Het Utrechtse museum Catharijneconvent heeft besloten om een tentoonstelling over penissen te verlengen. De tentoonstelling trok zoveel bezoekers dat deze twee weken langer in het museum te zien zal zijn.
De tentoonstelling leverde het museum al vijfduizend bezoekers op. Volgens een woordvoerster van het museum is dat heel veel.
De expositie is overigens niet bedoeld als sekstentoonstelling, maar laat de rol van vruchtbaarheid in religie zien. Er zijn 122 moderne interpretaties van het vruchtbaarheidssymbool gemaakt door kunstenaars uit 24 landen.
Voor diegenen die de penissen nog willen aanschouwen, ze zijn tot en met 14 maart in het museum te zien.
quote:ja. penissen trekken: veel bekijksOp dinsdag 9 februari 2010 @ 22:26 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
VerlengenTot 22,9cm
mouthman (Redactie Frontpage) 09-02-2010 @ 22:31
quote:penissen te verlengen. De tentoonstelling trok zoveel bezoekers....Volgens een woordvoerster van het museum is dat heel veel
quote:Op dinsdag 9 februari 2010 @ 22:36 schreef elVerdito het volgende:
Hier kan het gratis. wel zelf een vergrootglas meenemen
quote:AuwwwwwwwwwwwwwOp dinsdag 9 februari 2010 @ 22:26 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
VerlengenTot 22,9cm
quote:Dit moet gewoon uit Azië komen.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 22:44 schreef fipomaster het volgende:
[..]
Dit is er een die trouwens ook functioneel is.
[afbeelding]
quote:Jullie trekken veel met elkaar op zeker.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 23:11 schreef Champloo het volgende:
Ik zie mijn penis ook iedere dag! Het is echt een grote vriend van me geworden.
quote:verkorten zou het dan moeten zijn...Op dinsdag 9 februari 2010 @ 22:26 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
VerlengenTot 22,9cm
quote:blabla, hoe lul ik recht wat krom is. Een lul als kunstobject te zien. Dan moet je wel erg geobsedeerd zijn.De expositie is overigens niet bedoeld als sekstentoonstelling, maar laat de rol van vruchtbaarheid in religie zien. Er zijn 122 moderne interpretaties van het vruchtbaarheidssymbool gemaakt door kunstenaars uit 24 landen.
quote:HAHAHAOp woensdag 10 februari 2010 @ 01:08 schreef gebruikersvoorwaarden het volgende:
Nou vooruit, nog eentje dan.
[afbeelding]