Door een geweldsincident in Baexem (Limburg) is vannacht een 8-jarig meisje om het leven gekomen. Haar 10-jarige broertje is met zware verwondingen naar het academisch ziekenhuis in Maastricht gebracht. Dat maakte de politie vandaag bekend.
De vader van de kinderen is gearresteerd. Het drama speelde zich af in een woning aan de Genroyhof. De politie kan nog niet zeggen wat zich in het huis in de plaats in midden-Limburg heeft afgespeeld, maar gaat uit van een 'familiedrama'. De moeder woonde volgens een woordvoerder van de politie tijdelijk niet in hetzelfde huis en was niet bij het drama aanwezig. De vrouw is inmiddels op de hoogte gebracht.
De vader is in verzekering gesteld en woord verdacht van moord en poging tot moord op de kinderen. Het mogelijke motief voor de daad is bij de politie nog niet bekend.
quote:Ook buiten carnavalstijd is dit natuurlijk in en in triest.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 07:06 schreef doeperke het volgende:
Waar gaat dit heen!? Carnaval tijd.....en dan dit soort taferelen?
quote:Carnaval is alleen maar bedacht door "het westen" om achtergestelde gebieden......achtergesteld te houden!Op vrijdag 12 februari 2010 @ 07:06 schreef doeperke het volgende:
Waar gaat dit heen!? Carnaval tijd.....en dan dit soort taferelen?
quote:Zucht.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 07:06 schreef doeperke het volgende:
Waar gaat dit heen!? Carnaval tijd.....en dan dit soort taferelen?
quote:Zou je eens met de teletijdmachine van prof Barrabas met sprongen van 50 jaar steeds verder terug in de tijd moeten gaan tot je pakweg in de middeleeuwen aankomt.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 07:21 schreef Graf-Schweinhund het volgende:
Pappa en mamma hebben ruzie en de kids moeten het altijd ontgelden. Same old f*cking story.
Lijkt erop alsof het psychopatische gehalte in gezinnen begint op te lopen. Steeds meer van dat soort dramatische aflopen.
quote:Tegenwoordig mag ook maar elke zwakbegaafde kinderen op de wereld zetten.Op vrijdag 12 februari 2010 @ 07:21 schreef Graf-Schweinhund het volgende:
Pappa en mamma hebben ruzie en de kids moeten het altijd ontgelden. Same old f*cking story.
Lijkt erop alsof het psychopatische gehalte in gezinnen begint op te lopen. Steeds meer van dat soort dramatische aflopen.
quote:Maar....Op vrijdag 12 februari 2010 @ 08:53 schreef Vengerr het volgende:
[..]
Zucht.
Ja als iemand zo ver heen is dat hij zijn kinderen vermoordt dan kan het zo'n persoon echt een klap schelen welk knurftig volksfeest er aan de gang is om maar even te wachten voor de gezelligheid.