In een grootschalig onderzoek naar de handel in speed en xtc-pillen heeft de Zeeuwse politie in totaal 28 verdachten aangehouden. Elf dealers zitten nog vast. In totaal zijn 65 kopers van speed en xtc, onder wie twaalf minderjarigen, gehoord.
In Goes werden in december wat mensen opgepakt met speed, waarna het onderzoek werd opgestart. In een woning in Goes werd vorige maand een halve kilo speed en vierhonderd xtc-pillen aangetroffen. In woningen in Middelburg, 's Gravenpolder, Vlissingen, Rilland en Rotterdam werden ook kleine hoeveelheden speed gevonden.
Een Rotterdammer en een inwoner van Vlaardingen zijn aangehouden als leveranciers van de speed. De andere verdachten zijn afkomstig uit Goes, Middelburg, Vlissingen, Zierikzee, 's Gravenpolder, Borsele, Reimerswaal en Zeist.
Ook in Zeeuws-Vlaanderen deed de Zeeuwse politie onderzoek naar de handel in speed. Ook daar werden in februari diverse verdachten aangehouden.
quote:zuunige zeeuwen . . .Op vrijdag 19 maart 2010 @ 19:50 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Nou nou, 500gr pep en 400 pillen.
Niet echt bepaald verbazingwekkende aantallen
quote:wie het kleine niet eert....Op vrijdag 19 maart 2010 @ 19:50 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Nou nou, 500gr pep en 400 pillen.
Niet echt bepaald verbazingwekkende aantallen
quote:ach drugsgebruikers doen vooral zichzelf iets aan, die lui van de kerk en de politie die zijn pas erg.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 19:53 schreef ChefAli het volgende:
Drugsdealers en drugsgebruikers hebben een grote zonde begaan...
Het zijn mensen van het laagste soort...
quote:Is nog nooit geneukt door een peerd . . .Op vrijdag 19 maart 2010 @ 19:57 schreef maily het volgende:
[..]
wie het kleine niet eert....
quote:Mensen aan de pillen heb je ook geen last van hoor. De wereld is een stuk mooier met pillen in je mik.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 20:19 schreef ChefAli het volgende:
[..]
Gaan we weer...
Je kan pillen moeilijk vergelijken met koffie...![]()
En ja, ik ben ook tegen alcohol...