In een park in Amsterdam is vandaag het stoffelijk overschot van een man gevonden. Het slachtoffer is volgens de politie 'zeer waarschijnlijk' door een misdrijf om het leven gekomen. De identiteit van de man is nog niet bekendgemaakt.
Het lijk werd volgens de politie onder verdachte omstandigheden aangetroffen in het Flevopark in het oosten van de stad. Wie het lichaam heeft gevonden is niet bekend.
quote:Yep, heel raar, het lijk was stijf alleen de lul hing slap.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:29 schreef plum het volgende:
En die verdachte omstandigheden?
quote:Die is van zijn stokje gegaan.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:31 schreef Broer_Banaan het volgende:
[..]
Yep, heel raar, het lijk was stijf alleen de lul hing slap.
quote:Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:28 schreef ziekinmnhoofd het volgende:
Wie is toch die onbekende man die steeds dood wordt gevonden op verschillende locaties in nederland
quote:Nou....het lijk is meegenomen voor verhoor...Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:29 schreef plum het volgende:
Met die koude gaat het niet snel in ontbinding.
En die verdachte omstandigheden?
Hebben ze het lijk nu gearresteerd voor autopsie?
quote:Heb je haar nodig dan?Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:25 schreef Broer_Banaan het volgende:
Waar is Baantjer als je haar nodig hebt.
quote:Wie het lichaam heeft gevonden is niet bekend, das dus ook al een onbekende.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 10:28 schreef ziekinmnhoofd het volgende:
Wie is toch die onbekende man die steeds dood wordt gevonden op verschillende locaties in nederland
quote:trollOp vrijdag 12 februari 2010 @ 10:49 schreef Cacciatore het volgende:
hij zou wel is geks gedaan hebe kk homo ofzo
quote:Niet Bekend is inmiddels al vaak in het nieuws voorbij gekomen hoorOp vrijdag 12 februari 2010 @ 10:41 schreef extreme het volgende:
[..]
Wie het lichaam heeft gevonden is niet bekend, das dus ook al een onbekende.