Soldaat martelt zijn dochtertje

InternationaalOpmerkelijkNieuwsoverzicht • Geschreven door Bram (vulli) op 08-02-2010 @ 21:18
print 

Een soldaat in de Amerikaanse staat Washington heeft zijn dochtertje blootgesteld aan de marteltechniek waterboarding. Het meisje slaagde er niet in het alfabet goed op te zeggen. De soldaat zag dat als een goede reden om de martelpraktijken op het meisje toe te passen.

De man koos voor waterboarding omdat het meisje bang is voor water. De soldaat stopte haar hoofd vier keer in een emmer met water totdat ze bijna leek te verdrinken.

De soldaat, Joshua Tabor genaamd, is gearresteerd nadat hij gehuld in een kogelvrij vest en met een militaire helm op zijn hoofd door de straten van Tacoma liep en dreigde ruiten aan diggelen te slaan. De martelpraktijken kwamen pas aan het licht na de ondervraging van zijn vriendin. Die wist te vertellen dat het meisje doodsbang in een kast was gekropen. Ook had ze blauwe plekken en schrammen rond haar nek en keel.

Tabor mag de kazerne waar hij werkt nu niet meer verlaten. Op de legerbasis zijn soldaten gelegerd die een missie in Irak of Afghanistan meegemaakt hebben. Hij mag ook geen contact meer hebben met zijn vriendin of dochter.

De soldaat is aangeklaagd voor het toebrengen van verwondingen door het slaan van zijn dochter. Hij moet deze week voor de rechter verschijnen. Het meisje krijgt speciale opvang.

 




Lees ook:

» 18:05 Britse BBC-presentator opgepakt in Zimbabwe4
» 17:15 Butler van paus Benedictus gearresteerd23
» 15:30 Doden bij aanval met drone in Pakistan9
» 15:28 Man in Finland opent vuur, twee doden19


delen | eKudos nujij

14365 views / 71 reacties
Reacties op dit bericht
21  van 71 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
userIcon
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 22:01 schreef Bekkersrenewed het volgende:
Ik zou deze man graag hier kennis mee laten maken

[afbeelding]
huh waarmee?
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 23:39 schreef mmmkai het volgende:
[..]
huh waarmee?
Neger in KKK gewaad.
When you look into an abyss, the abyss also looks into you. ~Friedrich Nietzche
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 23:47 schreef Ubersjoek het volgende:
[..]

Neger in KKK gewaad.
KKK dragen over het algemeen wit?
ach man, soppen, wie is er niet groot mee geworden
userIcon
Die soldaat is psychisch er helemaal aan door Irak of Afganistan. Dit is ronduit verkeerd wat deze soldaat gedaan heeft maar zulke problemen kunnen voorkomen als je vreselijke dingen in die zandbak hebt meegemaakt. Sommigen gaan door het lint. Andere plegen zelfmoord en deze uit zijn woede op zijn kind. Dit allemaal dankzij de oorlog. De oorlog heeft deze soldaat zo gemaakt.
userIcon
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 21:21 schreef TheaTraal het volgende:
PTSS
Ik dacht meteen ook al zoiets. Natuurlijk is het ontzettend ziek wat die man heeft gedaan. Als je dit doet heb je sowieso een psychische stoornis. Misschien zullen de toelating-testen voor het leger in tijden dat ze hard militairen nodig hebben misschien niet zo goed zijn, maar aangezien zoiets zeer incidenteel zo extreem gebeurt is er vast nog een oorzaak.

Het is ook ontzettend belangrijk dat militairen goede psychische ondersteuning krijgen en in de gaten worden gehouden nadat ze terug zijn. Uitsluiten kun je zoiets nooit.
userIcon
Fucked up door de oorlog geworden dus
userIcon
wat zijn er ineens veel psychiators op fok die ptss diagnoseren.

dat die vent nie functioneerd is duidelijk.
Wat daar gebeurt,is hopelijk in Nederland nog nooit gebeurd,al lopen hier ook genoeg gekken rond.Afschuwelijk!!!
userIcon
Deze man doet niks anders dan dat hij jaren lang in het leger geleerd heeft. Je voert een taak uit, doe je die niet goed dan zitten daar sancties aan vast. Hij heeft gewoon deze strikte opvoed methode mee naar huis genomen en daar uitgeprobeerd, en dan heeft ie nu gezeik?
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 @ 07:58 schreef waxmask het volgende:
Deze man doet niks anders dan dat hij jaren lang in het leger geleerd heeft. Je voert een taak uit, doe je die niet goed dan zitten daar sancties aan vast. Hij heeft gewoon deze strikte opvoed methode mee naar huis genomen en daar uitgeprobeerd, en dan heeft ie nu gezeik?
inderdaad.het is wel makkelijk om nu te zeggen wat een idioot. zulke idioten worden namelijk aan de lopende band gekweekt....

edit: het amerikaanse leger begrijpt dat. daarom zetten ze zulke idoten allemaal bij elkaar op een basis met een hek erom.
userIcon
ik zeg in zijn eentje naar afganistan sturen, rechtstreeks naar de taliban, met alleen een klappertjes pistool
userIcon
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 21:38 schreef Liens het volgende:
Dit is geen waterboarden hoor. Maar goed, niet minder erg.
Eindelijk iemand die ook een beetje nadenkt en niet gekleurde media overneemt. Dit is echt weer zo'n hype nieuwtje. Het feit dat de man een (ex) militair is maakt totaal niets uit voor het bericht. In ieder geval niet voor het 'martelen'. Nu wordt gesuggereerd dat deze meneer is Irak of waar dan ook heeft gemarteld voor de Amerikanen en deze techniek vervolgens op z'n dochtertje heeft uitgeprobeerd. Dat is wel wat anders dan iemand met z'n hoofd in een emmer te drukken.

Maar goed, het is idd niet minder erg.
Ik ken genoeg Amerikaanse soldaten ,en ik moet zeggen diegene wat er een tijd zitten hebben een soort staar in hun ogen ,vaak in gesprekken dwalen ze ook af ,laatst vroeg mij eentje of alles goed me mij was ik zeg
fine you too? de gek zei:What you say? alsof ik in een patrouille terechtgekomen was..hij wou bijna gaan knallen,zijn ogen werden net als coke groot en strak..maar dat verdween in een seconde toen ik zei: I sayd im fine you too?.hij heeft zeker een hele middag liggen te lullen wat ie had meegemaakt ...sorry dat ik dit over hem moet zeggen maar die gasten zijn mental..
userIcon
Ik had eerst wel weer mijn mening klaar, maar na het zien van de film Brothers denk ik er toch anders over. Die man heeft gewoon psychische hulp nodig om de oorlogstrauma's te verwerken. Eigenlijk elke soldaat die uit Irak of een ander oorlogsland komt.
Dat was toch geen martelen?
userIcon
quote:
Op maandag 8 februari 2010 @ 21:21 schreef TheaTraal het volgende:
PTSS
21  van 71 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 18:05 Britse BBC-presentator opgepakt in Zimbabwe4
» 17:15 Butler van paus Benedictus gearresteerd23
» 15:30 Doden bij aanval met drone in Pakistan9
» 15:28 Man in Finland opent vuur, twee doden19


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden