Moslims Maleisië beboet wegens anti-hindoeprotest

Internationaal • Geschreven door Novum/AP op 27-07-2010 @ 07:53 - gepost door Jordy Kruse
print 

Een Maleisisch hof heeft twaalf moslims beboet en veroordeeld tot een week gevangenisstraf wegens het illegaal demonstreren tegen de bouw van een hindoetempel en het tonen van een afgehakte koeienkop. De twaalf hadden dinsdag bekend schuldig te zijn aan illegale samenscholing.

De mannen hielden vorig jaar augustus met een grote menigte moslims een protestmars naar het kantoor van de premier van de deelstaat Selangor. Zij droegen de afgehakte kop van een koe, een heilig dier voor hindoes, met zich mee.

De twaalf kregen een boete van omgerekend 240 euro. Twee personen die tevens op de koeienkop waren gaan staan kregen daarbovenop 720 euro boete wegens opruiing.


Bron: Novum/AP


Lees ook:

» 25/07 Verlichte Moslims zo goed als dood20
» 22/07 Varkens-schilderijen weg voor moslims226
» 21/07 Kritische moslims lanceren site118
» 20/07 Civetkoffie mogelijk taboe voor moslims53


delen | eKudos nujij

3980 views / 53 reacties
Reacties op dit bericht
3  van 53 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
userIcon
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 @ 11:15 schreef Wa3ra het volgende:
[..]


Wij zijn niet verplicht om andere te overtuigen, het geloof is namelijk persoonlijk, wel is het zo als iemand je er naar vraagt je hem moet informeren, dat is heel wat anders dan mensen jou religie door de strot te moeten duwen lijkt mij..
Dat vele mensen het wel doen is dus een menselijke beslissing die ze zelfstandig hebben genomen
Dat opdringen hoeft nog niet perse te gebeuren doordaat iemand met een bijbel/koran voor je gezicht staat te zwaaien, zo krijg ik (en vrijwel iedereen in Nederland) het christelijk geloof opgedrongen dmv de zondagswet bijvoorbeeld.
userIcon
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 @ 14:46 schreef xBlackHeart het volgende:
En waarom waren ze tegen de hindoetempel?

En trouwens, een afgehakte koeienkop. Is dat niet ongeveer hetzelfde als een afbeelding van Mohammed?
Hetzelfde als een beledigende afbeelding van hem.
userIcon
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 @ 09:20 schreef MSC-Mohsin het volgende:
Zeker slechte zaak, maar er zijn er hier een aantal hypocriet bezig. De demonstratie was illegaal, maar buiten dat mogen ze natuurlijk hun stem laten horen. Een dode koeienkop meedragen is denk ik provocatie. Maar het zegt wel weer genoeg dat deze mensen (in een moslimland) berecht zijn. Ik denk niet dat demonstraties tegen moslims in NL waarbij heilige symbolen van Islam worden belachelijk gemaakt en meegedragen, bestraft zouden worden onder het mom van vrijheid van meningsuiting.
Volgens mij vergeet je de context van dit verhaal
In het verleden was Maleisie namelijk hindoeistisch/boeddhistisch tot de komst van de islam. De samenleving is intussen enorm geislamiseerd dat er tegenwoordig moeilijk is om een hindoetempel te bouwen. Het provoceren dmv koeienkoppen is natuurlijk kinderachtig, ook al was die koe misschien legaal geslacht. Als niet-moslims met varkens protesteren of de profeet afbeelden, heb je immers meteen de poppen aan het dansen.

We moeten naar een tolerante samenleving streven. Als jullie moskeeen mogen bouwen in een hindoeland (in India staan er meer dan 1000 moskeeen), dan bouwen wij toch ook tempels bouwen in een moslimland (NB in dit moslimland dat vroeger hindoeistisch/boeddhistisch was)?
3  van 53 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 25/07 Verlichte Moslims zo goed als dood20
» 22/07 Varkens-schilderijen weg voor moslims226
» 21/07 Kritische moslims lanceren site118
» 20/07 Civetkoffie mogelijk taboe voor moslims53


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden