Royal Dutch Shell heeft over het tweede kwartaal van 2010 een hogere winst geboekt ten opzichte van een jaar eerder dankzij een hogere olieproductie en de effecten van herstructurerings-maatregelen.
Het olieconcern boekte het afgelopen kwartaal een nettowinst van 4,39 miljard dollar tegen 3,82 miljard dollar in de vergelijkbare periode vorig jaar. De olie- en gasproductie bedroeg over het tweede kwartaal 3,11 miljoen vaten olie-equivalent per dag.
quote:je hoeft niet persé bij shell te tanken...Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:24 schreef betwet het volgende:
Nou dat gaan wij weer merken aan de pomp!
quote:Nee, hier in Helmond zijn de prijzen bij Total en Esso centen goedkoper per liter, soms tot wel 10 ct. Als je dan nog naar een "witte" pomp gaat is het nog goedkoper. Ik heb het zelf niet zo op die pompen omdat die vaak net iets vuilere brandstof hebben, maar ieder zijn ding. BP en Shell zijn beide het duurst hier!Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:32 schreef maily het volgende:
[..]
je hoeft niet persé bij shell te tanken...
quote:Dat is nog maar de vraag..Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:44 schreef Mytho het volgende:
daar wordt de belastingdienst vrolijk van
Peter (Redactie Frontpage) 29-07-2010 @ 21:07
quote:Dat was voor de euro?Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:35 schreef Tware het volgende:
Een paar jaar geleden zat shell nog rond de 8 miljard dollar per kwartaal. Slecht dus
quote:inderdaad jaOp donderdag 29 juli 2010 @ 20:24 schreef betwet het volgende:
Nou dat gaan wij weer merken aan de pomp!
quote:Jep kwartje erbijOp donderdag 29 juli 2010 @ 20:24 schreef betwet het volgende:
Nou dat gaan wij weer merken aan de pomp!
quote:Ja en? Waarom mogen 10.000 bedrijven met elk 10 miljoen omzet wel een miljoen winst maken voor 10 aandeelhouders maar 1 bedrijf met 100 miljard omzet geen 10 miljard winst maken voor 100.000 aandeelhouders? Doe niet zo achterlijk.Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:40 schreef gebrokenglas het volgende:
Belachelijk. En er maar duizenden mensen uittrappen om de winst nog hoger te doen worden.
quote:Alsof "Shell" er zelf beter van wordt. Uiteindelijk zijn het de aandeelhouders en gedeeltelijk je pensioen die deze winst pakken.Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:56 schreef smeag0l het volgende:
Shell is een van die kutbedrijven waardoor de aarde naar de Filistijnen gaat.
Mede schuldig hieraan: http://frontpage.fok.nl/nieuws/397949/
Maar ja, wel 4.4 miljard winst he... ka-ching!!
quote:efficientie verbetering heet dat.Op donderdag 29 juli 2010 @ 20:40 schreef gebrokenglas het volgende:
Belachelijk. En er maar duizenden mensen uittrappen om de winst nog hoger te doen worden.
quote:shell IS de aandeelhouders.Op donderdag 29 juli 2010 @ 22:34 schreef Fokski het volgende:
[..]
Alsof "Shell" er zelf beter van wordt. Uiteindelijk zijn het de aandeelhouders en gedeeltelijk je pensioen die deze winst pakken.