Na de gemeenteraadsverkiezingen van vorige week, zei de Haagse PVV-lijsttrekker Sietse Fritsma dat zijn partij 'de gevestigde politiek in de stad helemaal gek gaat maken'. Demissionair premier Balkenende vindt deze uitspraak "buitengewoon onverstandig en niet voor herhaling vatbaar". Balkenende zei dat vandaag na afloop van de Hofstadlezing in Den Haag.
De gevallen premier vindt de uitspraak van Fritsma, ook Tweede Kamerlid voor de PVV, 'het toppunt van cynisme'. Ook vroeg Balkenende zich af: "En wat schieten we er mee op?" De recentelijk herkozen CDA-leider wees erop dat, in Nederland, de verschillende partijen wel samen moeten werken om de problemen van de burgers op te lossen. De opmerkingen van Fritsma vergroten, volgens de CDA-lijsttrekker, enkel de kloof tussen het bestuur van een stad en de gevoelens onder de bevolking.
quote:Er moet altijd tegengas zijn van alle kanten. Maar ik weet zeker dat er iets moet veranderen in dit land. Jij volgens mij ook welOp woensdag 10 maart 2010 @ 10:04 schreef Positivitijd het volgende:
de PVV is een gevaarlijke partij.
Als we straks PVV/VVD/CDA krijgen. Reken maar dat er een hoop dingen gaan veranderen en zonder links tegengas kan het nog wel eens heel raar lopen met dit land.
quote:PVV komt en wil niet aan de macht. De voorbeelden daarvan zien we nu al in Den Haag en Almere. PVV wil de eeuwig schoppende oppositiepartij blijven. Alleen hebben veel PVV-stemmers dat (nog) niet door.Op dinsdag 9 maart 2010 @ 23:40 schreef ThaSandman het volgende:
Helaas voor jou komt PVV wel aan de macht en terecht.
quote:Nogmaals ik sluit mijn ogen en oren niet voor de problemen die er zijn. Ik weet wat er gaande in, ook ik zie dingen en hoor dingen, veel meer dan de meeste mensen op Fok, ik weet dus waar ik over praat.Op woensdag 10 maart 2010 @ 10:14 schreef WTF2009 het volgende:
[..]
Everest ik weet dat je normaal gesproken eerlijk bent in het beoordelen daarom reageer ik nu op je. Laat teleurstelling niet maken dat jij uit het oog verliest dat er echt wel iets moet gebeuren. Je weet ook best dat de huidige politiek er niets van bakt. Ik ken de tijden nog dat marokkanen en nederlanders geen problemen samen hadden. Jij en bijvoorbeeld Wa3ra kunnen veel betekenen voor de groep mensen die dreigt tussen de wal en het schip te raken. Wilders heeft het niet voorzien op jullie, die hoopt gewoon ergens in het midden uit te komen waardoor er wel eerst dingen ten goede moeten veranderen. Met "ten goede" bedoel ik ten goede voor ons allemaal, dus voor iedereen die hier woont. Als ik een marokkaanse was, zou ik eerst gloeiend kwaad worden op de groep ellendelingen die het voor mij zouden vergallen hier terwijl ik hier alleen maar wil leven in vrede. Ik denk dat daar ongeveer het juiste idee ligt waar iedereen mee bezig moet gaan. Dan komen we er samen wel uit. Schelden over en weer helpt geen drol. Wij moeten degenen die hier de boel op stelten zetten ter verantwoording roepen. Dan maar met hulp van Wilders. Als de PVV er in de komende 4 jaar een puinhoop van maakt of op discriminatie overgaat dan zijn ze zo exit want dat wil niemand, al hebben ze nog zo'n grote mond.
Groet..... ik wens jou een fijne dag en wijsheid
quote:Ik heb bij Balkenende in elk geval een beter gevoel dan bij Fritsma.Op dinsdag 9 maart 2010 @ 23:30 schreef SanSebastian het volgende:
Fritsma is eng. Balkenende is slim.
quote:Balkenende I viel door interne ruzies binnen de LPF, dat valt Balkenende niet aan te rekenen, Balkenende III viel niet, blijven er twee over, die (ironisch) beide vielen over de missie in Uruzgan.Op woensdag 10 maart 2010 @ 01:58 schreef Danny het volgende:
Balkenende is toch die nerd die vroeger altijd gepest werd, praat alsof ie net een hap zuur heeft genomen en al meerdere kabinetten heeft laten vallen?
quote:Verandering kan ook plaatsvinden door een positieve instelling.Op woensdag 10 maart 2010 @ 10:16 schreef WTF2009 het volgende:
[..]
Er moet altijd tegengas zijn van alle kanten. Maar ik weet zeker dat er iets moet veranderen in dit land. Jij volgens mij ook wel
quote:Op zich vind ik het een gezonde opmerking van Balkenende, niets mis mee.Op dinsdag 9 maart 2010 @ 23:51 schreef crumpet het volgende:
En meneer Balkenende heeft hier natuurlijk gewoon gelijk.
quote:"gewone mensen" dus.Op dinsdag 9 maart 2010 @ 23:35 schreef everest_p het volgende:
[..]
Fritsma is niet eng, gewoon een beetje dom net als De Mos, Grauss, Bosma en noem het rijtje maar op
quote:Dat was een rompkabinet om de periode naar de verkiezingen te overbruggen na de val van Balkenende IIOp woensdag 10 maart 2010 @ 00:21 schreef ph4ge het volgende:
[..]
Balkende III is niet gevallen!Mensen moeten eens kappen met dit soort onzin van Wilders overnemen, het is gewoon niet waar.
quote:En de verandering van de PVV hier is:Op dinsdag 9 maart 2010 @ 23:29 schreef ZodiaX het volgende:
Tja, er zou maar eens wat veranderen! dat kan toch niet!
quote:Dat is nu exact waar half Nederland op hoopt,Op woensdag 10 maart 2010 @ 10:04 schreef Positivitijd het volgende:
de PVV is een gevaarlijke partij.
Als we straks PVV/VVD/CDA krijgen. Reken maar dat er een hoop dingen gaan veranderen en zonder links tegengas kan het nog wel eens heel raar lopen met dit land.
quote:Op woensdag 10 maart 2010 @ 09:55 schreef everest_p het volgende:
[..]
Klopt, het veroordelings percentage voor deze jongens moet worden verhoogd, aan zwaarder straffen hebben we niets. Zodra dit gebeurd kun je veel sneller criminele hangjongeren van de straten halen.
Ik praat niets goed en besef dat er degelijk problemen zijn, alleen doet geertje dit niet eerlijk omdat hij het bijvoorbeeld niet heeft over Antilianen, terwijl zij vaker zijn vertegenwoordigd in de misdaad cijfers.
quote:Kort samengevat: jij bent voor een dictatuur.Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:57 schreef vonStarhemberg het volgende:
'De opmerkingen van Fritsma vergroten, volgens de CDA-lijsttrekker, enkel de kloof tussen het bestuur van een stad en de gevoelens onder de bevolking.'
Natuurlijk is het weer de schuld van de PVV...
Dat die kloof al enorm is,daar kijkt Bakellende dus maar ff overheen.
Samenwerken zus,polderen zo... Wat dit land en zijn bestuur nodig heeft is een flinke schop onder de kont! De gevestigde orde van pappers en nathouders HUP,allemaal d'ruit en er ook voor zorgen dat die uitzuigers,huichelaars en landweggevers ook nooit meer ergens een publieke functie kunnen vervullen.
Vervolgens al onze militairen terug naar Holland,de belastingen fors omlaag,te beginnen met het gejatte kwartje van Kok, alle illegalen enkeltje thuisland, alle ontwikkelingshulpuitgaven stoppen en vervangen door een landelijk gironummer waar iedereen die zich geroepen voelt,geld kan storten en uiteraard de islam in ons land stevig de wacht aan zeggen.
Al deze zaken gaan niet gebeuren zolang de PVV water bij de wijn moet doen door compromissen te sluiten met hen die al deze misstanden mogelijk hebben gemaakt.
quote:En gezien jij een bewonderaar bent van de fascistische (niet nazistische) Ernst von Starhemberg, verwondert mij dat eigenlijk ook niets.Op woensdag 10 maart 2010 @ 14:16 schreef hendrik64 het volgende:
[..]
Kort samengevat: jij bent voor een dictatuur.
quote:Je mag dan geen bewonderaar van de nazi's zijn, maar wat jij wil is op een groot aantal gebieden precies hetzelfde. Alle linkse partijen een verbod opleggen, want anders zie ik niet zitten hoe "links invloeden" onmogelijk gemaakt moeten worden, buitenlanders zoveel mogelijk uit Nederland verwijderen en aanhangers van één religie "stevig de wacht aanzeggen". Wat je daar ook onder verstaat. En dat allemaal onder het mom van een "tijdelijke dictatuur". Ik vermoed, dat je dan zelfs bij de PVV aan het verkeerde adres zit. De NVU is wellicht meer iets voor jou.Op woensdag 10 maart 2010 @ 14:20 schreef vonStarhemberg het volgende:
[..]
Yep,een tijdelijk in ieder geval,om onze democratie te 'herstarten' als het ware. Los van alle linkse invloeden die nu een omslag van onze maatschappij onmogelijk maken.
(Jij bent zo stupide nog niet als je je voor doet,hè?)
quote:Welke Ernst von Starhemberg heb jij het over? Die uit de 17e of uit de 20e eeuw?Op woensdag 10 maart 2010 @ 14:35 schreef vonStarhemberg het volgende:
[..]
Luister Wheeperboy,met dat slappe zooitje consensusgeile en poldermodel-ofiele slapjanussen gaan we de oorlog niet winnen.
Daarvoor hebben we mensen nodig die de koe bij de horens willen vatten en die niet bang zijn om beslissingen te nemen die niet bij iedereen populair zijn (zowieso al een contradictio in terminis).
Overigens had ik gisteren ook al zo'n socialistische landweggever die me met alles wat slecht was vergeleek vanwege mijn nick,nu dus weer.
Deze 'fascist' heeft anders wel mooi de agressieve hordes van jou fijne moslimmieten vrienden het veroveren van ons Europa onmogelijk gemaakt. Nou verwacht ik van jou kant geen greintje dankbaarheid hoor,maar een fascist was de beste man niet. Een nationalist ja,maar geen fascist.
Als je zo geilt op dat woord,dan weet ik nog wel een bevolkingsgroep alhier waar je je fascistenstickertje naar harte lust op kunt plakken.
quote:Ik kan het niet zo goed plaatsen dat je zegt dat Wilders gebruik maakt van de eco-crisis, want Wilders was er lang voor die tijd.Op woensdag 10 maart 2010 @ 10:49 schreef Positivitijd het volgende:
[..]
Verandering kan ook plaatsvinden door een positieve instelling.
Als bepaalde bevolkingsgroepen constant in een negatief daglicht worden gezet dan draagt dit niet bij aan een positieve verandering.
Natuurlijk moeten de mensen die zich misdragen gestraft worden. Maar zet de groep die het heel goed doet ook eens in het zonnetje. Ik ken genoeg perfect geintegreerde buitenlanders.
De balans is verstoord. Er is niet echt een partij die de gulden middenweg kiest.
Wilders maakt gewoon misbruik van de economische crisis en het wantrouwen tegenover de huidige politiek. Maar zal ie verandering brengen? Er was ook iemand die goed scoorde met one-liners en beloftes in de V.S. Die nadat hij gekozen was ook 180 graden draaide en een totaal ander beleid ging voeren juist ja Obama.
quote:Alle reacties die deze post teweeg gebracht heeft in acht genomen, wilde ik er alleen maar even aan toevoegen dat ik het eigenlijk zo gek nog niet vind.Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:57 schreef vonStarhemberg het volgende:
'De opmerkingen van Fritsma vergroten, volgens de CDA-lijsttrekker, enkel de kloof tussen het bestuur van een stad en de gevoelens onder de bevolking.'
Natuurlijk is het weer de schuld van de PVV...
Dat die kloof al enorm is,daar kijkt Bakellende dus maar ff overheen.
Samenwerken zus,polderen zo... Wat dit land en zijn bestuur nodig heeft is een flinke schop onder de kont! De gevestigde orde van pappers en nathouders HUP,allemaal d'ruit en er ook voor zorgen dat die uitzuigers,huichelaars en landweggevers ook nooit meer ergens een publieke functie kunnen vervullen.
Vervolgens al onze militairen terug naar Holland,de belastingen fors omlaag,te beginnen met het gejatte kwartje van Kok, alle illegalen enkeltje thuisland, alle ontwikkelingshulpuitgaven stoppen en vervangen door een landelijk gironummer waar iedereen die zich geroepen voelt,geld kan storten en uiteraard de islam in ons land stevig de wacht aan zeggen.
Al deze zaken gaan niet gebeuren zolang de PVV water bij de wijn moet doen door compromissen te sluiten met hen die al deze misstanden mogelijk hebben gemaakt.
quote:Rot op johOp dinsdag 9 maart 2010 @ 23:40 schreef ThaSandman het volgende:
Helaas voor jou komt PVV wel aan de macht en terecht.
quote:Wat is er mis met die uitspraak dan? Ik ben geen balkenende-aanhanger, maar ik geef hem hier wel gelijk... Die Fritsma geeft met die uitspraak al meteen aan wat voor randdebiel het is, niet serieus te nemen.Op woensdag 10 maart 2010 @ 22:54 schreef TheMorrighan het volgende:
Ach... WTF2009... dit is de beoordeling naar de normen en waarden van Balkenende. Zonder juridische gronden een oorlog steunen mag wel, gepeperde taal uitspreken tegen een Nederlandse politicus of systeem niet.
Het zegt meer over hem dan over Fritsma!