Een topmanager van Prada Japan heeft het fameuze modehuis voor de rechter gesleept. Rina Bovrisse zegt dat de hoogste baas van Prada Japan haar had opgedragen alle oude, lelijke en dikke bedrijfsleiders van de winkels van Prada te ontslaan. De CEO van de Japanse Prada zou Bovrisse ook hebben gedwongen haar kapsel te veranderen en af te vallen, om zo binnen het bedrijfsprofiel te vallen.
De taak van Bovrisse bestond uit het leiding geven aan vijfhonderd personeelsleden in veertig winkels, verspreid over heel Japan. Toen ze in mei vorig jaar een ronde deed langs alle vestigingen, had CEO Davide Sesia haar de opdracht meegegeven zo'n vijftien managers te ontslaan. "Iedereen die er oud, dik, lelijk of walgelijk uitziet of niet over de Prada-look beschikt, moet er worden uitgewerkt", zou Sesia haar hebben opgedragen.
Onmiddellijk na de eisen van de Prada-baas kregen dertien bedrijfsleiders ontslag. Volgens de rapporten zouden zij officieel zijn ontslagen wegens tegenvallende verkoopresultaten.
Bovrisse beweert later op het matje te zijn geroepen bij de CEO. Sesia dwong haar haar kapsel te veranderen en af te vallen. "Ik schaam me voor je lelijkheid", zou hij haar hebben gezegd. "Ik wil niet dat Italiaanse bezoekers jou zien."
Bovrisse, gepokt en gemazeld in de mode-industrie, werd in november op non-actief gezet. Vorige maand heeft ze besloten haar ex-werkgever aan te klagen. "Mijn verantwoordelijkheid is om hard werkende vrouwen te beschermen en te zorgen voor een veilige werkomgeving voor hen", verklaart ze haar rechtzaak. Prada Japan is onbereikbaar voor commentaar.
quote:"Ja hallo met Fok from Holland. Ja wij hadden wat vraagjes voor Prada Japan. Komt het even gelegen?"Prada Japan is onbereikbaar voor commentaar.
quote:Ja, pas wanneer ze ZELF op non-actief werd gezet en is beledigd, vindt ze dat opeens haar verantwoordelijkheid(!)Bovrisse, gepokt en gemazeld in de mode-industrie, werd in november op non-actief gezet. Vorige maand heeft ze besloten haar ex-werkgever aan te klagen. "Mijn verantwoordelijkheid is om hard werkende vrouwen te beschermen en te zorgen voor een veilige werkomgeving voor hen", verklaart ze haar rechtzaak.
quote:Daarbij; eerst zelf 13 mensen ontslaan, en pas huilie doen als je zelf aan de beurt bent. Dat had ze natuurlijk ook al kunnen zien aankomenOp zaterdag 13 maart 2010 @ 09:20 schreef timmmmm het volgende:
Toevallig dat ze daarmee komt nadat ze ontslagen is. Dat maakt het allemaal zeer geloofwaardig...
quote:Je was niet de enigeOp zaterdag 13 maart 2010 @ 09:22 schreef dennisVM het volgende:
Ik las heel even PVDA
quote:Ik ook niet, maar dan omdat hun spullen toch al niet mijn smaak zijn.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 10:19 schreef knight3 het volgende:
ik zal nooit (meer) kopen bij de Prada
quote:Gewoon net als Ivo Niehe bluffen dat je "The Director of Dutch Television" bent. Kom je overal binnen.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 09:23 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
"Yes hello. This is Driek Oplopers calling from the Netherlands!"
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 @ 09:23 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
"Yes hello. This is Driek Oplopers calling from the Netherlands!"
quote:Je hebt gelijk, ook die lelijke trollen van de H&M ontslaan!
Boeiend hoor, dit hangt ook bij de h en m in de uitverkoop
quote:Het is dat ze geen bedrijfsleiders zijn, anders zouden die bovenste drie toch ook ontslagen zijn...Op zaterdag 13 maart 2010 @ 10:43 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Boeiend hoor, dit hangt ook bij de h en m in de uitverkoop
quote:Alleen dan in een naar stofje, die naar 3 keer wassen niet meer lijkt op wat het ooit is geweest. Daarbij draagt de helft van de meisjes en vrouwen het dan ook.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 10:43 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Boeiend hoor, dit hangt ook bij de h en m in de uitverkoop
quote:that explains a lotBovrisse, gepokt en gemazeld in de mode-industrie, werd in november op non-actief gezet.
quote:Hypocriet. Ze had er geen probleem mee 13 anderen te ontslaan, maar wanneer zij aan de beurt kwam kwam ze pas in opspraak.Mijn verantwoordelijkheid is om hard werkende vrouwen te beschermen en te zorgen voor een veilige werkomgeving voor hen
quote:du bist ein beetje domOp zaterdag 13 maart 2010 @ 13:30 schreef WTF2009 het volgende:
Maar..... het is een mode concern.
Ik kan me ook niets bij voorstellen als men daar fatties en zo laat rondlopen.
Echt, ik heb niets tegen dikke mensen maar er zijn nu eenmaal banen waar ze niet thuishoren.
quote:Dan moeten ze die niet aannemen onder de noemer "beschikt niet over de gewenste capaciteiten", en niet halverwege in haar carrière ontslaan.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 13:30 schreef WTF2009 het volgende:
Maar..... het is een mode concern.
Ik kan me ook niets bij voorstellen als men daar fatties en zo laat rondlopen.
Echt, ik heb niets tegen dikke mensen maar er zijn nu eenmaal banen waar ze niet thuishoren.
quote:en jij waarschijnlijk een beetje dikOp zaterdag 13 maart 2010 @ 14:19 schreef Nemephis het volgende:
[..]
du bist ein beetje dom
quote:Het is gewoon dom om mensen om hun uiterlijk te ontslaan, het zijn immers geen modellen.Op zaterdag 13 maart 2010 @ 13:30 schreef WTF2009 het volgende:
Maar..... het is een mode concern.
Ik kan me ook niets bij voorstellen als men daar fatties en zo laat rondlopen.
Echt, ik heb niets tegen dikke mensen maar er zijn nu eenmaal banen waar ze niet thuishoren.