De VVD, het CDA en de PVV gaan onderhandelen over een kabinet met gedoogsteun door de partij van Geert Wilders. Dit hebben de leiders van de drie partijen afgesproken met informateur Ruud Lubbers.
CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen en VVD-leider Mark Rutte 'zien perspectief' voor zo'n kabinet. Volgens Wilders zijn er echter te veel meningsverschillen met het CDA, waaronder de islam, zodat een meeregeren voor de PVV er niet in zit.
De PVV-leider is echter blij dat hij vrijuit kan blijven zeggen wat hij wil, wanneer de PVV gedoogsteun geeft aan een kabinet VVD-CDA.
Wilders gaf aan dat de stabiliteit van een minderheidskabinet valt of staat met de betrouwbaarheid van de gedogende partij. "We zullen ons betrouwbaar tonen en dit kabinet op punten die in het regeerakkoord staan niet naar huis sturen", aldus Wilders.
Update 22:13
Het Radio 1-journaal meldt dat het bij het eventuele minderheidskabinet de bedoeling gaat zijn dat de PVV steun geeft aan het economische beleid van de VVD en het CDA. In ruil daarvoor zullen wensen van de PVV op het gebied van immigratie, integratie, veiligheid en ouderenbeleid gehonoreerd worden.

quote:Hoe onafhankelijk is independer?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef jdd het volgende:
[..]
Kan ieder situatie is financieel anders. Alleen de autoverzekering is al goedkoper dan ik kan vinden op independer.
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef jdd het volgende:
[..]
Kan ieder situatie is financieel anders. Alleen de autoverzekering is al goedkoper dan ik kan vinden op independer.
quote:Hadden we uberhaupt een ander antwoord van jou verwacht ?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef ChefAli het volgende:
Dit is heel erg voor dit land... Ik ben heel erg boos en teleurgesteld![]()
.
quote:Je bent niet de enige met samengeknepen billen hoor. Cohen heeft ze ook, nu hij er achter gekomen is dat hij zijn kaaarten overspeeld heeft.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef ChefAli het volgende:
Dit is heel erg voor dit land... Ik ben heel erg boos en teleurgesteld![]()
.
quote:Duidelijk geval van iemand die niet weet waar hij over praat maar ik moet toch ergens tegen aan schoppen anders is mijn leven zo leeg.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Jij wordt dus liever vertegenwoordigd door een partij die zijn belangrijkste (want enige breekpunt) belofte breekt zodra hij je stem binnen heeft, nog voor er ook maar onderhandeld is, dan een partij die VOOR hij je stem binnen heeft besluit het programma aan te passen zodat je bijtijds weet waar je aan toe bent?
quote:Eigenlijk is het ook wel goed dat de PVV een beetje meedoet, nu moet jij aan de slag (lees werken) of anders zetten ze jou het land uit. Allochtonen die niet werken en een uitkering genieten dienen uit het land verwijderd te worden. Dus maak je borst maar nat Chefke.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef ChefAli het volgende:
Dit is heel erg voor dit land... Ik ben heel erg boos en teleurgesteld![]()
.
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:37 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]
...en toen werd je droomwereld zeker ruw verstoord en werd je wakker van de wekker...??
quote:Als de partij nu eenmalig zijn plannen aanpast prima. Alleen past de pvda net zo vaak hun belangrijkste plannen aan als dat windmolen draaid om in de wind te blijven.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Jij wordt dus liever vertegenwoordigd door een partij die zijn belangrijkste (want enige breekpunt) belofte breekt zodra hij je stem binnen heeft, nog voor er ook maar onderhandeld is, dan een partij die VOOR hij je stem binnen heeft besluit het programma aan te passen zodat je bijtijds weet waar je aan toe bent?
quote:Precies. En als alles goed gaat komen zowel de US als Nederland in een gezond midden uit. de US zit nu te ver rechts, nederland te ver links.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:36 schreef Whistleblower het volgende:
[..]
We hebben in Amerika gezien waar dat toe heeft geleid. Door hun rechtse beleid, zijn ze daar nu een inhaalslag aan het maken met toezichthoudende maatregelen om hun grootgraaiers aan banden te leggen.
En wat gaan we hier in NL doen? Juist het pad volgen dat hun al gelopen hebben. Aan de hand van Dhr. Rutte die haast een natte droom krijgt van het USA model.
Alle macht naar de werkgever want dat is goed voor de economie (lees hier portomonee van de sterkste).
quote:
In ruil daarvoor zullen wensen van de PVV op het gebied van immigratie, integratie, veiligheid en ouderenbeleid gehonoreerd worden
quote:Je hoeft echt niet te bevestigen dat je het met me eens bent. Maar nu je het gedaan hebt dankje !!Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:37 schreef harry64 het volgende:
[..]
[..]
Dat is hij niet, maar later als je groot bent ga je het wel snappen, ook dat je goede zinnen niet kan verspillen als geld maar dat goede zinnen zijn als een decoratie voor je I.Q.
Wijsheid komt met de jaren, dat jij er 10 jaar langer over doet is geen schande, kan je ook niets aan doen.
quote:Dat kan niet anders dan goed nieuws betekenenOp zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef ChefAli het volgende:
Dit is heel erg voor dit land... Ik ben heel erg boos en teleurgesteld![]()
.
quote:Is dat niet te link voor je epilepsie ?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:41 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Nee, ik heb een Wake-up light.
quote:Weet ik, dat roepen er nog veel meer...Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:44 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Nee, ik zal dit land nooit verlaten...
quote:Geen idee, maakt me ook eigenlijk niet uit hoe onafhankelijk ze zijn. Als je rechtstreeks belt de verzekerings maatschappijen zijn ze allemaal duurder dan via independer.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:38 schreef Whistleblower het volgende:
[..]
Hoe onafhankelijk is independer?
De korting die wij krijgen door personeelskorting is keihard.
quote:Jouw droom is toch ook uitgekomen? Of heb je echt de illusie dat alles nu permanent beter wordt met rechts (bijna) aan de macht?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:37 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]
...en toen werd je droomwereld zeker ruw verstoord en werd je wakker van de wekker...??
quote:De afbraak van links bedoel je ? Of had je die zin niet voortuidig afgebroken ?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:44 schreef Brabiliaan het volgende:
[..]
Dat kan niet anders dan goed nieuws betekenen
Ik ben ook niet zo blij, had liever de PVV in de regering gezien. Dan was het snel afgelopen met die flutpartij. Maar goed, je kunt niet alles hebben. Nu gaat de PVV alleen nog maar groeien over de ruggen van de VVD en het CDA. Straks wordt de PVV de grootste partij, en dan begint de afbraak. Ik kan niet wachten.....
quote:Ah blijkbaar heb je de afgelopen maanden niet opgelet. Google is your friend..Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:45 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Kun je aangeven wat de belangrijkste plannen van de PVDA zijn, waaruit blijkt dat juist die plannen het belangrijkst zijn en op welke wijze die plannen zijn aangepast?
quote:De afbraak van de PVV bedoelde ik, en dat weet je best. Zó stom ben je nou ook weer nietOp zaterdag 31 juli 2010 @ 00:48 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]
De afbraak van links bedoel je ? Of had je die zin niet voortuidig afgebroken ?
quote:Dan lekker werken jong, lekker aan de lopende band je handjes laten wapperen. Goed voor je zelfvertrouwen en je doet iets nuttigs, win-win situatieOp zaterdag 31 juli 2010 @ 00:44 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Wees er maar trots op dat er straks mensen met autisme, gehandicapten, mensen met psychische problemen, bijstandsmoeders en zelfs zieke mensen verplicht aan de slag moeten...![]()
Nee, ik zal dit land nooit verlaten...
quote:Niet slecht bedacht, voor een PVV'er.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:45 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]
Is dat niet te link voor je epilepsie ?
quote:Voor elk persoon met een persoonlijk verhaal over dat hij overal veilig kan rondlopen staat een persoonlijk verhaal van iemand die het tegenovergestelde heeft meegemaakt. Ofwel je mag van geluk spreken.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:11 schreef Whistleblower het volgende:
[..]
Mwah ik vind het polimiek van Wilders omtrent bepaalde bevolkingsgroepen sterk overdreven. De problemen ligger dieper dan hij aangeeft.
En ja dat weet ik uit eigen ervaring. Door er jaren tussen geleefd te hebben.
En ik durf me nog steeds in bepaalde wijken in R'dam te bewegen na het donker. En dit zijn volgens Wilders de "gevaarlijke wijken". De wijken waar de politie niet maar de straatgangs van buitenlandse afkomst de wet bepalen.
Toch vaag dat ik me daar wel veilig voelt en Wilders niet. Goh hoe zou dit toch komen? Omdat hij zich nauwelijks nog in het openbaar vertoont en daarmee geen idee heeft hoe het daar is?
quote:Je ziet mij nergens beweren dat alles er nu beter op gaat worden (zeker niet met die losers van CDA).Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:47 schreef Brabiliaan het volgende:
[..]
Jouw droom is toch ook uitgekomen? Of heb je echt de illusie dat alles nu permanent beter wordt met rechts (bijna) aan de macht?
Let wel, ik ben ook blijer met een rechtse regering dan met een linkse, maar ik ben niet zo kortzichtig dat ik geloof dat nu alle problemen opgelost worden.
quote:Nee, he ? En ik zit niet eens (zoals men hier zegt) op tokkie-niveau !!Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:51 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Niet slecht bedacht, voor een PVV'er.
quote:Op vrijdag 30 juli 2010 @ 21:14 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
Een partij zoals het CDA hoort altijd in het kabinet te zitten. Nuchtere betrouwbare partij met degelijke normen en waarden.
quote:En het enige waar jij goed in bent is andermans woorden verdraaien, zodat het lijkt of je wat te melden hebt.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:54 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Dus dat kun je me niet eens vertellen? Vervelend dat degenen die je napraat dat niet even erbij gezegd hebben.
quote:Wow, jij bent zo ongeveer een karikatuur van een wilders stemmer!Op vrijdag 30 juli 2010 @ 21:44 schreef skrewsaus het volgende:
[..]
Volgens de laatste berichten gaat er straks als toch de pvda nog in de regering komt Nederland lobbyen in de eu om vele miljarden euros te investeren in de Taliban. Mocht de eu hier niet voor kiezen zal Nederland zelf deze miljarden investeren in de taliban. Ook zal Nederland alle afgewezen en uitgeprocedeerde asielzoekers opnemen een generaal pardon geven en voorzien van huisvesting en uitkering voor het leven.
Deze extra uitgaven kunnen makkelijk van Jan met de Werkende Pet en bij Opa en Oma in het verzorgingshuis worden gehaald aldus de PvdA. Osama Cohen voegde nog toe dat onze bejaarde en zieken in de verzorgingshuizen makkelijk de stap terug kunnen nemen naar 1x per maand wassen en 1 rol toiletpapier in de veertien dagen zou meer dan voldoende zijn.
quote:Tuurlijk jongen, desnoods aan het infuus langs de lopende band, als er maar gewerkt wordt he! Leven doen we wel als we dood zijn. Zorgt er ook iemand voor banen of moeten we die zelf gaan verzinnen?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:50 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Dan lekker werken jong, lekker aan de lopende band je handjes laten wapperen. Goed voor je zelfvertrouwen en je doet iets nuttigs, win-win situatie
quote:n ruil daarvoor zullen wensen van de PVV op het gebied van immigratie, integratie, veiligheid en ouderenbeleid gehonoreerd worden.
quote:Mensen die werken leven ookOp zaterdag 31 juli 2010 @ 01:03 schreef RickT het volgende:
[..]
Tuurlijk jongen, desnoods aan het infuus langs de lopende band, als er maar gewerkt wordt he! Leven doen we wel als we dood zijn. Zorgt er ook iemand voor banen of moeten we die zelf gaan verzinnen?
quote:Wat zijn de goede punten van de VVD dan?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:04 schreef TwenteFC het volgende:
[..]Perfect, de goede punten van de VVD en die van de PVV gecombineerd.
quote:De ultieme draai partij? De PVV. Toen de PVV begon, naar ik meen in 2004, stond de partij mbt economische punten rechts van de VVD. Ze waren oa voor afschaffing van het minimum loon. En nu staan ze uiterst links, zo ongeveer gelijk met de SP. Dus in ongeveer 6 jaar zijn ze radicaal gedraaid. Vergeleken daarmee is de PVDA rotsvast. Heeft Wilders, de man die jarenlang in de VVD gezeten heeft, het licht gezien? Of zou het dan toch zo zijn dat hij uitsluitend kiezers trekt dmv van bepaalde standpunten, maar die standpunten verder niet wil uitdragen? Een soort van haha sucker dank je wel. Een vorm van standaard kiezersbedrog? Kortom, wordt na Wilders de kloof tussen burger en politiek niet veel groter dan ervoor?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:41 schreef jdd het volgende:
[..]
Als de partij nu eenmalig zijn plannen aanpast prima. Alleen past de pvda net zo vaak hun belangrijkste plannen aan als dat windmolen draaid om in de wind te blijven.
harry64 (Redactie Frontpage) 31-07-2010 @ 01:11
quote:Misschien heb jij de ideale schutkleur en daardoor trek je hun aandacht niet in het donker ?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:11 schreef Whistleblower het volgende:
[..]
Mwah ik vind het polimiek van Wilders omtrent bepaalde bevolkingsgroepen sterk overdreven. De problemen ligger dieper dan hij aangeeft.
En ja dat weet ik uit eigen ervaring. Door er jaren tussen geleefd te hebben.
En ik durf me nog steeds in bepaalde wijken in R'dam te bewegen na het donker. En dit zijn volgens Wilders de "gevaarlijke wijken". De wijken waar de politie niet maar de straatgangs van buitenlandse afkomst de wet bepalen.
Toch vaag dat ik me daar wel veilig voelt en Wilders niet. Goh hoe zou dit toch komen? Omdat hij zich nauwelijks nog in het openbaar vertoont en daarmee geen idee heeft hoe het daar is?
quote:Veel goede punten voor mensen die vermogend zijn, een bedrijf hebben of mensen die veel geld hebben en een bedrijf willen starten etc. Zolang je maar veel ¤¤¤ hebt.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:06 schreef RickT het volgende:
[..]
Wat zijn de goede punten van de VVD dan?
quote:Ja, denk je dat het gaat werken? Eerder in het bericht staat dat Wilders vindt dat er te veel verschillen zijn, waaronder de Islam, om een VVD/PVV/CDA regering mogelijk te maken. Nu geven ze gedoogsteun en worden punten op gebied van immigratie, integratie en veiligheid (allemaal punten waar Wilders toch echt 'de Islam' mee bedoelt) ineens gehonoreerd?Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:04 schreef TwenteFC het volgende:
[..]Perfect, de goede punten van de VVD en die van de PVV gecombineerd.
quote:Ik zeg dit omdat Chef een Troll is, dit zou ik niet tegen een echte 'allochtoon' zeggen. Je snapt me wel denk ik.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:10 schreef herbert64 het volgende:
[..]
Als jij denkt dat er ook maar 1 'moslim' punt van de PVV in het regeerakkoord komt ben je nog dommer dan je nu al overkomt.
quote:De gemiddelde formatie duurt 89 dagen, het valt vooralsnog wel mee.Op vrijdag 30 juli 2010 @ 21:07 schreef CamelNLD het volgende:
Waarom moet het zolang duren. Wij de kiezers hebben gestemd en toch komt er een CDA in
quote:Dude, ik ben geen PVV'er. Lees even mijn posts dan weet je dat ik niet bepaald rechts ben.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:14 schreef herbert64 het volgende:
[..]
Jullie PVV idioten zijn echt te dom voor woorden. ieder asociaal punt van de PVV is afgeketst door het CDA. Die gaan daar nooit mee akkoord. De PVV mag ja en amen zeggen en verder hebben ze donders weinig te doen. Geen enkel punt van Wilders omtrend moslims enz enz zal er door komen. Dat heeft Verhagen al lang duidelijk gemaakt. Wilders heeft zo ongeveer zijn hele buitenlanders plan overboord moeten gooien.
Mog wat te lachen, PVV'ertjes?
harry64 (Redactie Frontpage) 31-07-2010 @ 01:30
quote:Als of de polen dat niet doen.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:23 schreef Whistleblower het volgende:
[..]
Leuk gedachtekronkel, maar dat haalt de banen weer weg bij de lage onderhelft van de bevolking wat weer andere (criminele) handelingen bij hun naar boven brengt.
Dus feitenlijk begeef je je op een helend vlak naar onder. Niet wenselijk naar het mij beliefd.
Als we volgens Rutte op gaan naar een welvarender Nederland gaan.
Vraagt zich dan gelijk af op wie Rutte doelt. Waarschijnlijk ook diegene die de dikke Villasubside krijgen.
quote:Ik zal je uit die droom helpen: ik héb een eigen bedrijf en ben daar heel gelukkig mee, maar ik heb niet veel ¤¤¤. Als de VVD haar plannen daadwerkelijk ten uitvoer brengt, ga ik, net zoals alle Nederlanders, die modaal of minder verdienen er op achteruit. Het lijkt allemaal prachtig: het motto, dat Nederland er weer bovenop mooete komen, maar wat hebben we aan een land met een begrotingsoverschot, maar waar een groot deel van de werkende bevolking zo goed als aan de bedelstaf is geraakt.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:12 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Veel goede punten voor mensen die vermogend zijn, een bedrijf hebben of mensen die veel geld hebben en een bedrijf willen starten etc. Zolang je maar veel ??? hebt.
harry64 (Redactie Frontpage) 31-07-2010 @ 01:36
quote:Hoi Djeez.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 00:34 schreef ChefAli het volgende:
Dit is heel erg voor dit land... Ik ben heel erg boos en teleurgesteld![]()
.
quote:Djeez meent het oprecht, Chef is gewoon een PVV-er, die doet alsof hij allochtoon is, om de vooroordelen t.o.v. allochtonen te bevestigen. Alleen lukt hem dat niet zo best. Zowel PVV-stemmers als "linkschmensen" trappen niet in zijn trolgedrag.Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:36 schreef harry64 het volgende:
[..]
Hoi Djeez.
quote:Voor 'mensen' die vermogend zijn en ondertussen op hun reed liggen misschien wel (en babyboomers natuurlijk).Op zaterdag 31 juli 2010 @ 01:12 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Veel goede punten voor mensen die vermogend zijn, een bedrijf hebben of mensen die veel geld hebben en een bedrijf willen starten etc. Zolang je maar veel ??? hebt.