Madonna vraagt Britse koningin om hulp bij film

Showbizz • Geschreven door Novum op 14-03-2010 @ 15:31 - gepost door bennootje
print 

De 'Queen of Pop' Madonna wil graag hulp van de Britse koningin om een film te maken over koning Edward VIII en diens bewogen troonsafstand in 1936. Zij wil op locaties in Windsor Palace kunnen filmen. Het verhaal zal zich voornamelijk richten op Wallis Simpson, een Amerikaanse vrouw waar de monarch mee wilde trouwen. Simpson was echter al tweemaal gescheiden en een burgermeisje, wat leidde tot een constitutionele crisis.

"Madonna wil de film zo authentiek mogelijk maken, en zou het fantastisch vinden als ze op enkele historische plekken in het paleis zou mogen filmen", zegt een woordvoerder van de 51-jarige zangeres tegen de Britse krant Daily Telegraph. "Ze is dol op het Verenigd Koninkrijk en kijkt erg op tegen de Britse koningin." Madonna heeft tijdens haar zeven jaar durende huwelijk met de Engelse regisseur Guy Ritchie in het Engelse Dorset gewoond. Ze is van plan deze zomer met de opnames van de film te beginnen.

Een personeelslid van Windsor Palace heeft echter al laten weten dat de kans erg klein lijkt dat Madonna ooit in het paleis zal mogen filmen, omdat dit normaliter verboden is. "Ik kan me niet voorstellen dat Hare Majesteit een uitzondering zal maken, zeker niet voor een film over Wallis Simpson."

Madonna heeft zelf het script geschreven voor de film. De Australische actrice Abbie Cornish zal de hoofdrol spelen van een hedendaagse vrouw die geobsedeerd raakt door het levensverhaal van Simpson.

Madonna vraagt Britse koningin om hulp bij film (foto: Novum)

Bron: Novum


Lees ook:

» 15:33 Pinkpop waarschuwt voor zomerse temperaturen26
» 05:58 Keira Knightley is verloofd12
» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'31
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15


delen | eKudos nujij

5886 views / 18 reacties
Reacties op dit bericht
18  van 18 reacties op deze pagina. Pagina  1
userIcon
quote:
Madonna heeft zelf het script geschreven voor de film.
Total Fail.
userIcon
Lol ik dacht zo'n bijrolletje net als in Ali G film
userIcon
Ik overweeg een tegenfilm.
userIcon
dan bouwen ze die locatie toch gewoon als set?
Madonna wil gewoon geld besparen (of denk je dat al die scenes in het Witte Huis echt in het Witte Huis worden opgenomen...), er zijn foto's genoeg beschikbaar om een perfecte kopie te kunnen maken
Ziet er nog gezond uit..
userIcon
quote:
Op zondag 14 maart 2010 @ 15:33 schreef rOverheid het volgende:
[..]

Total Fail.
Waarom? Nou niet dat ik Madonna zo geweldig vind, maar chapeau dat ze het probeert. (het schrijven dan, niet het verzoek aan het koningshuis, wat idioot is en gewoon een publiciteitsstunt)

Dat het scenario überslecht zal zijn is inderdaad wel de meest logische gok, maar dat kun je vantevoren niet weten.
userIcon
quote:
Op zondag 14 maart 2010 @ 15:45 schreef Duivel het volgende:
Ziet er nog gezond uit..
Nou.

userIcon
Natuurlijk wil madomma hier een film over maken.

Het feit is namelijk dat madomma zich erg kan vinden in de ideologie van deze windsor familie ,die er ALLES aan hebben gedaan om de nazi machine groot te maken door hitler te financieren mede met de grootste engelse banken met als hoofddoel een geopolitieke oorlog te ontketenen tussen duitsland en rusland.

Madomma is een GROTE sellout die haar ziel heeft verkocht aan ,zeg maar ,de donkere kant van het leven.

groetjes,
userIcon
Nieuwe razzie nominatie net binnen. Ze heeft het script geschreven, nou dan weet je het al.
userIcon
quote:
Op zondag 14 maart 2010 @ 15:51 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]


Nou.

[afbeelding]
Die armen
userIcon
51 jaar en nog steeds is ze met deze onzin bezig.

Wanneer gaat ze nou eens met pensioen? Madonna is zoooooo jaren 90/80/70...
userIcon
quote:
Op zondag 14 maart 2010 @ 16:30 schreef Blocko het volgende:
51 jaar en nog steeds is ze met deze onzin bezig.

Wanneer gaat ze nou eens met pensioen? Madonna is zoooooo jaren 90/80/70...
Ja, someone put her out of her misery hé?
Ze ziet er nog lekker uit op die foto .
18  van 18 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 15:33 Pinkpop waarschuwt voor zomerse temperaturen26
» 05:58 Keira Knightley is verloofd12
» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'31
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden