Mediahistoricus Huub Wijfjes denkt dat de kijker voorlopig even genoeg heeft van Paul de Leeuw. Met zijn nieuwe show X De Leeuw scoorde de presentator tamelijk beroerd in de voorbije weken. Afgelopen zaterdag dook het aantal kijkers van De Leeuw zelfs onder een miljoen, terwijl zijn directe concurrent Linda de Mol met Ik Hou Van Holland boven de twee miljoen zat.
"De publieke omroep zit met het probleem Paul de Leeuw", zegt Wijfjes in De Volkskrant. "Sinds Mooi Weer De Leeuw is het alleen maar tegengevallen. Hij zoekt wanhopig naar nieuwe vormen. Lieve Paul is niet gelukt en met X De Leeuw gaat het ook niet goed. Misschien zijn we wel een beetje Paul de Leeuw-moe."

quote:Nou nou wat een haat.Op woensdag 17 maart 2010 @ 05:31 schreef Teefstra het volgende:
De meeste medianichten zijn zwaar irritante eikels en Paul de Leeuw staat met stip op 1.
Maar, net als met die sneue Wilders stemmers, nog veel mafkezen die hem goed vinden.
quote:nou ben ook de meeste tv zenders moe, met hun herhalingen van live shows.Op dinsdag 16 maart 2010 @ 22:52 schreef Opgefockt het volgende:
En niet alleen Paul de Leeuw...
Ben ook behoorlijk Balkenende & Co. moe,
quote:zoiezo niet voor al die debiele onderzoeken en mediahypesOp dinsdag 16 maart 2010 @ 22:49 schreef nuffniet het volgende:
Daar is geen media-expert voor nodig ...
quote:En zeker niet een die wijfjes heetOp dinsdag 16 maart 2010 @ 22:49 schreef nuffniet het volgende:
Daar is geen media-expert voor nodig ...
quote:Volgens mij hebben al die whiners hier geen besef hoe moeilijk het is om een live programma waar zulke diverse onderwerpen achter elkaar aan bod komen staande te houden. Dat vereist heel wat talent.Op woensdag 17 maart 2010 @ 06:43 schreef AtheistischFundamentalist het volgende:
[..]
Nou nou wat een haat.
Ik vind Paul de Leeuw wel een geweldig leuke presentator.
Mooi! Weer de Leeuw, was gewoon een super format, daar had hij nog jaren mee kunnen scoren, maar dan wordt hij het zèlf moe...
Tja, dan is het even zoeken naar iets nieuws dat aanslaat.
quote:Talent is prima. Ik juich dat toe.Op woensdag 17 maart 2010 @ 10:19 schreef Prenzlauer het volgende:
[..]
Volgens mij hebben al die whiners hier geen besef hoe moeilijk het is om een live programma waar zulke diverse onderwerpen achter elkaar aan bod
komen staande te houden. Dat vereist heel wat talent.
quote:of peiling-moeOp dinsdag 16 maart 2010 @ 23:29 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Af en toe zou je inderdaad nogal volk-moe worden.
quote:Je zou talent niet eens herkennen als het in je oog terecht kwam met zo'n instelling. hij heeft toch al iets meer op zijn naam staan dan jij dunkt me dus arrogantie is het allermin. En die grote bek van hem is ook een manier van humor overbrengen, maar daar hoef je hier op fok niet mee aan te komen want het gros is hier toch altijd zuur en verontwaardigd.Op woensdag 17 maart 2010 @ 10:33 schreef Fenkie het volgende:
[..]
Talent is prima. Ik juich dat toe.
Arrogantie en een grote bek is iets anders en dat werd bij deze man met de jaren erger.
quote:ditOp dinsdag 16 maart 2010 @ 22:59 schreef Adhelbert het volgende:
Paul de Leeuw is nooit leuk geweest. Snap ook niet dat de publieke omroep zo'n figuur op TV brengt, zo iemand kan beter naar de commerciële omroep, kan de publieke omroep meer geld besteden aan serieuze programma's over politiek, nieuws, cultuur en kunst. SBS-achtige programma's is tenslotte keuze genoeg in.