 @ 17:30 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Ja, maar mijn post is ironisch.
quote:Natuurlijk...Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:30 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Ja, maar mijn post is ironisch.
quote:Al die andere posts waartegen je zo fel reageerd uiteraard ook.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:30 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Ja, maar mijn post is ironisch.
quote:Mijn duitse vrouw kan anders zeer goed koken op gas!Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:37 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Weet ik. De Duitsers van tegenwoordig hebben er toch niets mee te maken...
quote:Q F T.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:28 schreef Aka-Zigor het volgende:
[..]
Zegt diegene die altijd zo tegen discriminatie lijkt te zijn.
quote:Door de jaren heen is de kennis wat afgezwakt, dan krijg je dit soort toestanden..Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:25 schreef ChefAli het volgende:
Duitsers zijn natuurlijk nogal bekend met gas en explosies...
quote:Je post leek anders te verwijzen naar twee bepaalde oorlogen.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:37 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Weet ik. De Duitsers van tegenwoordig hebben er toch niets mee te maken...
quote:Mits verwijtbaar gedrag aangetoond word.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:27 schreef dakraam het volgende:
In amerika was die man nu miljonair, dankzij schadevergoedingen
quote:Wat denk je van dat er misschien ergens een lekje was???Door onbekende oorzaak was er gas opgehoopt
quote:Zo.....dat was lachen.....Op zaterdag 31 juli 2010 @ 17:25 schreef ChefAli het volgende:
Duitsers zijn natuurlijk nogal bekend met gas en explosies...