Agenten hebben donderdagochtend in Tilburg een 16-jarige jongen aangehouden die eerder deze week was weggelopen uit een tbs-instelling waar hij werd behandeld.
Twee agenten wilden rond 03.40 uur twee jongens controleren die op het station rondhingen. Een van hen vluchtte, waarop de achtervolging werd ingezet.
Toen de agenten de jongen op de Spoorlaan in de kraag grepen, wilde hij zijn naam niet opgeven. Toen bleek dat hij ook geen identiteitsbewijs bij zich had, werd hij aangehouden. Op basis van zijn NS-kaart stelden de politiemensen vast dat het ging om de weggelopen tbs'er.
De tiener was begin deze week weggelopen tijdens het sporten. Wat de jongen op zijn kerfstok heeft, is niet bekendgemaakt.
quote:hulde aan de agent dat ie hem bij kon houden, is die sporttraining toch nog ergens goed voorOp donderdag 15 april 2010 @ 14:04 schreef -GossipGirl- het volgende:
Tijdens het sporten... toen hij eenmaal begon te rennen kon hij er niet meer mee op houden. Tis ook altijd wat met die TBSers.
quote:Eigenlijk wel he.Op donderdag 15 april 2010 @ 14:06 schreef quimby het volgende:
[..]
hulde aan de agent dat ie hem bij kon houden, is die sporttraining toch nog ergens goed voor
quote:vanaf welke leeftijd mag het van jou?Op donderdag 15 april 2010 @ 14:16 schreef SolidArt het volgende:
16 jaar, en dan al TBS
quote:Daar gaat het niet om, het gaat er om dat het gewoon in en intriest is dat iemand van 16 jaar al in een TBS kliniek rondhangt.Op donderdag 15 april 2010 @ 14:19 schreef Asics het volgende:
[..]
vanaf welke leeftijd mag het van jou?
quote:Kopen? De NS controleert niet de justitiedatabase met ontsnapte criminelen als je een Voordeelurenkaart koopt.Op donderdag 15 april 2010 @ 14:45 schreef zuigmarmot het volgende:
Eeuh, hoe komt die TBSér aan een NS kaart ?