Zware regenval heeft donderdag overstromingen veroorzaakt in delen van Zwitserland. Circa 650 brandweerlui moesten ondergelopen straten en kelders leegpompen in Luzern. Ook was een deel van het spoor een tijd lang onbegaanbaar door de hoeveelheid water. In het midden en oosten van het land traden beken buiten hun oevers.
In de omgeving van de hoofdstad Bern en Aargau in het noorden was in de nacht van woensdag op donderdag veel regen en hagel gevallen. De radio meldde 44 liter per vierkante meter. In Emmental bij Bern zouden enkele lichte aardverschuivingen hebben plaatsgevonden. In de middag waren de grootste problemen voorbij.
quote:opwarming van de aarde !!!Op donderdag 29 juli 2010 @ 23:39 schreef vossertje_nl het volgende:
zwitserlanddaar sneeuwt het toch alleen?
quote:Blijkbaar niet. Er zullen nu wel een hoop mensen gaan brullen dat dit door die zogenaamde global warming komt.Op donderdag 29 juli 2010 @ 23:39 schreef vossertje_nl het volgende:
zwitserlanddaar sneeuwt het toch alleen?
quote:Point provenOp donderdag 29 juli 2010 @ 23:43 schreef maily het volgende:
[..]
opwarming van de aarde !!!
quote:Zomers is het daar vaak warmer dan hierOp donderdag 29 juli 2010 @ 23:39 schreef vossertje_nl het volgende:
zwitserlanddaar sneeuwt het toch alleen?
quote:Hoe oostelijker hoe warmer, en in de winter is het weer andersom.Op vrijdag 30 juli 2010 @ 00:11 schreef afgelopen het volgende:
[..]
Zomers is het daar vaak warmer dan hier
quote:Daar regent het atoomdeeltjesOp vrijdag 30 juli 2010 @ 00:37 schreef roislecxe het volgende:
Zolang het in Genève volgende week maar prima weer is
quote:Op donderdag 29 juli 2010 @ 23:39 schreef vossertje_nl het volgende:
zwitserlanddaar sneeuwt het toch alleen?

quote:En horloges, chocola, kaas... dus?Op donderdag 29 juli 2010 @ 23:59 schreef Mystic_HBC het volgende:
Land van de koekoeksklok
quote:dit dus...hopen dat het volgende week beter weer is...anders verzuipen op de tribune :SOp donderdag 29 juli 2010 @ 23:44 schreef warezguy05 het volgende:
die voetballers van Luzern zijn maar wát blij dat ze vanavond in 't NH hotel slapen in Utrecht ipv dat ze samen met vrouwlief mbh emmertjes hun kelders aan het leegscheppen zijn..