Inwoners van een wijk in Wenen werden maandagnacht wakker gehouden door een wanhopig gemiauw. Buurtbewoners belden de brandweer en de politie die na een zoektocht onder de motorkap van een auto een kleine kat vonden. Het diertje was echter niet voor een gat te vangen en ontsnapte aan zijn redders.
De kat leek verdwenen te zijn, maar toch bleef het gemiauw aanhouden. Nadat brandweerlieden uiteindelijk een politiewagen hadden opgekrikt bleek het katje zich te hebben verstopt onder de vloerplaat van de auto. Na een half uur sleutelen en slopen kon de kat worden bevrijd. Het dier gaf zich echter niet zo snel gewonnen. "Hij beet in mijn vinger!", aldus brandweerman en redder Franz Zehetmeier.
Na de bevrijding werd het dier naar een dierenopvang gebracht.
quote:Het is Wenen, niet AmsterdamOp dinsdag 27 juli 2010 @ 20:34 schreef Atheist. het volgende:
De politie kennende kan de brandweer nu een boete voor vandalisme tegemoet zien.
quote:Poes is of in elk geval heeft een bontkraagje?Op dinsdag 27 juli 2010 @ 20:28 schreef davids1976 het volgende:
Geweld tegen brandweermannen blijven aanhouden he? als het geen sjonnies of bontkraagjes zijn, dan zijn het wel die klote katten.
quote:dad was ook een tik foudOp dinsdag 27 juli 2010 @ 21:05 schreef cheqy het volgende:
[..]
Ben je echt 34?
quote:Terecht, wat een moeite voor zo'n klotebeest.Op dinsdag 27 juli 2010 @ 20:34 schreef Atheist. het volgende:
De politie kennende kan de brandweer nu een boete voor vandalisme tegemoet zien.
quote:je weet maar nooit bij de politie zitten er immers hele rare jongetjes tussen.Op dinsdag 27 juli 2010 @ 20:34 schreef Atheist. het volgende:
De politie kennende kan de brandweer nu een boete voor vandalisme tegemoet zien.
quote:hahaOp dinsdag 27 juli 2010 @ 22:15 schreef beehaa het volgende:
[..]
je weet maar nooit bij de politie zitten er immers hele rare jongetjes tussen.
kijk anders deze even.
http://www.youtube.com/watch?v=2btoI8P5giI&feature=related