Verhagen boos op Marokko vanwege uitzetten hulpverleners

AlgemeenNederland • Geschreven door Ferdinand (Ferdo) op 09-03-2010 @ 21:17
print 

De regering in Marokko heeft zeven Nederlanders uitgewezen. Het zevental, dat namens een christelijke organisatie het weeshuis Village of Hope in het Atlasgebergte runt, wordt beschuldigt van pogingen de kinderen in het weeshuis tot het christendom te bekeren, wat in Marokko strafbaar is. Ook dertien andere medewerkers van het weeshuis zijn niet meer welkom in het land. Demissionair minister Verhagen van Buitenlandse Zaken heeft de ambassadeur van Marokko om opheldering gevraagd. De Nederlanders zijn opgevangen in de Nederlandse ambassade.

Verhagen hekelt het feit dat de Nederlanders niet de kans kregen om voor een rechter weerwoord te geven. "Het gaat hier niet om mensen die een paar weken in Marokko waren om bijbels uit te delen, maar om mensen die al tien jaar in alle rust kinderen hebben opgevangen", aldus de bewindsman. De organisatie waarvoor de Nederlanders werken is vanzelfsprekend ook niet blij met het besluit van Rabat. "33 kinderen worden daardoor aan hun lot overgelaten", zo schrijft de organisatie op haar website.


Submitter: tyroz  -   Bron: NOS


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

8789 views / 149 reacties
Reacties op dit bericht
49  van 149 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
Jemig wat een leipe discussies weer waar mensen religies gaan vergelijken.
Enige wat te leren is uit de nieuwspost is dat religie überhaupt verwerpelijk is.

Hopelijk is een dergelijke aktie van de Marokkaanse overheid ees is een spiegel voor alle knuffelaars die denken dat wij hier moslims onderdrukken. Of laat me raden, 1000 excuses van de Marokaanse overheid, commitee Marokaanse Nederlanders in aktie, en honderden youtube filmpjes in de maak van boze Marokanen die het niet pikken dat hun overheid zoiets uithaalt....eh dacht het niet lol.

Overigens ook hier op fok niet...de paar islamieten die hier op fok rondlopen..bestrijden liever ten vuure alles dat hen over een kam scheert... ipv zich uit te spreken tegen dergelijke barbaarse ackties van de Marokkaanse overheid.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:41 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]


Reden dat het uberhaupt in het openbaar komt en bestraft is omdat het verboden is binnen het christendom. Dit itt de Islam, in veel Islamitische landen is het namelijk de normaalste zaak om een 12 jarig kind te neuken, je moet namelijk de Soenah van Profeet Mohammed opvolgen, toch?
Een mooi nummertje erover...

http://www.youtube.com/watch?v=p4yeq4JFg84
tsja Marokkanen he.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 22:19 schreef The_T_ het volgende:
[..]
Mohammed leefde in een ander tijdperk en was bovendien ook nog eens profeet, ik ga ervan uit dat zo iemand alles mag doen van God.

Heb je de andere (joodse/christelijke/islamitische) profeten weleens bestudeerd en de (wan)daden die zij hebben begaan?
Hoe kan je jezelf zo tegenspreken in 1 post? Dus jou hoeven we in ieder geval niet meer serieus te nemen.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 22:48 schreef Salman het volgende:
[..]


Dan heb je mijn reactie blijkbaar gemist. Ik heb de Marokkaanse koning een barbaar genoemd, niet bepaald positief lijkt me. Vele moslims spreken zich regelmatig uit tegen de Marokkaanse dictator, die net als vele andere leiders in de islamitische wereld een door het Westen gesponsorde dictator is. Misschien wordt het eens tijd om de moslims die streven naar democratie in de islamitische wereld, eens te steunen, tenminste als je wenst dat er verandering plaatsvindt in de moslimlanden. Anders zul je dit soort taferelen blijven houden.
Frankrijk, een staat dat grotendeels gevormd is door de interne strijd tegen een absolute monachie steunt zelfs zo'n monarchie. Hoe cynisch.
Marokko heeft gelijk, uitzetten die gasten. Kunnen wij nog wat van leren
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 22:32 schreef Flesgroen het volgende:
[..]

Of eerder weer te rechts, of hypocriet, ze hebben geen moeite met het kraken van kerken en het aanvallen van het christendom, maar ze slaan je wel inelkaar als je iets over de islam zegt.
Inderdaad maar dat is met veel linkse figuren, altijd het Christendom of het geloof Bekritiseren maar als het over de Islam gaat dan zijn ze ineens bang om iets te zeggen.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:54 schreef Middlebeast het volgende:
Ga ze eens uitdelen bij een paar katholieken kerken. Hier in Nederland zal het nog redelijk meevallen. Ken nog een paar landen in europa waar je dat beter niet kan doen.
Of er dan iemand tussen zal zitten die een dreigement gaat uiten is dan alleen nog maar de vraag.
Och, als je dat in de achtergebleven gebieden van Italie bij de kerk gaat staan uitdelen loop je misschien een dichtgeslagen oog op. Al zijn leven dat de ambassade gewoon blijft staan hoor.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:39 schreef alarad het volgende:
[..]

Precies, en niet bij de eeuwige 'maagd' . Die pakt wat hij maar te pakken kan krijgen. Die christelijke instellingen kennen we wel ondertussen, wat een stelletje nichten bij mekaar (met alle respect). Ongelooflijk wat voor leed zij die kinderen hebben aangricht. Ik hoop dat jij wel zonder kleerscheuren van afgekomen bent.
Het is niet een Christelijk probleem hoor, het voegt alleen extra waarde toe omdat Christenen zich er publiekelijk zich tegen verzetten. Als een Atheïst zich vergrijpt zal ik ook niet zeggen dat het een probleem is onder Atheïsten, groene, blauwe met zwarte haren mensen.
Oe gister nog een familie moord, hij was Humanist die hebben nu wel een probleem!
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 22:55 schreef mooi-nederland het volgende:
[..]


Inderdaad maar dat is met veel linkse figuren, altijd het Christendom of het geloof Bekritiseren maar als het over de Islam gaat dan zijn ze ineens bang om iets te zeggen.
Zelfs vanuit seculier standpunt interesseert het Christendom hen niet. Zelfhatende maloten zijn het! Veel van die figuren hebben niet door dat hun elite het om bufferstemmen te doen is.
Al dat geslijm tegen die Moslims, alsof zij het zelf niet doorzien.
userIcon
Wat is het probleem? Volgens mij opent dit deuren die door politieke correctheid eerst gesloten bleven
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:37 schreef ChefAli het volgende:
[..]

...

Daar komt bij dat Marokko een islamitisch land is met islamitische normen en waarden, en tradities. Nederland is een multicultureel land met verschillende normen en waarden... . De Nederlandse cultuur bestaat zelfs niet volgens veel mensen... de dochter van een misdadig regime, die ook nog eens de dubbele nationaliteit heeft.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:41 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]


Reden dat het uberhaupt in het openbaar komt en bestraft is omdat het verboden is binnen het christendom. Dit itt de Islam, in veel Islamitische landen is het namelijk de normaalste zaak om een 12 jarig kind te neuken, je moet namelijk de Soenah van Profeet Mohammed opvolgen, toch?
Het is maar het topje van de ijsberg. Die enge mannen kunnen hun 'ding' niet in toom houden. Wees dan gewoon oprecht, en niet hypocriet met je zogenaamde maagdelijkheid.

In islamitische landen is het uiterst verboden om kleine jongetjes te laten misbruiken door Mannen. Daar kun je letterlijk de doodstraf krijgen. Het komt zelden voor dat een 12 jarig meisje 'uitgehuwelijkt' wordt, maar het gebeurt (helaas) inderdaad wel. Triest, maar waar. In de meeste islamitische landen hebben ze een leeftijd grens.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 22:48 schreef Salman het volgende:
[..]


Dan heb je mijn reactie blijkbaar gemist. Ik heb de Marokkaanse koning een barbaar genoemd, niet bepaald positief lijkt me. Vele moslims spreken zich regelmatig uit tegen de Marokkaanse dictator, die net als vele andere leiders in de islamitische wereld een door het Westen gesponsorde dictator is. Misschien wordt het eens tijd om de moslims die streven naar democratie in de islamitische wereld, eens te steunen, tenminste als je wenst dat er verandering plaatsvindt in de moslimlanden. Anders zul je dit soort taferelen blijven houden.
Ik had je reactie inderdaad gemist. Je bent Marokkaan? Het is jammer dat niet meer Marokkanen zich uitspreken.
userIcon
Ach, basically is het zoals het altijd al is geweest.

Zet daar twee stenen op elkaar en noem het een kerk en je wordt sneller het land uitgedonderd dan je de derde steen kan pakken. Hier in Nederland zijn we zo ontwikkeld dat moskeeen geen probleem zijn en daar ben ik het mee eens.
Waar ik persoonlijk moeite mee heb zijn de ettertjes die hele volkswijken terroriseren, de NoordAfrikanen uit Opsporing Verzocht, en zo nog een handje vol gajes dat denkt door hun Mohammed boven iedereen te staan. DAT moet de politiek aanpakken, de rust moet terug komen.
Nederlanders zijn heel tolerant, gunnen ieder het zijne, maar kunnen zo langzamerhand niet meer zichzelf zijn.
En dat is kwalijk.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:37 schreef ChefAli het volgende:
Daar komt bij dat Marokko een islamitisch land is met islamitische normen en waarden, en tradities. Nederland is een multicultureel land met verschillende normen en waarden... . De Nederlandse cultuur bestaat zelfs niet volgens veel mensen...
Dit soort instelling is waarom de PVV het zo goed doet :/
userIcon
Tja wij hebben een paar honderdduizend Marokkanen die wachten op uitzetting omdat ze hier in Nederland proberen de boel te verzieken, al dan niet met hulp van Islam geestelijken.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:20 schreef Sigmund666 het volgende:
Op naar de 300 reacties minimaal
Het is Wilders niet..
userIcon
6 weken geleden liep half FOK! nog te klagen hoe een Amerikaanse hulporganisatie het in haar hoofd haalde om al jarenlang Bijbels uit te delen in Haiti, maar nu het om de combinatie Nederland/Marokko gaat is iedereen opeens van mening veranderd
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:37 schreef ChefAli het volgende:
[..]

...

Daar komt bij dat Marokko een islamitisch land is met islamitische normen en waarden, en tradities.
Eerder een dictatorisch land met een marionetten regering die daar sinds het vertrek van de Fransen,Spanjaarden en Portugezen met harde hand de bevolking in toom houdt.
Intussen blijft het land achterlijk en achtergesteld op de rest van de wereld.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:36 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]


En dan janken als Wilders de moslims beperkingen wilt opleggen.
Watvoor barbaarse straf zou de kerkelijk inquisitie in dit geval hebben opgelegd. .?
En weer een goeie reden om op WILDERS te stemmen!!!!
Ach, hun probleem.
userIcon
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:37 schreef ChefAli het volgende:
[..]

...

Daar komt bij dat Marokko een islamitisch land is met islamitische normen en waarden, en tradities. Nederland is een multicultureel land met verschillende normen en waarden... . De Nederlandse cultuur bestaat zelfs niet volgens veel mensen...
Dat is alleen volgens Maxima, en die is zelf geen Nederlandse, en weet dan ook niet waar ze over blaat.
Het is dat ze de favoriete officiele broedkip is van Wim-Lex, die het overigens ook moet hebben van het feit dat ie uit een koninklijk gat is geperst.
Ik zeg, wij kunnen het beter...
Hoeveel marokkanen eruit zetten?
Komt u maar...
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 02:54 schreef maartena het volgende:
6 weken geleden liep half FOK! nog te klagen hoe een Amerikaanse hulporganisatie het in haar hoofd haalde om al jarenlang Bijbels uit te delen in Haiti, maar nu het om de combinatie Nederland/Marokko gaat is iedereen opeens van mening veranderd
Mooi he hoe hypo de meesten hier zijn?
Als je je in Nederland niet aan de regels zou houden, vinden ze dat je het land uit gezet moet worden, daarom 'zo geven ze aan' stemmen ze veel al op de PVV, maar nu dat het Marokko betreft, joh dan is het in eens fout!! Simpel hoor
userIcon
Wat een lol weer. En die hypocriete blinde linkse idioten zien nog steeds de islam als de beste uitvinding voor de mensheid.
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 @ 21:27 schreef Ouwesok het volgende:

[..]


Misschien zou het hier ook eens strafbaar moeten worden gesteld om mensen vanuit een machtspositie een geloof op te dringen.
Wie zich gewoon in alle vrijheid op straat laat bekeren heeft nog enige keus, kinderen op scholen en opvanginstellingen moeten het allemaal maar slikken en soms letterlijk
Daar ben ik het helemaal mee eens, alleen niet op de manier zoals Marokko dat doet uiteraard.. in de verste verte niet, wat Marokko hier flikt kan je gewoon echt niet maken.

Ik pleit voor alleen nog maar openbare scholen, kinderen zijn imo nog helemaal niet klaar voor levensomvattende visies zoals gelovige scholen ze presenteren (als dé waarheid).

First things first, eerst maar eens leren rekenen, spreken, bewegen, voor jezelf opkomen, voor jezelf zorgen, leren voor jezelf te denken, lekker spelen.. en dan, als er nog tijd over is, dan eens wat aan 'geloofs-leer' doen maar heel algemeen.

Geen aparte scholen meer, geen islamitische, geen christelijke, geen rooms-katholieke.. daar denk je maar eens goed over na als je oud genoeg bent om er zelf fatsoenlijk een oordeel over te kunnen vellen.

In principe zou ik er niet wakker van liggen, als bovenstaande op ALLE scholen wordt toegepast.. geen geloofs-indoctrinatie op welke school dan ook.. zwart, wit, geel, moslim, hindoe, gristen allemaal fijn bij elkaar, geen keppeltjes, geen kruisjes, geen maan-en-sterretjes, geen hoofddoek, allemaal weg!

Laat de optie dat er nog een andere waarheid kan zijn maar lekker fijn open.

Amen

[ Bericht gewijzigd door Sander_K op woensdag 10 maart 2010 @ 10:00 ]
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 09:15 schreef Wa3ra het volgende:
[..]


Mooi he hoe hypo de meesten hier zijn?
Als je je in Nederland niet aan de regels zou houden, vinden ze dat je het land uit gezet moet worden, daarom 'zo geven ze aan' stemmen ze veel al op de PVV, maar nu dat het Marokko betreft, joh dan is het in eens fout!! Simpel hoor
Maar waar is dan bewezen dat ze daar het christendom proberen te verspreiden? Volgens mij is dat een aanname dus ook niet helemaal eerlijk.
Als ze dat wel doen mogen ze ze er van mij uiteraard uitzetten en wij mogen dat dan ook hier in Nederland. Daar is men islamitisch en hier is men van oorsprong christen. Gelijke monikken gelijke kappen.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 10:04 schreef WTF2009 het volgende:
[..]


Maar waar is dan bewezen dat ze daar het christendom proberen te verspreiden? Volgens mij is dat een aanname dus ook niet helemaal eerlijk.
Als ze dat wel doen mogen ze ze er van mij uiteraard uitzetten en wij mogen dat dan ook hier in Nederland. Daar is men islamitisch en hier is men van oorsprong christen. Gelijke monikken gelijke kappen.
Als de regering ze uit heeft gezet, neem ik aan dat dit niet zomaar is, is dit wel het geval kan men dit aanvechten.

Ik vind het persoonlijk niet nodig mensen om die reden uit te zetten, maar het is wel zo, dat ieder land zijn eigen wetten en regels heeft.
Hier in Nederland heeft men het altijd over aanpassen, vond het vermakelijk om te lezen dat het in dit stukje in eens niet zou moeten gelden
hahaha... en dan moet je ze hier eens horen.. moord en brand als er uberhaubt al 1tje weg moet.. triest.. heel triest..
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 09:15 schreef Wa3ra het volgende:
[..]


Mooi he hoe hypo de meesten hier zijn?
Als je je in Nederland niet aan de regels zou houden, vinden ze dat je het land uit gezet moet worden, daarom 'zo geven ze aan' stemmen ze veel al op de PVV, maar nu dat het Marokko betreft, joh dan is het in eens fout!! Simpel hoor
Nee hoor..heel veel PVV stemmers vinden het prima om alle Marokkanen terug te sturen en wij alle Nederlanders terug te krijgen.
Het punt is dat er bij ons geen radicaliserende Marokkanen weg hoeven en zij gewoon klakkeloos een groepje Nederlanders uitzetten.
Dus PVV stemmers zijn niet hypo, maar jij snapt er gewoon geen reet van
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 02:54 schreef maartena het volgende:
6 weken geleden liep half FOK! nog te klagen hoe een Amerikaanse hulporganisatie het in haar hoofd haalde om al jarenlang Bijbels uit te delen in Haiti, maar nu het om de combinatie Nederland/Marokko gaat is iedereen opeens van mening veranderd
Wie zegt dat men hier Bijbels aan het uitdelen was? Nu goed, hulpverleners, zeker religieuze, en hun prioriteiten... Persoonlijk vind ik het idee dat de Bijbel verspreiden in Marokko een taboe is al belachelijk. Hier lopen zelfs knuppels rond die sympathie trachten te vinden voor 'in de Islam is bekeren verboden', wel dat is het in het Christendom dus ook.
Alleen gaan we niet met bruut geweld diegene die het Christendom vervangt door een andere religie uit elkaar slaan. Zelfs als iemand van moslimorigine verkering heeft met een christen, kan het tot spanningen leiden, maar men zal hier zelden overgaan tot geweld.

Hoogstens tot familiebreuk zou een overgang van Christendom naar Islam leiden, omgekeerd is er wel wat meer aan de hand.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 12:17 schreef Pruimentijd het volgende:
[..]


Nee hoor..heel veel PVV stemmers vinden het prima om alle Marokkanen terug te sturen en wij alle Nederlanders terug te krijgen.
Het punt is dat er bij ons geen radicaliserende Marokkanen weg hoeven en zij gewoon klakkeloos een groepje Nederlanders uitzetten.
Dus PVV stemmers zijn niet hypo, maar jij snapt er gewoon geen reet van
Dus Marokko is een achterlijk land, maar in Nederland moeten we ons net zo gedragen? Dat klinkt logisch ja.
Had mijn ideale oplossing al in een ander topic aangegeven maar gooi em er hier voor de grap ook even neer....

We geven alle Marokkanen in Nederland een dobbelsteen. 1 t/5 is het land uit. 6 betekent nog een keer gooien.

Maar serieus, Nederland is altijd al het braafste jongetje van de hele klas geweest. Angsthazerij en Nederlandse politici gaan hand in hand!

Als we dan de afgelopen jaren zien, hoeveel ellende we in Nederland hebben door Marokkaans straattuig en nog trachten dit met het welbekende slappe knuffelbeleid te bestrijden, dan kom ik tot de conclusie dat we het spoor goed bijster zijn.
userIcon
Ik dacht dat Marokko altijd zo ruimdenkend was over christenen.

Tenminste, als je Marokkaanse Fokkers moet geloven.
userIcon
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 @ 13:58 schreef Syphonaptera het volgende:
Ach ja , zieltjes winnen hè , Terecht van Marokko om ze eruit te sturen ..maar...eh...WTF hebben hulpverleners in marokko te doen? behalve zieltjes winnen dan??
Wie zegt dat men zieltjes aan het winnen was? Man man, wat een samenleving hebben we.
De reden waarom men vijandig is tegenover alles wat nog maar naar Christelijk riekt is omdat wij die Kerk gewoon nog kennen van vroeger, maar het neemt fascistoïde vormen aan dezer dagen.

In Marokko zijn ze volgens mij tegenover Christenen zoals de Republiek tegenover Katholieken handelde. Men is zó bang dat Moslims zich zouden bekeren dat je niet eens Bijbels hoeft uit te delen om de argwaan van de autoriteiten op te wekken.
Maar goed, schoppen tegen individuen die allaen nog maar Christelijk zijn is ook bon ton bij post-Christelijken.

[ Bericht gewijzigd door karottetrekker op woensdag 10 maart 2010 @ 14:31 ]
49  van 149 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden