Verhagen: Wilders beschadigt reputatie Nederland

Politiek • Geschreven door Novum op 10-03-2010 @ 18:26 - gepost door bennootje
print 

PVV-leider Geert Wilders beschadigt de reputatie van Nederland. Dat heeft demissionair minister van Buitenlandse Zaken Maxime Verhagen (CDA) vandaag gezegd bij de opening van een conferentie van het instituut voor multiculturele vraagstukken Forum over publieksdiplomatie in Noordwijk.

Haat en angst

Wilders verspreidt haat en angst, zei Verhagen. Hij zet mensen tegen elkaar op en doet dat op een onsmakelijke manier. En ondertussen beschadigt hij de belangen van de Nederlandse bevolking en de reputatie van Nederland in de wereld.

De bewindsman verwees daarbij naar de persconferentie die Wilders vrijdag in Londen gaf na de vertoning van zijn antikoranfilm Fitna in het Britse Hogerhuis. De PVV-leider noemde de profeet Mohammed daarbij een 'barbaar, een massamoordenaar en een pedofiel'. En de Turkse premier Erdogan noemde hij een 'total freak'.

Een 'volstrekte schande', meent Verhagen. "Wanneer we toestaan dat discriminatie en haat zich verspreiden, dan leidt dat slechts tot segregatie, polarisatie, escalatie en uiteindelijk confrontatie."

Imago

Verhagen wil het imago van Nederland in de Arabische wereld verbeteren. Het merk 'Nederland' is sterk, blijkt uit onderzoek, maar scoort het laagst in drie landen waar de bevolking in meerderheid uit moslims bestaat: Indonesië, Turkije en Egypte. Daarom spreken Nederlandse diplomaten de bevolking in vooral islamitische landen steeds vaker rechtstreeks aan.

Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft drie 'regionale knooppunten voor publieksdiplomatie' opgezet in Washington, Beijing en Cairo. Deze centra kunnen snel reageren bij 'incidenten' en op 'langere termijn het imago van Nederland bij opinieleiders in de regio versterken'.

Ook is er voor dit doel een programma opgezet waarbij 'jonge toekomstige leiders en journalisten' afkomstig uit 'wereldmachten, opkomende markten en andere belangrijke landen' Nederland bezoeken. Zo bezochten vorig jaar veertien journalisten uit de Arabische wereld Nederland.


Bron: Novum


Lees ook:

» 05:53 VVD blijft verliezen in peiling71
» 25/05 PvdA, SP: akkoord verlengt de recessie82
» 25/05 Wilders: VVD volledig de weg kwijt108
» 24/05 Pechtold wederom D66-lijsttrekker71


delen | eKudos nujij

11174 views / 292 reacties
Reacties op dit bericht
92  van 292 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3
quote:
Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft drie 'regionale knooppunten voor publieksdiplomatie' opgezet
quote:
Ook is er voor dit doel een programma opgezet
Tja, en als je dan de heer Wilders de schuld geeft van je eigen buitenlandse wanbeleid, dan kun je mooi met het geld van de burger je partij-propaganda verspreiden onder je waanzingenoten.
Welke reputatie? Dat iedere immigrant hier de boel op stelten kan zetten, niet hoeft te werken en koffers met geld krijgt van de overheid?
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:34 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]

En dat 'achterlijke en zwakbegaafde volk' is lekker in de meerderheid !!!

Jammer joh, voor jou en diegene met jouw !! Wanneer vertrekken jullie ??
Eehmm, volgens mij stemt 80 procent NIET op Wilders of helemaal niet. Dat is dus zeker niet de meerderheid. In elk geval schaadt Wilders Nederlands aanzien zeker wel.Gelukkig trekt de (multiculturele) zakenwereld zich niets van tijdelijke kortzichtigheid die maar 1 straat en de telegraaf lang is.
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:29 schreef klaagbaas het volgende:
och ja een cda-er kan het niet hebben dat we in een democratie leven, whats new
Een PVV-er kan niet hebben dat Nederland binnen een internationale context leeft. Een buitenlandse premier zonder enige aanleiding een 'total freak' noemen schaadt de belangen van Nederland.

Het lijkt makkelijker om Verhagen of het CDA aan te vallen (zie alle PVV-ers hiervoor), dan om dat te ontkrachten.
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:14 schreef psylopsy het volgende:
[..]

ik had al gereageerd...
argument: zeggen dat GW discrimineerd is 100% waar !!!
Mee eens. Ik ben namelijk geen Wilders stemmer.

Dank je voor een normaal antwoord.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:12 schreef Cizzle het volgende:
De islam-knuffelaars zijn pas slecht voor onze reputatie.
http://www.youtube.com/watch?v=EJKRF2uB8xU
Pat over Joden en Israel
http://www.youtube.com/watch?v=9Vaw658Bow8

Pat over Amerikaanse Christenen
http://www.youtube.com/watch?v=7f01IBDoZGg&feature=related

etc etc etc
Hij ageert tegen elk geloof, maar dat vertel je er stiekem niet bij hé
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:31 schreef Zayin-b-ayin het volgende:
Wilder schaadt helemaal niets. ...... het achterlijke en zwakbegaafde volk dat op hem stemt des te meer.
Jij bent hoog begaafd zeker
De reputatie van Nederland is nog ernstiger beschadigd door die verraaier van een Bos.
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:12 schreef Cizzle het volgende:
De islam-knuffelaars zijn pas slecht voor onze reputatie.
http://www.youtube.com/watch?v=EJKRF2uB8xU
Hij zegt het wel erg goed moet ik zeggen...
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:32 schreef Denni het volgende:
[..]

Hij zegt het wel erg goed moet ik zeggen...
Moet je hem horen over Amerikanen
De intellectuele en vrome moslim zou zich geen zorgen moeten maken om Wilders. Gewoon genieten van de hoge kwaliteit onderwijs en dan je biezen pakken en elders je steentje bijdragen, simpel.

Juist de mensen die veel waarde hechten aan onstabiele factoren zullen bij geringe veranderingen de grootste klappen ondervinden.
Als dit betekend dat de moslimgemeenschap genoegen moet nemen met minder, so be it.
userIcon
Jaja, en Verhagen is zeker geheel onschuldig in deze?
In een land waarin descennia van liberaal en multicultureel wanbeleid, en internationaal gehielenlik, hebben geleid tot de introductie van eerwraak en american style straatbendes, en de leiding aankomt met:

"Wanneer we toestaan dat discriminatie en haat zich verspreiden, dan leidt dat slechts tot segregatie, polarisatie, escalatie en uiteindelijk confrontatie." ,

wetende dat het volk dom is en simplistisch reageert, hoe veel impact denkt meneer Verhagen dan dat het zwart maken van 1 van de weinige oponenten van dit regiem zal hebben op de stemmers?

De descennia lang opgebouwde spanning moet een keer tot ontlading komen, en mensen die echt verandering willen kijken niet zo nauwkeurig. Veel van de nieuwe aanhang van Wilders stemt, naar mijn mening, niet zo zeer voor Wilders, als wel tegen de uitverkoops en hielenlik mentaliteit van het liberale establishment. Doet Wilders het nu goed door proteststemmers?, nee ik denk eerder wanhoopsstemmers.



[ Bericht gewijzigd door centralist07 op woensdag 10 maart 2010 @ 21:16 ]
userIcon
quote:
Het merk 'Nederland' is sterk, blijkt uit onderzoek, maar scoort het laagst in drie landen waar de bevolking in meerderheid uit moslims bestaat: Indonesië, Turkije en Egypte.
Het zal me eerlijk gezegd aan mijn lul jeuken wat ze in die kutlanden van Nederland vinden.

Verhagen beschadigd ons imago door op eigen houtje tegen de NAVO te zeggen stuur die brief maar, ik regel dat wel.

Kennelijk "vergeet" Maxime dat dan maar even voor het gemak.
En dat gaat dan over landen die iets te vertellen hebben in de wereld waar hij eigenhandig dus ons imago bij om zeep helpt en dat is vele malen erger dan 3 van die nietszeggende en niettoevoegende tyfuslanden tegen ons in het harnas jagen.

Maxime, pak je spullen en ga naar huis, misselijke vent dat je er bent
userIcon
Het Westen heeft confrontatie nodig. Anders stagneren we.
userIcon
PVVers en achteraf zeggen : we didn't know
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 19:49 schreef kitao het volgende:
[..]

Het is Savannah land en geen rimboe dus zo best ben je blijkbaar ook niet geinformeerd door je radiootje.

Mijn punt waar het uiteindelijk om ging, was gezien je 1e reactie duidelijk genoeg.

Maar daar zullen we het maar niet meer over hebben he..

Liever mierenneuken over de rimboe..
Islam beschadigt reputatie Nederland
Ik hoop echt dat de PVV zo groot wordt als de rest, zodat NL totaal onbestuurbaar wordt, zoals in België.

Kunnen we nog lachen hier!

Niet dat ik het wil, maar het volk krijgt eenmaal de leiders die het verdient. En raad eens wat NL nu verdient?

Mijn geluk kan dan niet op
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 21:08 schreef centralist07 het volgende:
In een land waarin descennia van liberaal en multicultureel wanbeleid, en internationaal gehielenlik, hebben geleid tot de introductie van eerwraak en american style straatbendes, en de leiding aankomt met:

"Wanneer we toestaan dat discriminatie en haat zich verspreiden, dan leidt dat slechts tot segregatie, polarisatie, escalatie en uiteindelijk confrontatie." ,

wetende dat het volk dom is en simplistisch reageert, hoe veel impact denkt meneer Verhagen dan dat het zwart maken van 1 van de weinige oponenten van dit regiem zal hebben op de stemmers?

De descennia lang opgebouwde spanning moet een keer tot ontlading komen, en mensen die echt verandering willen kijken niet zo nauwkeurig. Veel van de nieuwe aanhang van Wilders stemt, naar mijn mening, niet zo zeer voor Wilders, als wel tegen de uitverkoops en hielenlik mentaliteit van het liberale establishment. Doet Wilders het nu goed door proteststemmers?, nee ik denk eerder wanhoopsstemmers.

Trouwens: Mensen die bang zijn dat Wilders aan de macht komt omdat ie discriminerend zou zijn, en ik vind dat keppeltjes wel, hoofddoekjes niet voorstel ook een discriminerende houding, hebben geen erg hoge dunk van de rechterlijke macht. Theoretisch kunnen politici helemaal geen discriminerende maatregelen nemen, want dat mag niet. Dus waarom je zorgen maken over een discriminerende Wilders? Wel het antwoord ligt voor de hand: Onderbewust weten we allemaal dat de juridische- en grondwettelijke- basis van dit land niet deugt, daarom zijn de mensen bang. Rijst de vraag: Als de grondwet deze politieke onzekerheid oproept, als dit kiesstelsel deze verlammende patstelling jarenlang in stand houdt, waarom dan niet eens de grondwet onder de loop nemen? Antwoord: Dat is democratisch gezien bijna een onmogelijkheid, een democratie heeft een ondemocratisch begin waarin de grondwet wordt gemaakt en daar moet de democratie het dan mee doen. En deze grondwet betekent dat dit land compleet machteloos is, overgeleverd aan gekibbel in de 2de kamer.

Het is juist deze grondwettelijk ingebouwde patstelling die polarisatiegolven als een soort van politieke aardbeving laat onstaan. Als dit land gewoon de grootste partij zou laten regeren, de 2de kamer afschaft, onder een grondwet die duidelijk de seculiere democratie boven alle andere belangen plaatst dan pas krijg je een land, dit land is geen land maar een kippenhok.

Dat, drugs, hoeren, feest imago..

Ja, vre-se-lijk, dat het word geschaad
userIcon
Maxime Verhagen is katholiek en één van Nederlands beroemdste schrijvers zei bij monde van één van zijn personages het volgende over katholieken:

"De katholieken! Dat is het meest schunnige, belazerde, onderkruiperige, besodemieterde deel van ons volk! Maar die naaien er op los! Die planten zich voort! Als konijnen, ratten, vlooien, luizen. Die emigreren niet! Die blijven wel zitten in Brabant en Limburg met puisten op hun wangen en rotte kiezen van het ouwels vreten!"
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 21:48 schreef plum het volgende:
[..]

ONTHOUD DIT EVEN GOED!;
Waar iedereen ontkent is de waarheidspreker vaak ongewenst.
Gezien de Wilders topics, en zeker die van de afgelopen week, zijn Linkse mensen zeer ongewenst, trek je eigen conclusies
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:04 schreef celikadam het volgende:
Ik ben benieuwd, als die clown aan de m8 komt hoelang het duurt wanneer de eerste rellen ontstaan.

Misschien word hij netzoals Pim uitgeschakeld door overheid zelf, wanneer de economische belangen in gevaar komt
Ga jij nu maar een verfrissende cursus Nederlands volgen. Als je in 1 halfgebakken, onheil uitlokkende Nederlandse zin 3 fouten hebt staan, kun je beter je grote klep dicht houden!
userIcon
Ik snap het niet. Wilders is een 'signaal', en niet meer dan dat.
Dat sommigen hier Wilders als een soort Messias zien vind ik doodeng. Hij kan het niet, echt niet.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:23 schreef LekkerDingXL het volgende:
Ik snap het niet. Wilders is een 'signaal', en niet meer dan dat.
Dat sommigen hier Wilders als een soort Messias zien vind ik doodeng. Hij kan het niet, echt niet.
Wilders is dan ook geen gevaar voor de samenleving, het zijn zijn volgelingen.
userIcon
Ik zou zeggen kies voor Geert.
Ik zou zeggen kies voor 'weg met allochtonen/Moslims'

JULLIE zijn wel blij voor jezelf, maar vergeet niet wat Nederland als geheel zal verliezen

- werk waar geen personeel is (wij willen gastarbeiders, huilie huilie)
- NL economie die als een speer omlaag gaat

maar wees trots op jullie Geertje, ga zo door!

Nederland is klein, dus denk groot wordt er gezegd maar jullie denken klein
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:28 schreef TR_SoldieR het volgende:
Ik zou zeggen kies voor Geert.
Ik zou zeggen kies voor 'weg met allochtonen/Moslims'

JULLIE zijn wel blij voor jezelf, maar vergeet niet wat Nederland als geheel zal verliezen

- werk waar geen personeel is (wij willen gastarbeiders, huilie huilie)
- NL economie die als een speer omlaag gaat

maar wees trots op jullie Geertje, ga zo door!

Nederland is klein, dus denk groot wordt er gezegd maar jullie denken klein
Boffen de mensen even, wanneer je, je eigen aan de wet- en regelgeving houdt, goed functioneert en je eigen naar behoren opneemt in de samenleving, er helemaal niets aan de hand is
Christenen worden Marokko uitgegooid, worden in de gehele islamitische wereld gediscrimineerd, vervolgd en vermoord en waar komt onze christen minister mee...??????
Verhagen is een lammetje zoals alle ministers die ons land te kakker zet in het buitenland, niet Wilders!
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:28 schreef TR_SoldieR het volgende:
Ik zou zeggen kies voor Geert.
Ik zou zeggen kies voor 'weg met allochtonen/Moslims'

JULLIE zijn wel blij voor jezelf, maar vergeet niet wat Nederland als geheel zal verliezen

- werk waar geen personeel is (wij willen gastarbeiders, huilie huilie)
- NL economie die als een speer omlaag gaat

maar wees trots op jullie Geertje, ga zo door!

Nederland is klein, dus denk groot wordt er gezegd maar jullie denken klein
Je hoeft toch niet weg? Wil je weg dan?
userIcon
Haha de pot verwijt de ketel he Maxime ; CDA de partij die de pedo priesters een hand boven het hoofd houdt.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:52 schreef psylopsy het volgende:
[..]


dus door ons te verlagen naar Marokkaans niveau word het beter
Wil je hiermee soms zeggen dat Marokkanen van een lager niveau zijn..

Racist..

en weer een voor het rechtse fok! lijstje..
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:30 schreef Roachie het volgende:
Wilders !!!! Hij zet niet aan tot haat hij verwoord alleen de gevoelens van de Nederlander...

PVV grootste van Nederland!!!
spreek svp voor je zelf mafkees
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:25 schreef BasOne het volgende:
[..]

Wilders is dan ook geen gevaar voor de samenleving, het zijn zijn volgelingen.
Ben het met je eens, hij heeft in no time alle Tokkies voor zich gewonnen.
Maar als de grote politieke partijen de beweegredenen negeren, gaat het echt fout. Niemand is bereid om nog meer crap te accepteren van de Islamietjes die vanaf jongs af aan meekrijgen dat ze tot een superras behoren en dus hier iedereen mogen schofferen en terroriseren.
userIcon
Kijk gewoon even P&W deze avond en zie wederom waarom Wilders wel een punt heeft. Madam aan tafel heeft respect voor de cultuur die eerwraak toejuicht. Zoals Teeuwen ooit al zei, de grens ligt bij geweld, en dat loopt de spuigaten uit!
userIcon
En FUCK de reputatie van Nederland, meneer Verhagen, dit is wat er speelt en dan had je maar eerder wakker moeten worden.
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:34 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
[..]

En dat 'achterlijke en zwakbegaafde volk' is lekker in de meerderheid !!!
Ik zou (wat zijn het?) 20 (?) van de 150 zetels geen meerderheid durven noemen hoor..
userIcon
Ach... hoogmoed komt voor de val. Met dit soort uitspraken zet Wilders zichzelf meer en meer als een onbeschofte en ondemocratische dictator-in-de-dop neer. Eentje die druk bezig is z'n hand te overspelen bovendien.
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:40 schreef kitao het volgende:

[..]


Ik kan Verhagen na het lezen van deze tekst slechts gelijk geven , die GW is een gevaar voor de veiligheid en economie , tenslotte is hij geen cartoonist die voor een lokaal krantje vieze plaatjes optekent maar wordt hij gezien als een vertegenwoordiger van dit land.
Als cartoon hoop ik dan en beseft het buitenland dat die kerel een klap van de molen heeft gehad en dat niet iedereen achterlijk is geworden hier.
Idd, zegt iemand de naam Haider nog iets? Oostenrijk heeft het economisch ook zwaar gehad toen deze xenofobe politicus in de regering kwam...
userIcon
DAT DIT KAN IN NEDERLAND !1!!1EINZ11!!1
userIcon
Misschien is Wilders xenofoob, ik beschouw mezelf nog altijd als weldenkend. En het bevalt me niets.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:28 schreef TR_SoldieR het volgende:
Ik zou zeggen kies voor Geert.
Ik zou zeggen kies voor 'weg met allochtonen/Moslims'

JULLIE zijn wel blij voor jezelf, maar vergeet niet wat Nederland als geheel zal verliezen

- werk waar geen personeel is (wij willen gastarbeiders, huilie huilie)
- NL economie die als een speer omlaag gaat

maar wees trots op jullie Geertje, ga zo door!

Nederland is klein, dus denk groot wordt er gezegd maar jullie denken klein
Nee, echt? Ik bedoel, echt?
Nederland kan niet zonder jou? Er zijn alleen maar gastarbeiders uit moslimlanden te krijgen? Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat nou net de hardste schreeuwers hier het minst gemist zullen worden als ze morgen op het vliegtuig stappen.

Oh, boehoehoe, we hebben geen moslim-gastarbeider meer, boehoehoe.. wat nu? Trekken we een blik Balkan open of een blik EU-werknemers? Of gooien we onze eigen werklozen op de markt, ik kan maar niet kiezen. Help eens?

Ik heb geen enkel probleem met Moslims maar sommige schreeuwers hier zijn toch zo in hun rol gevallen van vermoeiende Moslim dat je haast PVV wil gaan stemmen om de gezichten te zien als ze op het vliegtuig stappen.

Nou weet ik ook wel dat het grootspraak is van je en deze economie veel te lekker is om van te plukken nu je dat nog kan, dus weinig kans dat je je woord waarmaakt, maar je zou het toch haast willen doen, hè?
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:31 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]

^^ Dat dus.
Verder zou Verhagen zich eens druk moeten maken om de binnenlandse problemen waar Wilders TERECHT naar wijst, i.p.v. verder te gaan met 30 jaar kop in 't zand en ontkennen van de problemeen.
EPIC FAIL
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:26 schreef XDasko het volgende:
[..]


Dat heeft NL vroeger in andere landen ook gedaan..
goes around comes around
Ah, dit is onze straf dus voor iets wat onze verre (heel verre) voorouders gedaan hadden. Zeg dat dan meteen, dan weet ik tenminste waarom men er zo'n zooitje van maakt. Dan snap je ook vast wel dat Wilders ontstaan is omdat degenen die ons die straf geven ook straf verdienen, toch?

What goes around comes around again, right?
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:41 schreef HandigeHarry010 het volgende:
Ik zeg niet dat ik het eens ben met Wilders

Maar het is juist Maxime Verhagen die aan geloofwaardigheid verliest als hij denkt dat hij "meer gelijk" heeft dan anderen. Wilders mag iets zeggen en Verhagen mag iets zeggen. Dan beslis ik wel wat ik moet geloven meneer Verhagen.

Alsof Verhagen en Balkenende ons populair maken met hun Afghanistan oorlog. Die man moet eens in de spiegel kijken.

Maxime is een vent als hij in de spiegel kijkt. Balkenende zou dat ook noeten zijn. als ze lager kijken hebben ze geen ballen. .....
userIcon
Wat ik niet helemaal snap: ik stem al mijn hele leven links. Maar hoezo ben je dan ineens een islam knuffelaar? Ik heb een paar vrienden die moslim zijn, maar ik ben het totaal niet eens met die religie of welke vorm van religie trouwens. Zie maar eens wat het teweeg brengt. Ik ben wel nieuwsgierig, dus ik ben wel benieuwd wat voor mensen een reden is om moslim te zijn of worden. Ik denk dat het ook grotendeels een cultuurverschil is en dat er ook wel degelijk een probleem is. Het verschil vind ik dan dat ik vind dat beide partijen schuldig zijn. Mensen zijn van oorsprong vrij egoistisch volgens mij, want waarom zou je van jouw kant niet een beetje moeite doen. Als nederland overstroomt en wij zaten ineens in Rusland vast (ik zeg maar wat) bouwen we daar ook de boel meteen vol met hollandse snackbars Pas jij je een beetje aan, past de ander zich ook meer aan (dom he, maar dat geloof ik echt) Ik ben trouwens nog ooit overgehaald om moslim te worden, ik snap dus ook niet zo goed waar mensen eigenlijk bang voor zijn. En sinds wanneer is moslim zijn gekoppeld aan criminaliteit? staat dat ook ergens in de Koran? want dat moet meneer Wilders me nog maar een keer uitleggen. dat die problemen opgelost zijn als alle moslims weg zijn. Of waren dat nou de marokkanen? In elk geval weet ik ook nog niet wat er precies opgelost is als die ook allemaal weg moeten. Ik zal in elk geval de shoarmazaak op de hoek erg missen En ow ja, mag ik ook heel even generaliseren? waarom zijn het allemaal (lelijke ) mannen in de pvv en stemmen er wel vrouwen op?
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:39 schreef Schepseltje het volgende:
[..]
Ik heb nog niemand horen zeggen dat MV deze uitspraken niet mag doen. Tegelijkertijd zijn er wel enorm veel mensen die Wilders willen verbieden voor zijn mening uit te komen.
Hij mag ze gerust zeggen: In de kroeg, waar die opmerkingen thuishoren...
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 18:32 schreef Zayin-b-ayin het volgende:
[..]


precies.. het is dus die achterlijke Nederlander die er zelf voor kiest om het land naar de klote te helpen.
Omdat die een andere mening dan jou heeft zeker?
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 20:06 schreef HandigeHarry010 het volgende:
[..]


Nee, want je maakt een spelfout. Maar gelukkig kan ik dat voor jouw verbeteren. Beschadigd met een "d".

Nou de groeten.
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/article/detail/469109/2010/03/10/Verhagen-Wilders-beschadigt-belang-Nederland.dhtml

Goh ze kunnen bij het AD en nu.nl en nog veel anderen niet meer spellen ? "t" dus !
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 23:03 schreef ArfArf het volgende:
[..]


Wil je hiermee soms zeggen dat Marokkanen van een lager niveau zijn..

Racist..

en weer een voor het rechtse fok! lijstje..
Dat zegt hij niet; hij heeft het over de staat Marokko, dat is wat anders als "de Marokkanen".
userIcon
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 @ 09:57 schreef kitao het volgende:
Mooie wet voor politici opgesteld door politici :
[..]

http://vlex.be/vid/internering-personen-geestesstoornis-29573119

GW creëert een groot veiligheidsrisico voor de burgers in Nederland waartegen de maatschappij beschermd moet worden dus aan die voorwaarde voldoet hij al.
Nu nog wachten op een psychiatrisch rapport.

P.S. weet iemand of dat een politicus eerst mentaal en fysiek onderzocht moet worden alvorens hem/haar een aanstelling wordt gegeven ?
Je haalt hier een Belgische wet aan
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 19:18 schreef kroegtijger het volgende:
[..]

Nee sjakie, het is toch geen hogere wiskunde ofzo? Welke landen zijn booming? India, Pakistan, China, Emiraten (Dubai). Waar zitten onze investeringen? Grotendeels daar. Het gaat er niet om waar de producten naartoe gaan, maar hoe de geldstromen lopen. Als een bedrijf als Tata plots besluit om maar niet meer met Nederlandse bedrijven samen te werken kan het dus zomaar gebeuren dat de bedrijven in de landen waar onze producten heen gaan in handen zijn van bedrijven die afkomstig zijn uit moslim-landen. Dat kost je dus vele malen meer dan de directe export.
Hmm India is nog altijd een Hindu land dat in grote oorlog verkeerd met moslimlanden pakistan en afghanistan. Tata is een parsi, en parsi's worden al sinds de 8e eeuw onderdrukt door moslims ook niet echt een probleem. China is ook geen echt moslimland althans niet als het aankomt op handel en nijverheid alleen op boeren, en ik weet of je de situatie Dubai hebt bekeken maar die stad is nu bijna Failliet.

Nee, het is inderdaad geen hogere wiskunde, maar volgens mij snap je nog niet helemaal dat onze handelspositie helemaal niet zo afhankelijk is van Egypte en Indonesie als verhagen doet denken.
Verhagen is redelijk aan het de hoop schefferen, lobbyen voor een baan bij VN of de NATO zodat ie helemaal loaded kan gaan pensioneren. Als het ze namelijk om de economie ging, hadden ze der voorgezorgd dat niet alle Nederlandse topbedrijven in de uitverkoop stonden, en hadden er niet voor gezorgd dat de ABN de afgrond werd ingesmeten. De Nederlandse politici zijn alleen nog maar bezig met de populariteitswedstrijd die rond de politiek hangt en allang niet meer met de politiek zelf.
userIcon
nee balkenende heeft ons imago goed gedaan met zijn rotkop
Hoe durft verhagen juist op een van de punten waar hij juist zelf zo slecht op scoort, hier een ander op te veroordelen... Ik houd me niet zo bezig met carnaval maar is hij toevallig Prins Carnaval geweest ?
Hij schaamt zich voor Wilders, nou, ik ook, behalve dan op zijn punt van criminaliteit/veiligheid en de idiote krankzinnige toename van niet-aanpassende nieuwkomers (kennelijk lezen, snappen en/of onthouden mensen geen cijfers). Maar ik schaam me ZELF juist rot als Nederlander, juist om dit soort figuren als Prins Carnaval, 'Koning Carnaval Balkenellende' en Jezius van Aahrsen, of was het nou Jozias van Aartsen ?

Typisch weer zo'n vuile bruine CDA-stunt zo vlak voor de verkiezing, bijna net zo smerig als Gerda's exhibitionistische nieuwe nummertje. Laf hoor, nog net voor de opheffing van het CDA nog ff snel iedereen mee in de eigen stront roeren. En dan nog doen alsof ze niet in r gaten had dat ze geen kledij meer aan had... wat misselijkmakend, gatverdamme !!! Motie van Treuring ? Had toch meer een 'Motie van Stront' of 'Motie van Slappe Lul' moeten zijn. Dit alles natuurlijk met als logisch juridisch gevolg dat ze dan maar voortaan verder dr hele leven een burkaatje moeten gaan dragen, kan ze meteen Wilders het land uit doen laten vluchten. En ook voor straf nog 100 jaar in de oppositie... maar dan natuurlijk wel met, vooral op twee plekken, ingetaped met ducktape.
Ja, het lijkt allemaal zo moeilijk, die oplossingen en ja, het lijkt ook een beetje hard, maar die rekening die er nog ligt voor de belastingbetaler: 1 volle Euro per gezin, veroorzaakt door Gerdaatje van het CDA... een half miljoen voor het verkiezingsvotje en voor die van het bijbehorende feestje van nog eens een half miljoen. En dat allemaal nota bene nog wel in 'de Efteling'. Dan kan ik echt niets anders meer zeggen dan dat ze er nog goedkoop van af komt !
Kijk... dat klinkt toch al een stuk beter ? Ik zou echt een prima vooruitstrevende rechter zijn voor dit land, of niet dan ? Maargoed, dankzij Gerdaatje dus nog genoeg werk voor de dismissed minister van juridische zaken. Doen ze meteen s wat nuttigs... en dat zou nog 's CDA'ers trekken.... Gladde Stijve Koppen genoeg daaro.
Stapt de minst slechte CDA'er Eurlings op.... Sjonge wat een nieuws.... dan had hij van mij wel mogen blijven.... pak em beet als 'Minister van Treurnis'. Maar ook met respect: Waarschijnlijk toch nog de minst slechte beslissing van zijn leven.

Bovendien is die hele oorlog bijna net zo zinloos en smerig als al die andere honingzoete kontlikkende lekkernij-klopjachten van de VS. Nee, de VS is geen volk van Jezus, ze geilen op oorlog.... onze betrouwbare geschiedenisboeken liegen daar niet om. En ook niet om het feit dat al deze volkeren uiteindelijk, met uitzondering van Duitsland, zeer klein of uitgeroeid werden. Wij moeten opdraaien voor de haat van 'onze lieve heer de VS' en onze vrome 'Koning Carnaval'. Krijg de klere... ohja, vooral Gerda natuurlijk. Dat wordt flink dokke uit die geldverneukende partijkas. Gaan jullie eigenlijk wel naar de kerk ? En zoja wat doe je daar dan ? Ehh nou, geen geschiedenisboeken lezen in ieder geval. Ga die bijbel toch eens op een serieuze manier lezen. Doen jullie aan strippoker of zo ? Of alleen maar een beetje rukken aan die stijve koppen ? Die vieze blaadjes kun je maar beter thuis lezen, lijkt me zo.

[ Bericht gewijzigd door dnaleor14 op donderdag 11 maart 2010 @ 20:10 ]


[ Bericht gewijzigd door dnaleor14 op donderdag 11 maart 2010 @ 20:11 ]
92  van 292 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3


Lees ook:

» 05:53 VVD blijft verliezen in peiling71
» 25/05 PvdA, SP: akkoord verlengt de recessie82
» 25/05 Wilders: VVD volledig de weg kwijt108
» 24/05 Pechtold wederom D66-lijsttrekker71


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden