In grote delen van Limburg is donderdag rond 16.50 uur weer een knal in het luchtruim gehoord. Het is al de tweede keer deze week dat dit fenomeen plaatsvindt. Ook maandagochtend hoorde men al een knal in Zuid-Limburg. De oorzaak van de knallen is nog niet bekend, al schrijft Dagblad De Limburger dat het gaat om een straaljager die de geluidsbarrière doorbrak.
Op 19 mei schrikte een knal Zuid-Limburg ook op. De exacte oorzaak van die knal werd niet achterhaald, maar de bron zou boven Noord-Oost België liggen. De trillingen in de lucht werden toen ook door het KNMI waargenomen.
quote:Lol zie die reactiesOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:26 schreef Swomp het volgende:
In M-limburg was het ook te horen
Waarschijnlijke Oorzaak:
http://www.limburger.nl/a(...)UWS04/100709949/1008
quote:Hier in N-Limburg is het nog 31 gradenOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:27 schreef lemti het volgende:
yup, ramen trilde goed hier in Beek.
en man wat is het warm. ik zit hier buiten op de laptop, en thermometer geeft 26.5 graden aan
quote:Je kan helaas niet alles hebben inderdaadOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:28 schreef Noxic het volgende:
Helaas was het geen Nuke die afging op limburg
quote:Jullie hebben zondag het OLS, daar wordt genoeg geknald!Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:33 schreef BlueMage het volgende:
Ik heb weer niks gehoord, discriminatie, wij noord Limburgers hebben ook recht op luide knallen.
quote:Ik rij morgen toevallig langs. Ik kan mijn dieet nog wel ff aanpassen voor je gemoedsrust ?Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:33 schreef BlueMage het volgende:
Ik heb weer niks gehoord, discriminatie, wij noord Limburgers hebben ook recht op luide knallen.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:38 schreef trabant het volgende:
[..]
Jullie hebben zondag het OLS, daar wordt genoeg geknald!
quote:en zo'n knal is alles wat hij kan bedenken ?Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:35 schreef Samson_en_Gert het volgende:
Het zal de Toorn des Heeren zijn, Hij is ontstemt over het zondige (stem)gedrag van de Limburgers.
quote:Op je laptop gaan zitten is echt niet zo'n goed idee lijkt me, zeker niet als hij zoveel graden hitte uit gaat stralenOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:27 schreef lemti het volgende:
yup, ramen trilde goed hier in Beek.
en man wat is het warm. ik zit hier buiten op de laptop, en thermometer geeft 26.5 graden aan
quote:In Z-O brabant ook!Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:48 schreef Moelie het volgende:
Ook hier in Maastricht was het goed te horen
quote:Ja, ik kan het me ook niet anders herinneren. Dan kon je als je snel keek altijd zien dat de straaljager harder vloog dan het geluidOp donderdag 1 juli 2010 @ 23:01 schreef Immorta het volgende:
Vroeger toen ik jong was gebeurde het super vaak hier. Of vanuit duitsland of Belgie. Heel af en toe kwam ene van NL over.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:38 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ik rij morgen toevallig langs. Ik kan mijn dieet nog wel ff aanpassen voor je gemoedsrust ?
quote:Ik meen dat ik van de week ook een luide knal heb gehoord en ik woon in Midden-Gelderland.Op donderdag 1 juli 2010 @ 22:56 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
In Z-O brabant ook!
quote:Altijd weer die moslims er bij halenOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:26 schreef Jazoist het volgende:
Wilders heeft weer een scheet gelaten en dat levert hem weer stemmen op.
quote:Verkapte ik-heb-een-laptop-en-een-tuin-postOp donderdag 1 juli 2010 @ 22:27 schreef lemti het volgende:
yup, ramen trilde goed hier in Beek.
en man wat is het warm. ik zit hier buiten op de laptop, en thermometer geeft 26.5 graden aan
quote:Die heeft straks niets meer te peilen..Op donderdag 1 juli 2010 @ 23:40 schreef DarkSkywise het volgende:
Waar blijft de peiling van Maurice de Hond?
quote:Verkapte ik-heb-niet-eens-een-balkonnetje-en-ben-jaloers post?Op donderdag 1 juli 2010 @ 23:32 schreef Mystic_HBC het volgende:
[..]
Verkapte ik-heb-een-laptop-en-een-tuin-post
quote:Dat dus. Ik ben er als het ware mee opgevoed. Was altijd weer mooi, zo'n knal.Op donderdag 1 juli 2010 @ 23:49 schreef Coelho het volgende:
Vroeger deden we helemaal niet moeilijk over een geluidsbarriere, tegenwoordig is het hot news...
quote:Hoe snel keek je dan ?Op donderdag 1 juli 2010 @ 23:04 schreef Jazoist het volgende:
[..]
Ja, ik kan het me ook niet anders herinneren. Dan kon je als je snel keek altijd zien dat de straaljager harder vloog dan het geluid