De arts van wijlen Michael Jackson is aangeklaagd voor dood door schuld. Dat is vandaag in de Amerikaanse stad Los Angeles bekendgemaakt.
De arts Conrad Murray was lijfarts van de op 25 juni vorig jaar overleden Amerikaanse popartiest. Murray was bij Jackson toen die op 50-jarige leeftijd overleed. De zanger had onder meer een buitengewoon zwaar slaapmiddel toegediend gekregen.
Murray ontkent verantwoordelijkheid, mede omdat Jackson vaker het bewuste propofol had gekregen. Als de arts schuldig wordt bevonden, kan hij maximaal vier jaar cel krijgen.
mouthman (Redactie Frontpage) 09-02-2010 @ 00:14
quote:Je mag toch wel verwachten dat een arts je de juiste dosis voorschrijft?Op dinsdag 9 februari 2010 @ 00:07 schreef Motar het volgende:
Je bent in eerste instantie nog altijd zelf verantwoordelijk voor je eigen gezondheid.
Jammer voor michael, maar hij had niet de meest gezonde levensstijl of operaties achter de rug.
quote:..... Je probeerde het niet eensOp dinsdag 9 februari 2010 @ 00:13 schreef 3-2-1-Liftoff het volgende:
Schoot me nog even te binnen: Murray zit in de...PUREE, juist ja.
quote:Propofol is geen slaapmiddel, maar een narcose middel.Op dinsdag 9 februari 2010 @ 02:41 schreef KomtdiedanHe het volgende:
Die arts was erbij!!
dus ik vind het wel goed, dat ze daar naar hebben gekeken.
En dokters maken wel vaker fouten, zo hoorde ik laast op tv!
Maar goed , ik vind wel dat arts moet worden vervolgd.
Het was geen zelfmoord .. maar wel een probleem door dosis van medicatie!
van een arts die er bij stond te kijken!!
God bless MJ r.i.p
quote:Eeeeeh, artsen in de USA worden constant aangeklaagd, dat is ook de reden dat als er iemand op straat een hartaanval krijgt er niemand meer ingrijpt. Omdat als het mis gaat jij opeens de lul bent, ik denk dat de enige dollartekens die die arts zag de collossale processchulden waren die hij aan z'n broek zou krijgen als het mis ging, en hij dus maar over ging op een paardenmiddelOp dinsdag 9 februari 2010 @ 07:08 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Propofol is geen slaapmiddel, maar een narcose middel.
Het wordt alleen toegediend onder hartbewaking en continue monitoring door een anesthesist omdat het de hartslag zwaar kan beinvloeden.
Die arts is dus de sjaak, en terrecht.
Die arts zag dollartekens en leverde/injecteerde dat middel.