Kunstbeurs TEFAF in Maastricht is vandaag getroffen door een tijdelijke stroomstoring. De stroomstoring duurde van half elf vanochtend tot iets na twaalf uur 's middags.
Het provinciehuis en academisch ziekenhuis werden ook getroffen door de stroomstoring, aldus een woordvoerder van energiebedrijf Enexis. Voor de TEFAF was de stroomstoring een strop. Veel mensen die werden weggestuurd nadat het beursgebouw hermetisch was afgesloten kwamen niet meer terug.
De woordvoerder van Enexis sprak over een storing in een kabel. Zij zullen dit later onderzoeken.
quote:Het ligt meer in de kant van Belgie.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 17:03 schreef Evertjan het volgende:
DAT DIT KAN IN NEDERLAND@!!!
quote:Stil nouOp vrijdag 19 maart 2010 @ 17:04 schreef Dante_Alighieri het volgende:
[..]
It was you... wasn't it?
quote:Volgens mij is het de grootste kunstbeurs van Nederland, wordt altijd voor miljoenen verhandeld...Op vrijdag 19 maart 2010 @ 17:03 schreef aKboR het volgende:
tefaf?
nooit van gehoord.
zal dus wel een bezoeker in het donker hebben gestaan.
Die dacht dat het zwarte kunst was
quote:Jan des Bouvrie leverde zelf de stroom daar. Geen groene stroom maar witte stroom en zwart betaaldOp vrijdag 19 maart 2010 @ 17:14 schreef gebruikersvoorwaarden het volgende:
Dat krijg je ervan als je aan De Boefrie komt...
quote:Volgens mij van de wereld, iig van Europa.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 17:09 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Volgens mij is het de grootste kunstbeurs van Nederland, wordt altijd voor miljoenen verhandeld...
quote:Denk dat die allen een goede backup haddenOp vrijdag 19 maart 2010 @ 18:31 schreef Redah het volgende:
Wacht... een ziekenhuis (waar men levens red), een universiteit (waar men probeert iets van zn leven te maken), een provinciehuis (waar levens worden beperkt), en een kunstbeurs (waar rijke stinkerds zonder leven rond lopen) kwamen zonder stroom te zitten. En dan kiezen we voor de kunstbeurs in de kop?