De politie van het Engelse graafschap West Yorkshire heeft het onderzoek heropend naar een bizar ongeval. Er zijn namelijk videobeelden opgedoken waarop is te zien hoe een vrachtwagen met een snelheid van honderd kilometer per uur een blauwe Renault Clio ramt. In plaats van te stoppen, rijdt de chauffeur door, terwijl het autootje haaks op zijn voorbumper blijft hangen.
Het filmpje is gemaakt door een inzittende van een andere auto. De beelden, een blauw autootje dat wordt meegesleurd terwijl de vonken er vanaf vliegen, mogen gerust opmerkelijk worden genoemd.
Arclid Transport, het bedrijf waar de vrachtwagenchauffeur werkzaam is, heeft bevestigd dat het filmpje echt is. Het transportbedrijf heeft ook verklaard dat de vrouw zonder kleerscheuren uit het wrak is gestapt.
Ondanks dat het ongeluk al van enige tijd geleden dateert en het onderzoek al was afgesloten, heeft de politie het onderzoek nu weer heropend. "We hebben de zaak vandaag overgedragen aan het botsingonderzoeksteam. De onderzoeken zijn nu volop gaande", laat een woordvoerder van de politie weten.
Het ongeluk heeft plaatsgehad op de Britse snelweg A1(M). Hoe de Clio daar ineens terechtkwam en de trucker de auto niet opmerkte, blijft voorlopig een mysterie.
quote:lol! het zal je maar gebeuren zo geschept worden door een vrachtwagenOp donderdag 18 maart 2010 @ 20:19 schreef l3laster het volgende:
[..]
http://www.dumpert.nl/med(...)_ziet_auto_niet.html
UncleSam (Weblogger) 18-03-2010 @ 20:23
quote:Ik dacht in eerste instantie dat je iemand was die overal 'HOAX!' bij roeptOp donderdag 18 maart 2010 @ 20:29 schreef Sigmund666 het volgende:
Zeer nep. De vrachtwagen glijdt vooruit. Hij rijdt niet eens
quote:Niets vreemds aan de wielen te zien.Op donderdag 18 maart 2010 @ 20:42 schreef STRAWxBARRY het volgende:
[..]
Ik dacht in eerste instantie dat je iemand was die overal 'HOAX!' bij roeptMaar ik heb het filmpje nog eens bekeken en er is inderdaad iets raars met die banden van die vrachtwagen
quote:Container andersom zetten was al voldoende geweestOp donderdag 18 maart 2010 @ 20:24 schreef fipomaster het volgende:
[..]
In sommige gevallen is het voor een vrachtwagenchauffeur niet raadzaam om bruusk te stoppen, ivm het type lading en hoe die is gestouwd.
[afbeelding]
quote:ALs je geen idee hebt van hoe sommige containers eruit zien reageer dan gewoon niet.Op donderdag 18 maart 2010 @ 21:02 schreef Djazz_rules het volgende:
[..]
Container andersom zetten was al voldoende geweest
quote:Ik weet dat dat mogelijk is bij vrachtwagens. Dat zie je zo vaak.Op donderdag 18 maart 2010 @ 21:00 schreef sunxxx het volgende:
[..]
Niets vreemds aan de wielen te zien.
Een vrachtwagen kan een aantal van zijn wielen omhoog doen,wanneer hij niet zwaar geladen is.
Om banden te sparen.
Zo ook bij deze vrachtwagen.
quote:kom op zeg.. je gaat me niet vertellen dat je niet merkt dat je ergens tegenop botst of dat je niet ziet dat er iets voor je auto hangt..Op donderdag 18 maart 2010 @ 21:06 schreef glasbak het volgende:
Dat is nou het nadeel van een dode hoek. Die kleine autootjes zie je gewoonweg niet. Het is vaker voorgekomen dat een chauffeur in deze omstandigheden niets doorheeft. Het feit dat er weinig schade aan de clio zit, komt omdat tijdens de botsing het snelheidsverschil tussen de 2 voertuigen nihil is.
quote:Dat vertel ik je dus welOp donderdag 18 maart 2010 @ 21:24 schreef mschol het volgende:
[..]
kom op zeg.. je gaat me niet vertellen dat je niet merkt dat je ergens tegenop botst of dat je niet ziet dat er iets voor je auto hangt..
dan heb je volgens mij echt een plaat voor je kop...
quote:daar heb ik dan geen filmpje voor nodig hoorOp donderdag 18 maart 2010 @ 21:45 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Dat je vaak en veel wordt bekeken?
quote:Een tijdje terug was er toch zo'n ouwe doos die een of ander kind heeft geschept bij een zebrapad en kilometers ver meegesleurd onder haar auto naar haar huis. Ze merkte 't pas de volgende dag toen ze de auto weer weegreed uit haar garage... bleek 't dooie kind er onder te liggen.Op donderdag 18 maart 2010 @ 21:24 schreef mschol het volgende:
[..]
kom op zeg.. je gaat me niet vertellen dat je niet merkt dat je ergens tegenop botst of dat je niet ziet dat er iets voor je auto hangt..
dan heb je volgens mij echt een plaat voor je kop...
quote:pfft dat is niet om de banden te sparen.Op donderdag 18 maart 2010 @ 21:00 schreef sunxxx het volgende:
[..]
Niets vreemds aan de wielen te zien.
Een vrachtwagen kan een aantal van zijn wielen omhoog doen,wanneer hij niet zwaar geladen is.
Om banden te sparen.
Zo ook bij deze vrachtwagen.
identify (Moderator Frontpage) 18-03-2010 @ 22:23
quote:Op donderdag 18 maart 2010 @ 22:19 schreef helldeskr het volgende:
[..]
pfft dat is niet om de banden te sparen.
De belading van een vrachtwagen wordt gemeten op asdruk
als de wagen zwaar beladen is gaan de wielen naar beneden om de lading te verdelen over meer assen ..dus minder asdruk..
beetje vals spelen zeg maar
quote:Ja, jij weet echt waar je het over hebt..Op donderdag 18 maart 2010 @ 22:19 schreef helldeskr het volgende:
[..]
pfft dat is niet om de banden te sparen.
De belading van een vrachtwagen wordt gemeten op asdruk
als de wagen zwaar beladen is gaan de wielen naar beneden om de lading te verdelen over meer assen ..dus minder asdruk..
beetje vals spelen zeg maar
quote:Oooh geweldig!Op donderdag 18 maart 2010 @ 22:08 schreef fipomaster het volgende:
[..]
Een van de leukere autoreclames is nog steeds die van de Clio een paar jaar geleden:
http://www.youtube.com/watch?v=PXqZc5JW6u4
quote:Net als deze zeker..Op donderdag 18 maart 2010 @ 23:07 schreef MrPro het volgende:
HOAX!!!!
quote:Ja, dat is wel overtuigend dat zoiets echt wel kan...Op donderdag 18 maart 2010 @ 23:13 schreef zebb78 het volgende:
Kan zomaar gebeuren ja, zoals hier :
http://www.youtube.com/watch?v=V1LM8TtSLZ0
Als het dan ook nog een klein cliootje is die niets weegt en op een nat wegdek waardoor de banden haast niet piepen en de weerstand lager is... ik zeg : geen fake
quote:Omdat iedereen inziet dat het een troll is en hem geen aandacht schenktOp donderdag 18 maart 2010 @ 23:53 schreef SimpelZat het volgende:
[..]
Typisch dat niemand reageert op het verhaal, terwijl het toch veruit de meest zinnige bijdrage is, verklaart een hoop dude
JeMoeder (Moderator / Redactie Frontpage) 19-03-2010 @ 16:12
quote:Toch niet. Vandaag is bekent geworden dat dit echt door de politie is vrijgegeven, en het ongeluk ook echt is.Op vrijdag 19 maart 2010 @ 13:11 schreef Kabouter_Batsgraag het volgende:
[..]
Dat dus...