Een man die gisteren werd gered uit een ingestort pand in Port-au-Prince, de hoofdstad van Haïti, heeft daar mogelijk vastgezeten sinds de zware aardbeving van 12 januari. Dat meldde de Amerikaanse nieuwszender CNN op gezag van doktoren.
De 28-jarige Evan Muncie werd recent gevonden onder het puin van een winkel. Hij kampte met extreme uitdrogingsverschijnselen, maar had geen verwondingen opgelopen toen het pand instortte. Hij heeft kennelijk de beschikking gehad over een bepaalde hoeveelheid water of ander vocht, waardoor hij de ramp kon overleven.
Zeker 212.000 mensen verloren het leven tijdens de aardbeving, die een kracht had van 7,0 op de schaal van Richter. Meer dan een miljoen personen raakten dakloos. De laatste keer dat iemand levend onder het puin vandaan werd gehaald, was op 27 januari. Toen ging het om een 16-jarig meisje.
quote:Zoals de waard is.....Op dinsdag 9 februari 2010 @ 07:05 schreef JaapB het volgende:
Blijft denk ik de vraag of hij daar stond ten tijde van de aardbeving of bij een naschok toen hij wilde plunderen?
Sowieso een klein wonder dat hij het heeft overleefd.
quote:bijna 4 weken onder je huis liggen en meer dood dan levend er onder uit worden gehaald?? hmm ik vind buiten staan ten tijde van de aardbeving heel wat meer geluk hebben...Op dinsdag 9 februari 2010 @ 07:24 schreef muppetshow het volgende:
dat is nu eens mazzel hebben
quote:Moet je wel zo'n beetje naast de flessen water hebben gestaan.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 06:55 schreef Darkestrah het volgende:
Wat een geluk dat je dan in een winkel staat tijdens zo'n aardbeving..
quote:Same here...op een gegeven moment raak je ook verzadigd door al die nieuwsberichten die alleen maar berichten om het erover te hebben. Dan ontglipt de ernst van de zaak je een beetje. Als je dan weer leest dat er 212.000 mensen gedood zijn. Alsof er 5 volle voetbalstadions gebombardeerd worden.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 10:11 schreef JDx het volgende:
212.000? Pfff, ik heb een tijd geen nieuws gezien volgens mij.
quote:Dacht ik ook aan... een zwaar beschadigd gebouw zou zelfs nog _na_ de naschokken pas definitief naar beneden kunnen komen. Vanaf de eerste schok lijkt me echt ongeloofwaardig.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 07:05 schreef JaapB het volgende:
Blijft denk ik de vraag of hij daar stond ten tijde van de aardbeving of bij een naschok toen hij wilde plunderen?
Sowieso een klein wonder dat hij het heeft overleefd.