SP-fractievoorzitter Emile Roemer roept Job Cohen op niet voor rechts maar voor links te kiezen. Dat zei hij vandaag op een partijraad van de SP in Amersfoort. PvdA'er Job Cohen meldde gisteren per direct als burgemeester van Amsterdam te vertrekken, omdat hij lijsttrekker van de PvdA wil worden. "Kies niet voor het retro-beleid van rechts, maar voor het lef van links", riep Roemer hem op.
Volgens Roemer, die vandaag unaniem werd voorgedragen voor het lijsttrekkerschap van de partij voor de Tweede Kamerverkiezingen, is de PvdA van nature geneigd om eerst naar rechts te kijken bij het kiezen van een mogelijke coalitiepartner. "Maar ze zullen nu toch moeten zien dat wat rechts te bieden heeft, een recept is voor ellende: oneerlijke bezuinigingen, verschraling van onderwijs en zorg, het voeden van wantrouwen in plaats van het bestrijden ervan en een volgzaam buitenlandbeleid. Kortom: ouderwets jaren tachtig beleid."
Roemer gaf verder aan dat deze verkiezingen niet draaien om het kiezen van de nieuwe premier. "We kiezen geen premier, maar een politieke richting." De SP gaat de verkiezingen in met plannen voor het geven van meer zeggenschap aan mensen over hun werk, buurt en samenleving, zei Roemer.

quote:weet ik als geen ander. Nederland is door de jaren zoooo veranderd, voor mij toch veel te vlug......Op zaterdag 13 maart 2010 @ 20:15 schreef kitao het volgende:
Ik vind het ook mooi en kan best genieten van de vele rivieren in dit land , maar feit is dat ik sinds ik gestopt ben met varen slechts beton om me heen zie.
En aangezien de Randstad zowat een derde inneemt in nl , en qua bewoners waarschijnlijk 2/3, kun je jouw omschrijving moeilijk neerzetten als dé cultuur , hooguit een gedeelte daarvan.
quote:Nou vooruit, nog 1 keertje danOp zaterdag 13 maart 2010 @ 20:57 schreef kitao het volgende:
[..]
Ik zou het eerder een troefkaart noemen.
[..]
Nee , ook daarvoor heb ik altijd al een hekel gehad aan nationalistisch gezwam.
[..]
Prima , ga maar lekker fietsen in je poldertje.
quote:Is dat al niet het geval dan ?Op zaterdag 13 maart 2010 @ 17:47 schreef Booomer het volgende:
[..]
JP extreemrechts noemen..!! Oprotten met links, dan gaat het land helemaal naar de klote!
quote:En een 'Dhimmi' kiest voor het Scandinavische model.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 21:57 schreef gold-rush het volgende:
Rechts wil richting amerika en links een meer scandinavisch model.
Alleen een oetlul wil het amerikaans model.
quote:Een scandinavisch model werkt alleen indien alle burgers zich 100% inzetten. Werkt niet voor een grote crisis, anticiperen in oorlogen, geld verkwisten in miljardenprojecten en met 1 miljoen moslims, bendes straatterroristen en jaarlijks 140.000 nieuwe Nederlanders en 15.000 importbruiden gaat dat model niet slagen.. ik voorspel het jeOp zaterdag 13 maart 2010 @ 21:57 schreef gold-rush het volgende:
Rechts wil richting amerika en links een meer scandinavisch model.
Alleen een oetlul wil het amerikaans model.
pberends (Redactie Frontpage) 14-03-2010 @ 00:36
quote:Juist!Op zaterdag 13 maart 2010 @ 18:55 schreef NJN het volgende:
Beste Emile,
Ik ben geheel voorstander van een linkse coalitie waarmee we Nederland socialer en progressiever kunnen maken. Alleen vrees ik dat het niet uw partij zal worden.
Bij deze stuur ik u en uw partijgenoten dan ook deze brief, met het vriendelijke verzoek niet meer zodanig als 'progressief' te profileren in de media. U allen er even aan herinneren dat 'links' en 'progressief' geen synoniemen van elkaar zijn.
Helaas heeft uw partij, de SP, namelijk bar weinig te maken met progressiviteit. Dit gezien de standpunten die uw partij na houdt betreffende Europa, de (vrije) economie en de duurzaamheid van Nederland.
Want mocht mijn voorkeur uitgaan naar een progressieve partner voor de PvdA, dan loop ik de deur van uw fractie voorbij en klop ik wel aan bij GroenLinks.