Het landelijke politienummer 0900-8844 is vanmiddag door een storing voor mobiele bellers een uur niet bereikbaar geweest. Dit kwam volgens de politie door een storing op het 0900-platform van KPN. Het alarmnummer 112 was al die tijd gewoon bereikbaar.
KPN wist het probleem na ongeveer een uur op te lossen, maar onduidelijk is wat er precies aan de hand was. Vanaf een vaste lijn kon wel gewoon met het landelijke politienummer worden gebeld.
quote:nu niet meer dusOp vrijdag 19 maart 2010 @ 18:42 schreef Grimsalabim het volgende:
boeven sla je slag
quote:Ja, dat is een idee.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 18:42 schreef Grimsalabim het volgende:
boeven sla je slag
quote:HAHAHA en het klopt ook nog :pOp vrijdag 19 maart 2010 @ 18:46 schreef EGM het volgende:
0900-TUIG heeft last van tuig....
quote:Ik heb ze 1 x gebeld, omdat een jongen in mijn straat een meisje liep te harrassen......ik denk dat ik 15 minuten verder was...toen had ik dat mens nog aan de lijn....politie was er inmmiddels, maar mijn beltegoed was opOp vrijdag 19 maart 2010 @ 18:56 schreef DrDarwin het volgende:
Alsof je wel wat aan dat nummer hebt als er echt stront aan de knikker is.
quote:Hoe voel je je nu na zo'n mislukte post? Kansloos figuur. Lees de volgende keer het bericht even want de storing is al opgelost. Beetje achter de feiten lopenOp vrijdag 19 maart 2010 @ 18:42 schreef Grimsalabim het volgende:
boeven sla je slag
quote:Daar had je dus gewoon 112 voor mogen bellen, en die is gewoon gratis. Sommige lui denken dat 112 alleen is voor alles waar je aan dood gaat, maar 112 is er voor alles waarbij je snel politie wil hebben. 0900-8844 is om achteraf een afspraak te maken voor aangiftes en dergelijke, alles wat echt totaal geen haast heeft zegmaar. Als er ingebroken is en de inbreker is al lang en breed vertrokken, dan bel je 0900-8844. Als je ze net ziet wegrennen bel je 112 (en ren er met je videofoon achteraan, altijd leuk voor youtube later!)Op vrijdag 19 maart 2010 @ 19:22 schreef felicita36 het volgende:
[..]
Ik heb ze 1 x gebeld, omdat een jongen in mijn straat een meisje liep te harrassen......ik denk dat ik 15 minuten verder was...toen had ik dat mens nog aan de lijn....politie was er inmmiddels, maar mijn beltegoed was op. Kunnen ze het voor mobiele bellers niet wat goedkoper maken? Vind het echt belachelijk....
(Politie heeft die gast wel meegenomen....dus uiteindelijk heeft het wel nut gehad
)
quote:Wat doe jij als je computer vast loopt? Keertje aan en uit? Volgens wordt 99% van de dagelijkse storingen op die manier opgelost, zonder dat iemand ooit echt achterhaald wat er misging...Op vrijdag 19 maart 2010 @ 20:42 schreef gebrokenglas het volgende:
Hoe kun je een storing oplossen als je niet eens wat de storing is?