Een 17-jarige jongen uit Veenendaal had in de nacht van dinsdag op woensdag na het kijken van 'The Fast and the Furious' besloten één en ander in de praktijk te willen proberen. Hij scheurde hierbij door een tuin, waar wat boompjes en struiken sneuvelden. Ook verloor de jongen hierbij zijn kentekenplaat.
Het heeft de politie dan ook niet al te veel moeite gekost om de jongen op te sporen. Aangezien hij alleen thuis was, werd besloten de jongen mee te nemen naar het bureau. Op het politiebureau verklaarde de jongeman trots dat de eerste keer 'driften' erg goed ging, de tweede keer belandde hij dus in de tuin en ging het wat minder goed. De jongen was niet onder invloed van alcohol, hij mocht met een proces-verbaal op zak huiswaarts keren.
quote:Goed.Op woensdag 28 juli 2010 @ 14:37 schreef Disavowed het volgende:
Speel dan een goede film na.
quote:Scooters en brommers hebben tegenwoordig ook een kenteken en je moet een rijbewijs daar voor hebben....Op woensdag 28 juli 2010 @ 11:56 schreef T42 het volgende:
17 en een kenteken ? 17 mag je nog niet eens zomaar een auto op je naam zetten....
quote:Gewoon weg een TOP Film! Messen aan de voorkant, dikke bumpers haha wat een klassieker is het.Op woensdag 28 juli 2010 @ 11:43 schreef Telecaster het volgende:
Maar goed dat 'ie niet een veel betere racefilm na heeft willen spelen:
[afbeelding]