In het Gelderse Wijchen zijn afgelopen nacht tussen de zeventig en honderd auto's beschadigd. Dit meldt de politie vandaag. Het is niet de eerste keer dat vandalen in de wijk Abersland toeslaan, twee weken geleden was het ook raak.
Bij veel auto's werd de antenne verwijderd of verbogen. Bij twee auto's werd tuinmeubilair op het dak van de auto gezet en in een geval was er een bloempot op de motorkap van de auto geplaatst. De politie onderzoekt de zaak.
quote:Moet je ze wel eerst vangenOp woensdag 10 maart 2010 @ 12:06 schreef kakner2 het volgende:
Goh misschien de schade verhalen op de daders en/of ouders. Of is dat te "hard" optreden?
quote:Hou op, het moet wel leuk blijven!Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:06 schreef kakner2 het volgende:
Goh misschien de schade verhalen op de daders en/of ouders. Of is dat te "hard" optreden?
quote:Van koffie wordt je boos en van thee ga je schreeuwenOp woensdag 10 maart 2010 @ 12:26 schreef VivaLaHollandia het volgende:
Alle drugs verbieden. Inclusief alcohol, koffie en tabak. That 'll teach 'em!!
quote:of gratis automodificatie, met gebrek aan talent...Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:36 schreef Rustiq het volgende:
aparte vorm van automutilatie?
quote:Lijkt me een prima oplossingOp woensdag 10 maart 2010 @ 12:06 schreef kakner2 het volgende:
Goh misschien de schade verhalen op de daders en/of ouders. Of is dat te "hard" optreden?
quote:Nee echt joh, cowboy? Zullen we bij gebrek aan een gearresteerde dader er anders zelf maar eentje aanwijzen? Immers, volgens figuren zoals jij moet er altijd iemand boeten...dus zullen we Kees de buurman dan maar aansprakelijk stellen?Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:06 schreef kakner2 het volgende:
Goh misschien de schade verhalen op de daders en/of ouders. Of is dat te "hard" optreden?
quote:Bah, die rechtse hobby's zijn te triest voor woordenOp woensdag 10 maart 2010 @ 12:27 schreef twiFight het volgende:
[..]
Met het huidige budget voor politie en justitie geef ik dat niet veel kans.
Ik hoop niet dat de politie ze vangt, ik hoop dat een knokploeg de dader(s) spot en zelf het recht in handen neemt.
quote:WAT EEN ONZIN!!! NATUURLIJK GA JE VAN THEE NIET SCHREEUWEN!!!Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:35 schreef Case4 het volgende:
[..]
Van koffie wordt je boos en van thee ga je schreeuwen
quote:en dan komt dader vrij omdat deze mishandeld is en mogen de helden zittenOp woensdag 10 maart 2010 @ 12:27 schreef twiFight het volgende:
[..]
Met het huidige budget voor politie en justitie geef ik dat niet veel kans.
Ik hoop niet dat de politie ze vangt, ik hoop dat een knokploeg de dader(s) spot en zelf het recht in handen neemt.
quote:Omdat ze in sommige culturen de straat op worden geschopt na het avondeten.Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:45 schreef ElectricEye het volgende:
Een bekend oud-Hollandsch gezegde luidt:
Ledigheid is des duivels oorkussen.
Oftewel, verveling leidt tot rotzooitrapperij. Waarom, o waarom weet de huidige jeugd zichzelf toch zo slecht te vermaken?
quote:Het zou ook iets kunnen zijn met hang naar identiteit, ontzuiling, idividualisering, etc.Op woensdag 10 maart 2010 @ 16:04 schreef qu8us het volgende:
[..]
Omdat ze in sommige culturen de straat op worden geschopt na het avondeten.
quote:Hoe kom jij erbij dat het kut is om in Wijchen te wonen? Woon hier helemaal fantastisch! Mag ik vragen waar jij vandaan komt?Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:19 schreef JanKort het volgende:
Ze moesten die vuile alcohol als eerste verbieden!! Rook een jonko of slik een pilletje, dan doe je zo iets niet. Of erken gewoon wie je bent en live with it. Hoe kut het ook is om in Wychen te wonen.