De Friese politie heeft vandaag in een tuin in de plaats Finkum een ondergrondse wietplantage aangetroffen. De plantage was te betreden via een hondenhok. Een man is aangehouden. Twee weken geleden werd in het Zuid-Hollandse Rockanje ook een ondergrondse plantage gevonden.
De plantage in Finkum bestond uit drie containers. In een van de containers was net geoogst en in de andere twee stonden nog planten. Hoe groot de buit precies is kan een politiewoordvoerder nog niet zeggen. De zegsman zegt de afgelopen vijf jaar niet tegen een dergelijke plantage te zijn aangelopen.
Drie weken geleden werd in het Groningse dorp Wedde zes ingegraven containers gevonden waar wiet werd verbouwd.
quote:Geen hond die het daar zoektDe plantage was te betreden via een hondenhok.
quote:Nee, na geruchten dat er regelmatig iemand het hondenhok in ging en wel verdacht lang wegbleef. Hoewel sex met honden nog strafbaar moet worden besloot de politie toch even een kijkje te nemenOp woensdag 10 maart 2010 @ 22:51 schreef twiFight het volgende:
En hoe is hij gevonden? Infraroodcameras aan helikopters?
quote:Isolatie + staal + 1m grond = undetectable lijkt me?Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:51 schreef twiFight het volgende:
En hoe is hij gevonden? Infraroodcameras aan helikopters?
quote:Ik loop ook nooit tegen iets aan wat onder de grond zit dus is het ze niet kwalijk te nemen . . .De zegsman zegt de afgelopen vijf jaar niet tegen een dergelijke plantage te zijn aangelopen.
quote:Is dat lekker? Zeewiet ?Op woensdag 10 maart 2010 @ 23:01 schreef psylopsy het volgende:
als ze mijn plantage op bodem Noordzee maar niet vinden
minder concurrentie lig ik niet wakker van
quote:Waarschijnlijk zo'n klote buurman die de NSB lijn (lees: anonieme kliklijn) heeft gebeld.Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:51 schreef twiFight het volgende:
En hoe is hij gevonden? Infraroodcameras aan helikopters?
quote:zei ik dat ik het illegaal wou maken? als je het in handen van de staat maakt (het kweken) coffeeshophouders zonder crimineel verleden, daarna pas je de wet is goed aan.Op woensdag 10 maart 2010 @ 23:14 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Lul eens niet zo dom. Maak het illegaal en je krijgt dit nog meer
quote:Als ik een scheet laat, nou dan laat de politie het voorlopig wel uit z'n hoofd om in de buurt te komen!Op woensdag 10 maart 2010 @ 23:13 schreef VivaLaHollandia het volgende:
Ik als randstedeling vind het altijd erg moeilijk om me voor te stellen hoe je ongemerkt, zonder vergunningen etc. hele containers onder de grond kan laten verdwijnen. 6 stuks nog wel. Echt, als ik een scheet laat staat de milieupolitie al voor de deur.